شما اینجا هستید:
< بازگشت

دو گزینه «انتقال تماس جدید» و «افزودن ورودی جدید» از تنظیمات کلیدها و داخلیهای سرویس تلفن گویا هستند. گاهی مشترکین از این دو امکان به صورت جابجا استفاده می‌کنند. در ادامه به تفاوت این دو امکان توجه بفرمایید:

انتقال تماس جدید

انتقال تماس جدید مربوط به همان کلید یا داخلی بالای آن است. با ایجاد یک بخش انتقال تماس جدید در واقع شما یک اولویت جدید برای کلید یا داخلی بالا تعریف می‌کنید. بنابراین اگر برای مثال با شماره گیری کلید ۱ اولویت نخست این کلید پاسخگو نبود، تماس به صورت خودکار به اولویت بعدی که از طریق انتقال تماس جدید ایجاد کرده‌اید منتقل می‌شود.

تنظیمات کلیدها و داخلیها

افزودن ورودی جدید

با انتخاب این گزینه، شما یک کلید یا داخلی جدید ایجاد می‌کنید. مثلاً می‌خواهید سرویس شما دارای ۲ داخلی باشد. بعد از انجام تنظیمات داخلی ۱ برای ایجاد داخلی ۲ باید برروی گزینه «افزودن ورودی جدید» کلیک کنید.

تفاوت انتقال تماس جدید و افزودن ورودی جدید

اشتراک در خبرنامه دفتر شما

با مقالات کارآفرینی و کسب و کار دفتر شما به روز باشید و از تخفیف های ما با خبر شوید

Logo Daftareshoma-01 (1)

«دفتر شما» اولین شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات دفتر کار مجازی است. با خدمات «دفتر شما» استارتاپ ها، کسب و کارهای کوچک و متوسط ، شرکتها و سازمان ها از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی، خرید و نصب سانترال و حتی خرید خط تلفن ثابت بی نیاز می شوند.

خدمات دیگر
تماس باما

دفتر مرکزی: ۰۲۱۲۸۴۲۰
فروش: ۰۲۱۲۸۴۲۰۱
پیشنهاد و شکایت: ۰۲۱۲۸۴۲۰۳
پشتیبانی: ۰۲۱۲۸۴۲۰۲
تلگرام: daftareshoma_sales@

نماد ها
مجوز ساماندهی

کليه حقوق اين سايت متعلق به دفترشما (© عزم‌داده پردازان به شماره ثبت ۲۲۴۳۹۸) می‌باشد. 2021 – 2007