شما اینجا هستید:
< بازگشت

پس از خرید سرویس تلفن گویا، برای شخصی سازی تنظیمات، مراحل زیر را طی کنید:

۱. به حساب کاربری خود وارد شوید.
۲. از منوی سمت راست، گزینه شماره ها را انتخاب کنید.
۳. خطی را که روی آن سرویس تلفن گویا خریداری کرده‌اید را انتخاب کنید. اکنون با ورود به تنظیمات تلفن گویا می‌توانید انواع تنظیمات را بر سرویس خود اعمال کنید.

تنظیمات تلفن گویا

از جمله مواردی که می‌توانید شخصی‌سازی کنید بدین قرار است:

تنظیمات تلفن گویا

پیام آغازین

پیام آغازین در سرویس تلفن گویا همان پیامی است که پس از وصل شدن تماس به صورت خودکار برای تماس گیرنده پخش می‌شود. پیام آغازین معمولاً شامل سلام، معرفی کسب و کاری که با آن تماس گرفته شده و تشریح منوی تلفن گویا می‌شود.

در صفحه اصلی تنظیمات سرویس تلفن گویا، در بخش پیام آغازین، با کلیک بر روی علامت تنظیمات در گوشه چپ بالای جعبه وارد تنظیمات این بخش می‌شوید. در این بخش از تنظیمات سرویس تلفن گویا می‌توانید انتخاب کنید که پیام آغازین شما به چه صورت پخش شود: ۱) متن خوان کامپیوتری، ۲) فایل صوتی.

کلیدها و داخلی‌ها 

در این بخش از تنظیمات شما برای سرویس خود تعریف می‌کنید که تماس گیرنده با شماره گیری هر عدد به چه شماره‌ای وصل شود.

تنظیمات تلفن گویا

اولویت انتقال

شما همچنین می‌توانید برای داخلی‌های خود اولویت نیز تعریف کنید. اولویت داخلی به این معناست که اگر برای مثال تماس گیرنده برای ارتباط با بخش فروش عدد ۱ را شماره گیری کرد، اما شماره‌ای که شما برای عدد ۱ تعریف کرده‌اید پاسخگو نبود، تماس به طور خودکار و بدون آنکه تماس گیرنده متوجه شود به اولویت دومی که تعریف کرده‌اید وصل می‌شود و الی آخر.

مدت زمان زنگ خوردن

در این بخش از تنظیمات کلیدها و داخلیهای تلفن گویا شما تعریف می‌کنید سرویس چند ثانیه منتظر آن اولویت باقی بماند. بنابراین اگر شما مدت زمان زنگ خوردن اولویت ۱ خود را ۳۰ ثانیه تعریف کنید، اگر در این مدت ۳۰ ثانیه آن اولویت اشغال بود یا اصلا پاسخگو نبود، بدون آنکه تماس گیرنده متوجه شود ثانیه ۳۱ تماس به اولویت دوم منتقل می‌شود.

آوای انتظار

در این بخش از تنظیمات شما می‌توانید آوایی را که می‌خواهید تماس گیرنده در مدت انتظارش برای وصل شدن تماس بشنود از لیست موجود انتخاب کنید و یا اینکه فایل صوتی مورد نظرتان را بارگذاری نمایید.

زمان‌بندی سرویس

تنظیمات تلفن گویا

تمامی تنظیمات بالا را شما می‌توانید برای زمانهای دلخواه خود شخصی سازی کنید. برای مثال می‌توانید تعریف کنید که روزهای شنبه تا چهارشنبه یک پیام آغازین و روزهای آخرهفته پیام آغازین دیگری پخش شود. یا از ساعت ۸ صبح تا ۳ بعدازظهر تماسهای داخلی ۱ به شماره تلفن همراه شما وصل شود و از ۳ تا ۹ شب به شماره تلفن ثابت منزلتان.

چگونه بازدهی سرویس تلفن گویای خود را افزایش دهیم؟

ویدیوی آموزش تنظیمات سرویس تلفن گویا

اشتراک در خبرنامه دفتر شما

با مقالات کارآفرینی و کسب و کار دفتر شما به روز باشید و از تخفیف های ما با خبر شوید

Logo Daftareshoma-01 (1)

«دفتر شما» اولین شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات دفتر کار مجازی است. با خدمات «دفتر شما» استارتاپ ها، کسب و کارهای کوچک و متوسط ، شرکتها و سازمان ها از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی، خرید و نصب سانترال و حتی خرید خط تلفن ثابت بی نیاز می شوند.

خدمات دیگر
تماس باما

دفتر مرکزی: ۰۲۱۲۸۴۲۰
فروش: ۰۲۱۲۸۴۲۰۱
پیشنهاد و شکایت: ۰۲۱۲۸۴۲۰۳
پشتیبانی: ۰۲۱۲۸۴۲۰۲
تلگرام: daftareshoma_sales@

نماد ها
مجوز ساماندهی

کليه حقوق اين سايت متعلق به دفترشما (© عزم‌داده پردازان به شماره ثبت ۲۲۴۳۹۸) می‌باشد. 2021 – 2007