دفترشما حامی دومین همایش فریلند

pr اخبار «دفتر شما» 1 Comment

دفتر شما حامی دومین همایش فریلند است که با رویکرد آموزش اصول فریلنسینگ، ۲۸ و ۲۹ شهریور در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.همراهان دفترشما می‌توانند بلیت این رویداد را با تخفیف ویژه خریداری کنند.

چرا باید در همایش فریلند شرکت کنم؟

در این همایش افراد علاقه‌مند یاد می‌گیرند چطور کار کردن به شیوه فریلنسینگ به عنوان یک کار تمام وقت و حرفه‌ای را شروع کنند، مشتریان خود را بیابند، خودشان را معرفی کنند و بدون استخدام شدن در جایی، به کسب درآمد بپردازند.

بیشتر بخوانید: کسب درآمد در منزل با خدمات دفتر کار مجازی آسان‌تر شد

محدودیت‌های کارمندی و سخت‌تر شدن شرایط بازار کار از یک طرف، و مزایای فریلنسینگ از طرف دیگر باعث شده تا مردم هر روز بیشتر به این شیوه کار کردن رو بیاورند. در فریلنسینگ یا آزادکاری، هر کسی با هر تخصصی می‌تواند به صورت مستقل با دریافت پروژه، به کسب درآمد بپردازد. فریلنسینگ از مزایایی مثل آزاد بودن ساعت کار، تنوع در کار و کاهش هزینه‌های رفت و آمد برخوردار است. اما این شیوه کار کردن هم نیازمند دانش و مهارت‌هایی است که هر فریلنسری برای موفق شدن باید از آن‌ها آگاهی داشته باشد.

این همایش میزبان سخنران و مربیان باتجربه‌ای خواهد بود که به انتقال تجربیات یا آموزش مهارت در قالب ۱۰ سخنرانی و ۶ کارگاه می‌پردازند. در سخنرانی‌ها، درباره چگونگی استفاده حداکثری از فرصت‌ها برای کسب درآمد مثل تکنیک‌های مذاکره و فروش و کسب درآمد ارزی بحث خواهد شد. در کارگاه‌های امسال نگاه ویژه‌ای به موضوعات تولید محتوا، برنامه‌نویسی و برندینگ شخصی شده است. همچنین در نمایشگاه فریلند، بیش از ۵۰ استارتاپ خدمات خود را به فریلنسرها معرفی خواهند کرد.

همایش فریلند به شش جنبه توانمندسازی، آموزش اصلول اولیه، گسترش فرهنگ خود اشتغالی، توانمندسازی معلولان، توانمندسازی خانم‌های خانه‌دار و گسترش محدوده جغرافیایی فریلنسینگ می‌پردازد. برای تحقق این اهداف، فریلند امسال در دو روز و در فضایی بزرگتر از دوره قبل برگزار خواهد شد.

اولین دوره فریلند، ۲۲ شهریور ۹۷ در منطقه آزاد انزلی برگزار شد که میزبان ۸ سخنرانی، ۵ کارگاه و نمایشگاه استارتاپ‌ها بود و با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد. نیما نورمحمدی، موسس سایت پونیشا و بنیانگذار همایش فریلند باور دارد که برای کارآفرین بودن، حتما نباید استارتاپ ایجاد کرد و این کار از طریق فریلنسینگ با هزینه خیلی کمتر هم شدنی است.

بیشتر بخوانید: حضور دفترشما در اولین همایش اصول فریلنسینگ

همراهان دفترشما بلیت همایش فریلند را با تخفیف بگیرند

. دومین همایش فریلند ۲۸ و ۲۹ شهریور برگزار می‌شود و میزبان ۲۵۰۰ نفر از افراد با تجربه و علاقه‌مندان به فریلنسینگ خواهد بود. همراهان دفتر شما این امکان را دارند که بلیت را ۳۰ هزار تومان تخفیف خریداری کنند.

کد تخفیف: daftareshoma

برای تهیه بلیت شرکت در رویداد، می‌توانید به سایت فریلند مراجعه کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Comments 1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.