چگونه پس از ثبت نام، فعالسازی سرویس خود را انجام دهیم؟

سئومستر Leave a Comment

شما اینجا هستید:
< بازگشت

بلافاصله پس از تکمیل مراحل (ثبت نام) یا خرید سرویس، مشترکین دفترشما با طی چند مرحله ساده و آنلاین می‌توانند در چند دقیقه سرویس خود را فعال کنند.

مراحل فعالسازی سرویس

پس از تکمیل (ثبت نام) یا خرید یکی از سرویسهای تلفن گویا یا منشی مجازی مراحل زیر را گام به گام طی کنید:

  1. از طرف سایت «دفترشما» یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی برایتان ارسال شده است. به میل باکس خود بروید و روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید. اگر ایمیل را در میل باکس پیدا نکردید، حتما پوشه اسپم را هم چک کنید.
  2. با کلیک بر روی لینک داخل ایمیل وارد صفحه پروفایل حساب کاربری خود می شوید.اطلاعات این صفحه شامل کدملی، کدپستی و آدرس را تکمیل نمایید،توجه داشته باشید که باید کد ملی خود را بدون خط تیره و پشت سرهم وارد کنید و درنهایت روی دکمه ذخیره سازی کلیک کنید.
  3. سپس برای تایید شماره تلفن همراه خود روی دکمه “دریافت کد اعتبارسنجی” کلیک کنید.
  4. کدی که برای شما پیامک شده را در کادر مورد نظر وارد کرده و روی دکمه تایید کلیک نموده و مجدد روی دکمه ذخیره سازی کلیک کنید.
  5. اکنون سرویس شما فعال شده است.

حالا می توانید از منوی سمت راست با ورود به بخش شماره ها (در پورتال) ، شماره مورد نظر خود را که هنگام ثبت نام انتخاب کرده بودید را بیابید و سپس وارد بخش تنظیمات سرویس خود شوید.

توجه: در نظر داشته باشید برای اینکه بتوانید از تمامی امکانات سرویس خود بهره مند شوید، ملزم به بارگذاری مدارک شناسایی خود (تصویر کارت ملی و صفحه نخست شناسنامه مالک شماره موبایل ثبت شده در پروفایل) و تایید توسط کارشناسان هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *