دفتر کار مجازی چیست؟

مدیر سایت 2 Comments

شما اینجا هستید:
< بازگشت

دفتر کار مجازی جایگزینی مدرن برای دفترکار به شکل سنتی آن است. دفترکار مجازی شما را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی‌نیاز می‌کند. شماره تلفن ثابت (Virtual Number)، سرویس تلفن گویا (IVR)، سرویس منشی مجازی (Virtual Secretary)، اتاق جلسات (Meeting Room) و مرکز تماس (Call Center) از جمله خدمات دفتر کار مجازی است.

خدمات دفتر کار مجازی

 • خط تلفن ثابت و خط فکس
  نخستین سرویسی که در دفتر کار مجازی دریافت می‌کنید، خط تلفن ثابت و فکس اختصاصی است. خدمات دفتر کار مجازی «دفترشما» به مشترکین خود خطوط تلفن کد ۲ تهران عرضه می‌کند. انواع خطوط تلفن «دفترشما» از این قرار است: ۸ رقمی معمولی، ۸ رقمی رند، ۸ رقمی ویژه، ۶ رقمی و ۵ رقمی.
 • سیستم تلفن گویا حرفه‌ای و آنلاین
  یکی از خدمات دفتر کار مجازی سیستم تلفن گویاست. سرویس تلفن گویا مانند سیستم سانترال عمل می‌کند، با این تفاوت که نیاز به خریداری هیچ گونه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری ندارد.
 • منشی برای مدیریت تماسها
  از دیگر خدمات دفتر کار مجازی منشی مجازی است. یعنی به جای استخدام منشی و اجاره دفتر کار، یک منشی از راه دور و مستقر در مرکز تماس پیشرفته «دفترشما» تماسهای شما را پاسخ می‌دهد.
 • فضای اداری برای برگزاری جلسات
  با عرضه فضای اداری به مشتریان، دفتر کار مجازی نیاز به اجاره دفتر کار را از میان برمی دارد.

Comments 2

 1. سلام، تعرفه منشی فعال کنیم. منشی چطور راجب راجب کسب و کارمون و جزئیات راهنمایی به کاربرا اطلاع پیدا میکنه؟

  1. از طریق اطلاعاتی که در پنل تنظیمات منشی قرار می دهید از جمله: پرسش و پاسخ های متداول یا نکته به منشی می توانید جزییات کاملی از کسب و کار و سوالات و نحوه پاسخگویی را تعیین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *