در الکامپ امسال هم با تخفیف ویژه منتظرتان هستیم

pr اخبار «دفتر شما» 1 Comment

به گزارش روابط عمومی «دفتر شما»، این شرکت در نمایشگاه الکامپ ۹۸ در غرفه ۱۷۰۹ سالن شماره ۱۰-۱۱ الکام استارز که ویژه استارتاپ‌ها است، حضور دارد.

در نمایشگاه الکامپ ۹۸ منتظرتان هستیم

«دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفترکار مجازی در ایران است. دفتر شما در نمایشگاه الکامپ، این خدمات را با تخفیف ویژه به استارتاپ‌ها و بازدیدکنندگان ارائه می‌کند.

برای دریافت این تخفیف کافی است که به غرفه دفترشما مراجعه کنید. دفترشما به مشترکین جدید و قدیمی تخفیف می‌دهد.

با دفتر کار مجازی شما می‌توانید بدون نیاز پرداخت هزینه اجاره بها، حقوق پرسنل و هزینه‌های جاری یک دفتر کار سنتی، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از امکانات مختلف یک دفتر کار همچون شماره تلفن ثابت اختصاصی، فکس اینترنتی، تلفن گویا، کنفرانس تلفنی و منشی استفاده کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیسرویس منشی مجازی چیست؟ لیست تعرفه‌ها را ببینید

کاربرد شماره تلفن مجازیسرویس تلفن گویا چیست؟ لیست تعرفه‌ها را ببینید

 

دفتر شما سال‎های گذشته هم در نمایشگاه الکامپ حضور داشه است.

گزارش حضور دفتر شما در نمایشگاه الکامپ ۹۵

گزارش حضور دفترشما در نمایشگاه الکامپ۹۶

حضور دفترشما در نمایشگاه الکامپ۹۷

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیکی از تاریخ ۲۷تیرماه الی ۳۰ تیرماه ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

الکامپ، فرصت بسیار مناسبی است تا مدیران، متخصصان و کارشناسان حوزه‌های مختلف در داخل و خارج از کشور برای ارتقاء سطح تعامل بین المللی خود به مذاکره و تبادل نظر بپردازند.

گفتنی است دفتر شما یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی به مشتریان عرضه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌سازد. این شرکت در ۷ سال اخیر به بیش از ۲۰۰۰ مشتری خدمات مرکز تماس و دفتر کار مجازی عرضه کرده است.

Summary
Event
الکامپ 98
Location
نمایشگاه بین المللی تهران, خیابان سئول,تهران,تهران-021
Starting on
2019-07-18
Ending on
2019-07-21
Description
«دفتر شما» در نمایشگاه الکامپ ۹۸ در غرفه ۱۷۰۹ سالن شماره ۱۰-۱۱ الکام استارز که ویژه استارتاپ‌ها است، حضور دارد.
Offer Price
iri free

Comments 1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.