«دفترشما» چه تفاوتی با دیگر دفاتر مجازی فعال در ایران دارد؟

سئومستر Leave a Comment

شما اینجا هستید:
< بازگشت

«دفترشما» همچنان پس از گذشت ۵ سال از راه اندازی و عرضه خدمات، حرف اول را در زمینه خدمات دفتر کار مجازی می‌زند. از جمله مزایای «دفترشما» نسبت به رقبا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. اولین و بزرگترین عرضه کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی در ایران

«دفترشما» پس از ۸ سال تجربه «عزم داده پردازان» در زمینه تولید نرم افزارهای اختصاصی شکل گرفت و اکنون بیش از ۵ سال تجربه در زمینه عرضه خدمات ارتباطی به کسب و کارها از تمامی شهرهای ایران را دارد.

۲. نرم افزار اختصاصی مرکز تماس

اپراتورهای دفترشما (که در واقع منشی های مشترکین دفترشما هستند) تماسهای خود را با استفاده از نرم افزار اپراتوری پیشرفته ای پاسخ می‌دهند که به طور اختصاصی برای دفترشما طراحی شده است.

۳. پورتال آنلاین 

پورتال آنلاین در واقع فضایی آنلاین برای مشترکین دفترشماست تا با رجوع به آن بتوانند سریع و راحت سرویس های دفترشما را خریداری یا تمدید کنند و تنظیمات سرویسهای خود را در هر لحظه از شبانه روز تغییر دهند.

۴. شماره تلفن کد ۲ تهران

شماره تلفن هایی که دفترشما به مشترکین خود عرضه می‌کند، شماره تلفن کد ۲ تهران است که میان کسب و کارها از محبوبیت زیادی برخوردار است.

۵. گزارش آنی تماسها

یکی دیگر از مزایای دفترشما به رقبایش،ارسال گزارش آنی از تماسها به مشترکین است. بنابراین، شما مشترک هر کدام از سرویسهای دفتر شما که باشد، هر زمان یکی از مشتریانتان با کسب و کارتان تماس بگیرد، بلافاصله پس از تماس گزارشی از آن تماس برای شما ایمیل و پیامک می‌شود.

۶. امکانات گوناگون بر روی سرویسها

«دفترشما» بر روی سرویسهای تلفن گویا و منشی مجازی خود امکانات متعدد و پیشرفته‌ای عرضه می‌کند. به لطف این امکانات پیشرفته، کسب و کارها می‌توانند بسیار دقیق و حرفه‌ای تماسهای خود را مدیریت کنند و بیشترین بهره را از تماسهایشان ببرند.

برای اطلاع از جزئیات مزایای «دفترشما»، به مقاله زیر سربزنید:

مزایای دفترشما: ۶ دلیل کسب و کارها برای انتخاب «دفترشما»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *