چگونه بازدهی سرویس تلفن گویا را افزایش دهیم؟

سئومستر Leave a Comment

شما اینجا هستید:
< بازگشت

اگر مشترک سرویس تلفن گویا «دفترشما» هستید و می‌خواهید بیشترین استفاده و بازدهی را از سرویس خود داشته باشید، حتماً این مقاله را مطالعه بفرمایید.

سرویس تلفن گویا «دفترشما» دارای امکانات بسیار پیشرفته‌ای است که در صورت فعالسازی این امکانات می‌توانید بازدهی سرویس خود را به مراتب افزایش دهید و سرویس حرفه‌ای تری داشته باشید:

زمانبندی سرویس:

زمانبندی سرویس تلفن گویازمانبندی سرویس تلفن گویا این امکان را به شما می‌دهد که سرویس در روزهای مختلف هفته و ساعات مختلف روز تماسهای شما را متفاوت مدیریت کند.

چگونگی و کاربرد زمانبندی تلفن گویا

ایجاد صف انتظار

منو و زیرمنویک امکان پیشرفته دیگر در سرویس تلفن گویا امکان ایجاد صف انتظار است. این امکان در تنظیمات تلفن گویا تحت عنوان اولویت طراحی شده است. کاربرد این امکان این است که اگر برای مثال تماسی به داخلی ۱ خط شما انتقال داده می‌شود و آن داخلی اشغال است و یا پاسخگو نیست، تماس به طور خودکار به شخص دیگری که شما در اولویت ۲ تعریف کرده‌اید انتقال داده شود.

تکرار اولویت ۱

به مشترکین سرویس تلفن گویا پیشنهاد می‌کنیم شماره تلفن اولویت ۱ خود را دوباره در اولویت دیگری (مثلاً اولولیت ۳) تکرار کنند. با این کار اگر اولویت نخست شما ابتدا قادر به پاسخگویی نبوده، احتمال دارد اکنون بتواند تماس را پاسخ دهد.

اولویت آخر

حتماً توصیه می‌کنیم که اولویت آخر خود را به صندوق صوتی و یا منویی دیگر با پیام آغازین متفاوت وصل کنید. این کار نیز کمک می‌کند بیشترین استفاده را از تماسهای خود بکنید.

ایجاد صف انتظار در سرویس تلفن گویا

عدم ورودی

عدم ورودیگزینه عدم ورودی یکی از تنظیمات کلیدها و داخلیهای سرویس تلفن گویا است. با انتخاب این گزینه، تماسهای ورودی بدون نیاز به شماره گیری داخلی و بدون پخش پیام آغازین به طور مستقیم به شماره دلخواه شما انتقال داده می‌شود. البته شما می‌توانید برای خط خود هم داخلی و هم گزینه عدم ورودی تعریف کنید. در این صورت اگر تماس گیرنده هیچ داخلی ای را شماره گیری نکرد، تماس به طور خودکار به شماره ای که در گزینه عدم ورودی تعریف کرده‌اید انتقال داده می‌شود.

عدم ورودی چیست و چه کاربردی دارد؟

فعالسازی اعلان پیامکی

پیشنهاد می‌کنیم مشترکین تلفن گویا حتماً اعلان پیامکی را فعال کنند تا درجا از تماسهای ورودی مطلع بشوند و گزارش تماسهای خود را به صورت پیامکی دریافت کنند.

فعالسازی اعلان پیامکی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *