چگونه می‌توان با دفترشما همکاری در فروش داشت؟

سئومستر Leave a Comment

شما اینجا هستید:
< بازگشت

برای همکاری در فروش نخست باید با خرید یکی از سرویسهای دفترشما مشترک دفترشما باشید تا درخواست شما مورد بررسی قرار بگیرد.

شرایط همکاری در فروش:

  1. همکاری در فروش منوط به خرید یکی از بسته های تلفن گویا یا منشی مجازی از دفترشما می باشد و عاملین فروش بایستی همیشه بسته خود را فعال نگه دارند.
  2. عاملیت فروش باید بر اساس مفاد قوانین و مقررات دفترشما فعالیت کند و فقط مجاز به فروش بسته ها براساس قیمتهای اعلام شده روی سایت “دفترشما” می باشد.
  3. به هر عاملیت فروش یک «کد تخفیف» تخصیص میابد تا از آن برای ارجاع مشتریان به سایت برای خرید بسته‌های منشی مجازی و تلفن گویا استفاده نماید. کلیه مشتریانی که از «کد تخفیف» مذکور استفاده نمایند از تخفیف مازاد بهره مند شده و بنام عاملیت فروش در سیستم ثبت می شوند.
  4. عاملیت فروش با معرفی هر مشتری جدید(خرید اول) ۱۰درصد از خرید مشتری (پیش از محاسبه ارزش افزوده) را دریافت می کند. اگر بسته خریداری شده از بسته شرکتی به بالا باشد، ۵۰ هزار تومان نیز بصورت مجزا روی خرید آن بسته دریافت خواهد کرد.
  5. عاملیت فروش در تمدید سرویس هر مشتری نیز، ۵درصد از رقم خرید مشتری (پیش از محاسبه ارزش افزوده) را دریافت می کند. اگر تعداد مشتریان معرفی شده فعال، به بیش از ۵۰ نفر برسد، در هر تمدید سرویس ۸درصد به عاملیت فروش تعلق خواهد گرفت.
  6. اگر بیش از ۳۰ درصد مشتریان معرفی شده در سه ماه متوالی، بسته های خریداری شده خود را تمدید نکنند امکان قطع همکاری با عاملیت فروش وجود دارد.
  7. تسویه حساب با عاملین فروش به صورت ماهانه انجام خواهد شد.

برای تکمیل فرم همکاری در فروش به این مقاله مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *