ایجاد صف انتظار در سرویس تلفن گویا به چه صورت است؟

سئومستر Leave a Comment

شما اینجا هستید:
< بازگشت

در سرویس تلفن گویا ایجاد صف انتظار در واقع همان تعریف اولویت برای پاسخگویی به داخلیهاست. با تعریف اولویتهای متعدد، هیچ یک از تماسهای شما بی پاسخ نمی‌ماند. به این ترتیب که اگر کسی برای مثال داخلی ۱ را بگیرد و آن داخلی اشغال باشد و یا پاسخگو نباشد، تماس به صورت خودکار به اولویت بعدی انتقال داده می‌شود و الی آخر.

شما می‌توانید به هر تعداد که می‌خواهید و بدون هیچ محدودیتی برای تمامی کلیدها و داخلیهای خود اولویت تعریف کنید و خیالتان راحت باشد که هر تعداد تماس همزمان هم که به خط شما وارد شود، توسط یکی از اولویتهای شما پاسخ داده می‌شود.

صف انتظار

به صورت پیش فرض، اولویت ۱ مربوط به کلید ۱ در تنظیمات شما موجود است و شما فقط باید تنظیمات آن را شخصی سازی کنید. اما برای ایجاد اولویت جدید بر روی گزینه انتقال تماس جدید کلیک کنید.

(دقت داشته باشید که انتقال تماس جدید یک اولویت به کلید شما اضافه می‌کند، حال آن که گزینه افزودن ورودی جدید یک کلید جدید به کلیدهای شما اضافه می‌کند.)

تفاوت انتقال تماس جدید و افزودن ورودی جدید چیست؟

تنظیمات کلیدها و داخلیها در سرویس تلفن گویا

«دفترشما» به مشترکین عزیز پیشنهاد می‌کند که برای تمامی کلیدها و داخلیهای خود بیش از یک اولویت تعریف کنند. این گونه، هیچ یک از تماسهای داخلیهای شما بی پاسخ نمی‌ماند و باعث افزایش بازدهی سرویس تلفن گویا شما می‌شود.

روشهای افزایش بازدهی سرویس تلفن گویا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *