سرویس منشی مجازی چیست و چگونه کار می‌کند؟

سئومستر Leave a Comment

شما اینجا هستید:
< بازگشت

منشی مجازی (Virtual Assistant یا VI) یکی از خدمات دفترهای کار مجازی است.  منشی مجازی «دفترشما» اپراتوری است که بدون حضور در دفتر کار شما، تمامی تماسهای کسب و کارتان را از محل مرکز تماس پیشرفته «دفترشما» مدیریت می‌کند.

منشی مجازی دفترشما چه کارهایی برای شما انجام می‌دهد؟

  • به تماسها پاسخ می‌دهد،
  • پیغام می‌گیرد،
  • تماسها را به افرادی که مشخص کرده‌اید انتقال می‌دهد،
  • با مشتریان شما تماس می‌گیرد،
  • قرار ملاقاتها را تنظیم و ثبت سفارش می‌کند،
  • فکس دریافت و ارسال می‌کند.

سرویس منشی مجازی در مقایسه با استخدام یک منشی بسیار کم‌هزینه‌تر است. زیرا استخدام منشی هزینه‌های زیادی دارد، مانند حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و هزینه‌های جاری دفتر کار. حال آنکه برای استفاده از سرویس منشی مجازی کافی است تنها مبلغی را به صورت ماهیانه بپردازید و در عرض چند دقیقه دارای یک منشی باتجربه  و دارای روابط عمومی خوب شوید.

مشاهده بسته‌های سرویس منشی مجازی

نحوه خرید سرویس منشی مجازی

عملکرد سرویس منشی مجازی به چه صورت است؟

  1. با خرید سرویس منشی، یک شماره تلفن به انتخاب خودتان به صورت اختصاصی در اختیارتان قرار می‌گیرد. (شما همچنین می توانید شماره تلفن کاری خود را به سرویس منشی مجازی تان دایورت کنید تا بدون نیاز به تغییر شماره کسب و کارتان، از سرویس منشی استفاده کنید. بنابراین امکان استفاده هر دو حالت نیز وجود دارد.)
  2. دستورالعمل پاسخگویی منشی را به صورت آنلاین و از طریق پورتال برای او مشخص می‌کنید. این دستورالعمل در قالب اطلاعات کسب و کار، پرسشهای متداول به همراه پاسخشان، نکته به مشتری و غیره می گنجد.
  3. وقتی مشتری شما تماس می‌گیرد، صفحه مربوط به کسب و کار شما با تمامی اطلاعاتی که شما در آن وارد کرده اید مقابل منشی باز می‌شود. منشی های باتجربه دفتر شما به تماس با توجه به دستورالعمل شما پاسخ می‌دهند و گزارشی از تماس را برای شما ایمیل و پیامک می‌کنند.

نحوه خرید سرویس منشی مجازی

شخصی سازی تنظیمات سرویس منشی مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *