شما اینجا هستید:
< بازگشت

برای خرید سرویس تلفن گویا مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا یکی از بسته‌های سرویس تلفن گویا را که بیشترین تناسب را با حجم تماسهای کسب و کار شما دارد انتخاب کنید. برای این منظور میتوانید به صفحه تعرفه ها بروید یا روی لینک زیر کلیک کنید.
مشاهده بسته‌های سرویس تلفن گویا

سپس روی بسته مورد نظرتان مدت زمان سرویس را انتخاب کنید، برای این منظور روی یکی از سه گزینه (۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه) کلیک کنید. توجه داشته باشید که قراردادهای ۶ ماهه و ۱۲ ماهه دارای تخفیف هستند.

اکنون وارد مراحل خرید می‌شوید:

۱) در مرحله ۱ اطلاعات کاربری خود را وارد می کنید، در نظر داشته باشید که در این مرحله شماره موبایلی که جهت ثبت نام وارد میکنید حتما به نام مالک پنل باشد.لازم به ذکر است که شماره موبایلی که خط به آن دایورت میشود نیازی نیست که به نام مالک پنل باشد

خرید سرویس تلفن گویا
۲) در مرحله ۲ شماره تلفن دلخواه خود را از بین هزاران شماره تلفن موجود انتخاب کنید؛
۳) در مرحله ۳ توافق نامه خدمات را مطالعه و تأیید کنید؛
۴) در مرحله ۴ صورتحسابتان را بر اساس قیمت و مدت قرارداد مشاهده خواهید کرد.در این مرحله میتوانید از باکس مربوط به مدت قرارداد سمت راست بالای پیش فاکتور مدت قرارداد را به سه گزینه (۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه)  تغییر دهید. در اینجا اگر کد تخفیف دارید می توانید آن را وارد کنید تا از مبلغ  صورتحساب شما کسر شود. سپس برای پرداخت صورتحساب روی دکمه پایین صفحه کلیک کنید. به سمت درگاه بانک هدایت می شوید و پس از پرداخت دوباره به سایت باز می گردید.

فعالسازی:
اکنون مراحل خرید شما با موفقیت به اتمام رسیده است، حالا باید مراحل فعالسازی را دنبال کنید.

شخصی‌سازی تنظیمات:
پس از فعالسازی سرویس، با ورود نام کاربری و  رمز عبور خود در پورتال آنلاین «دفترشما» وارد پنل کاربری خود شوید. از منوی سمت راست، بر روی گزینه «شماره ها» کلیک کنید. سپس در مقابل شماره تلفنی که سرویس را بر روی آن دریافت کرده‌اید، بر روی دکمه «تنظیمات تلفن گویا» کلیک کنید.

ویدیوی زیر مراحل خرید سرویسهای دفترشما را آموزش می‌دهد:

مراحل خرید سرویسهای «دفترشما»

 

اشتراک در خبرنامه دفتر شما

با مقالات کارآفرینی و کسب و کار دفتر شما به روز باشید و از تخفیف های ما با خبر شوید

Logo Daftareshoma-01 (1)

«دفتر شما» اولین شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات دفتر کار مجازی است. با خدمات «دفتر شما» استارتاپ ها، کسب و کارهای کوچک و متوسط ، شرکتها و سازمان ها از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی، خرید و نصب سانترال و حتی خرید خط تلفن ثابت بی نیاز می شوند.

خدمات دیگر
تماس باما

دفتر مرکزی: ۰۲۱۲۸۴۲۰
فروش: ۰۲۱۲۸۴۲۰۱
پیشنهاد و شکایت: ۰۲۱۲۸۴۲۰۳
پشتیبانی: ۰۲۱۲۸۴۲۰۲
تلگرام: daftareshoma_sales@

نماد ها
مجوز ساماندهی

کليه حقوق اين سايت متعلق به دفترشما (© عزم‌داده پردازان به شماره ثبت ۲۲۴۳۹۸) می‌باشد. 2021 – 2007