سرویس تلفن گویا چیست و چه طور کار می‌کند؟

سئومستر 1 Comment

شما اینجا هستید:
< بازگشت

سرویس تلفن گویا چیست؟

تلفن گویا سرویسی است به تماس‌گیرنده امکان می‌دهد با انتخاب داخلی، به فرد موردنظر در کسب و کار شما متصل شود. مشترکین «دفترشما» بدون نیاز به هیچ گونه تجهیزات، نرم افزار و سخت افزاری می‌توانند این سرویس را خریداری کنند و تماسهای کسب و کارشان را به دلخواه خود مدیریت کنند. برای استفاده از سرویس تلفن گویا «دفترشما» فقط به تلفن همراه نیاز دارید.

سرویس تلفن گویا چگونه عمل می‌کند؟

هنگام خرید این سرویس یک خط تلفن ثابت به انتخاب خودتان به شما واگذار می‌شود. پس از خرید سرویس تلفن گویا، با مراجعه به پورتال آنلاین «دفترشما»، در بخش تنظیمات تلفن گویا، می‌توانید موارد مختلفی را مانند پیام آغازین، آوای انتظار، داخلیها و اولویت دایورت تماس، زمانبندی سرویس برای ساعات و روزهای کاری و غیرکاری شخصی سازی کنید.

انواع تنظیمات سرویس تلفن گویا

سرویس تلفن گویاپیام آغازین

 پیامی که با وصل شدن تماس به صورت خودکار برای تماس گیرنده پخش می‌شود. برای مثال:

با سلام. شما با شرکت … تماس گرفته‌اید. برای ارتباط با واحد فروش عدد ۱، با واحد پشتیبانی عدد ۲، با مدیریت عدد ۳ را شماره گیری کنید.

آوای انتظار

آوایی که در فاصله بین شماره گیری داخلی و دایورت تماس برای تماس گیرنده پخش می‌شود.

کلیدها و داخلیها

هر یک از اعداد صفحه کلید که با شماره گیریِ تماس گیرنده می‌تواند به هر شماره تلفن ثابت و همراه طبق تعریف شما وصل شود و یا با گرفتن داخلی برای شما فکس ارسال کرده و  همچنین مخاطب میتواند برای شما پیغام گذاشته و شما میتوانید فکس یا پیغام تماس گیرنده را روی ایمیل خود دریافت نمایید.

اولویت دایورت تماس

یک یا چند شماره تلفن (ثابت یا همراه) با اولویت بندی که برای هر داخلی تعریف می‌کنید تا طبق آن اولویت بندی در صورت پاسخگو نبودن هر یک از شماره ها، تماس به طور خودکار به اولویت بعدی وصل شود.

زمانبندی

جدول زمانی که می‌توانید برای روزها و ساعات مختلف، تنظیمات مختلفی برای سرویس خود تعریف کنید.

Comments 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *