دفتر کار مجازی چه مزیتهایی دارد؟

سئومستر Leave a Comment

شما اینجا هستید:
< بازگشت

دفتر کار مجازی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مزایای فراوانی دارد. اصلی ترین مزایای دفتر کار مجازی از این قرار است:

 • کاهش هزینه ها
  مزیت شماره یک استفاده از دفتر مجازی قیمت مناسب آن در مقایسه با راه اندازی دفتر کار به شکل سنتی است. کاهش هزینه ها از اصول کارآفرینی است. چرا که یک کسب و کار جدید همیشه آنطور که می‌خواهیم پیش نمی‌رود و شاید در آن زمانی که مدنظر ماست به سوددهی نرسد.
 • سرعت و سادگی راه اندازی
  مزیت دیگر دفتر مجازی، سرعت و سادگی راه اندازی و استفاده از خدمات آن است. خدمات دفتر مجازی در عرض چند دقیقه به صورت آنلاین و از طریق پورتال راه اندازی و آماده استفاده می شود.
 • امکان توسعه کسب و کار
  دفتر مجازی، علاوه بر اینکه از سنگینی بار مالی راه اندازی کسب و کار به شدت می‌کاهد، بار ذهنی و مشغله صاحبان کسب و کارها را نیز بسیار سبک تر می‌کند، و افراد می‌توانند با فراغ خاطر، تمام تمرکز خود را بر توسعه کسب و کارشان معطوف کنند.
 • امکان جذب نیروهای بااستعداد
  با استفاده از یک دفتر مجازی می‌توانید نیروهای با استعداد را از نقاط مختلف دنیا به تیم کاریتان جذب کنید. به علاوه، دفتر مجازی با خدماتی که عرضه می‌کند، امکان دورکاری را برای نیروهای کار ایجاد می‌کند. کارکنان می‌توانند در خارج از دفترکار مشغول کار باشند. بنابراین از اتلاف وقت و انرژی رفت و آمد می‌کاهد و فرصتی برای بکارگیری نیروهای بااستعداد در هر نقطه‌ای از جهان را فراهم می‌کند.
 • کاهش ریسک
  برای شرکت‌های تازه‌کاردفتر مجازی گزینه بسیار مناسبی است چون شما را از صرف هزینه برای تهیه زیرساخت بی نیاز می کند و ریسک راه اندازی کسب و کار را به حداقل می رساند.
 • افزایش بهره وری
  استفاده از دفتر کار مجازی با حذف رفت و آمدهای غیرضروری به محل کار نقش زیادی در صرفه جویی زمان و انرژی و افزایش بهره وری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *