تنظیمات سرویس تلفن گویا به چه صورت است؟

سئومستر 6 Comments

شما اینجا هستید:
< بازگشت

پس از خرید سرویس تلفن گویا، برای شخصی سازی تنظیمات، مراحل زیر را طی کنید:

۱. به حساب کاربری خود وارد شوید.
۲. از منوی سمت راست، گزینه شماره ها را انتخاب کنید.
۳. خطی را که روی آن سرویس تلفن گویا خریداری کرده‌اید را انتخاب کنید. اکنون با ورود به تنظیمات تلفن گویا می‌توانید انواع تنظیمات را بر سرویس خود اعمال کنید.

تنظیمات تلفن گویا

از جمله مواردی که می‌توانید شخصی‌سازی کنید بدین قرار است:

تنظیمات تلفن گویا

پیام آغازین

پیام آغازین در سرویس تلفن گویا همان پیامی است که پس از وصل شدن تماس به صورت خودکار برای تماس گیرنده پخش می‌شود. پیام آغازین معمولاً شامل سلام، معرفی کسب و کاری که با آن تماس گرفته شده و تشریح منوی تلفن گویا می‌شود.

در صفحه اصلی تنظیمات سرویس تلفن گویا، در بخش پیام آغازین، با کلیک بر روی علامت تنظیمات در گوشه چپ بالای جعبه وارد تنظیمات این بخش می‌شوید. در این بخش از تنظیمات سرویس تلفن گویا می‌توانید انتخاب کنید که پیام آغازین شما به چه صورت پخش شود: ۱) متن خوان کامپیوتری، ۲) فایل صوتی.

کلیدها و داخلی‌ها 

در این بخش از تنظیمات شما برای سرویس خود تعریف می‌کنید که تماس گیرنده با شماره گیری هر عدد به چه شماره‌ای وصل شود.

تنظیمات تلفن گویا

اولویت انتقال

شما همچنین می‌توانید برای داخلی‌های خود اولویت نیز تعریف کنید. اولویت داخلی به این معناست که اگر برای مثال تماس گیرنده برای ارتباط با بخش فروش عدد ۱ را شماره گیری کرد، اما شماره‌ای که شما برای عدد ۱ تعریف کرده‌اید پاسخگو نبود، تماس به طور خودکار و بدون آنکه تماس گیرنده متوجه شود به اولویت دومی که تعریف کرده‌اید وصل می‌شود و الی آخر.

مدت زمان زنگ خوردن

در این بخش از تنظیمات کلیدها و داخلیهای تلفن گویا شما تعریف می‌کنید سرویس چند ثانیه منتظر آن اولویت باقی بماند. بنابراین اگر شما مدت زمان زنگ خوردن اولویت ۱ خود را ۳۰ ثانیه تعریف کنید، اگر در این مدت ۳۰ ثانیه آن اولویت اشغال بود یا اصلا پاسخگو نبود، بدون آنکه تماس گیرنده متوجه شود ثانیه ۳۱ تماس به اولویت دوم منتقل می‌شود.

آوای انتظار

در این بخش از تنظیمات شما می‌توانید آوایی را که می‌خواهید تماس گیرنده در مدت انتظارش برای وصل شدن تماس بشنود از لیست موجود انتخاب کنید و یا اینکه فایل صوتی مورد نظرتان را بارگذاری نمایید.

زمان‌بندی سرویس

تنظیمات تلفن گویا

تمامی تنظیمات بالا را شما می‌توانید برای زمانهای دلخواه خود شخصی سازی کنید. برای مثال می‌توانید تعریف کنید که روزهای شنبه تا چهارشنبه یک پیام آغازین و روزهای آخرهفته پیام آغازین دیگری پخش شود. یا از ساعت ۸ صبح تا ۳ بعدازظهر تماسهای داخلی ۱ به شماره تلفن همراه شما وصل شود و از ۳ تا ۹ شب به شماره تلفن ثابت منزلتان.

چگونه بازدهی سرویس تلفن گویای خود را افزایش دهیم؟

ویدیوی آموزش تنظیمات سرویس تلفن گویا

Comments 6

    1. سرویس تلفن گویا همانند یک دستگاه سانترال که در محل شما نصب شده است کار میکند، اما با این تفاوت که بدون هزینه زیاد برای خرید دستگاه سانترال و بدون نیاز به مکان فیزیکی، می توانید یک خط تلفن ثابت مجازی (اینترنتی) از ما بگیرید و روی آن تمام امکانات سانترال را در قالب یک سرویس آنلاین در اختیارتون قرار دهیم. نظیر: تعریف منو های تو در تو، تعریف داخلی، امکان دایورت تماس به خطوط مختلف، دریافت تماس های همزمان و … / شما می توانید هر داخلی را به شماره موبایل یا هر خط دیگری که مایلید دایورت کنید و از هر کجای ایران پاسخگوی تماسها باشید.

  1. سلام خسته نباشید!
    آیا پلنی برای تلفن گویا دارید که مدت زمانش نامحدود باشه یا زیاد باشه برای مثال 3 سال ؟

    1. سلام و روز خوش، معمولا همه سرویس های ابری نظیر هاست، نرم افزار و … نهایتا پکیج یکساله ارائه می کنند. حداکثر پکیجهای تلفن گویای دفتر شما هم 12 ماهه هست.

    1. سلام وقت بخیر، بله شما با فعالسازی سرویس تماس خروجی روی تلفن گویای خود می توانید از طریق خط خود با مشتریانتان تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *