شما اینجا هستید:
< بازگشت

در سرویس تلفن گویا، مشترکین این امکان را دارند که سرویس خود را برای ساعات و روزهای مختلف زمانبندی کنند و سپس سرویس خود را بر اساس زمانبندی‌های مختلف شخصی‌سازی کنند. به همین ترتیب، مشترکین می‌توانند تمامی امکانات سرویس را برای زمانبندی‌های مختلف به صورت جداگانه تنظیم کنند.

زمانبندی ساعات و روزهای اداری و غیراداری

کسب و کارها معمولاً نیاز به دو زمانبندی برای پاسخگویی به تماسهای خود دارند: اداری و غیر اداری. برای مثال شما می‌خواهید در ساعات اداری، تماس‌گیرندگان این پیغام را بشنوند:

«با سلام. شما با …. تماس گرفته‌اید. برای ارتباط با واحد فروش عدد ۱، برای ارتباط با پشتیبانی عدد ۲ و برای ارتباط با اپراتور عدد ۳ را شماره گیری کنید.»

اما می‌خواهید در ساعات غیراداری و روزهای تعطیل این پیغام را بشنوند:

«با سلام. شما با …. در ساعات غیراداری تماس گرفته‌اید. برای گذاشتن پیغام عدد ۱ را شماره گیری کنید.»

بنابراین شما اکنون به دو زمانبندی با دو منوی مختلف نیاز دارید.

(توجه داشته باشید که شما هر تعداد زمانبندی بر هر اساسی که بخواهید می‌توانید تعریف کنید. در اینجا برای ساده‌سازی و توضیح این امکان، از دو زمانبندی صحبت می‌کنیم.)

زمانبندی

  1. زمانبندی اول را برای مثال اداری نامگذاری کنید و روزها و ساعات آن را طبق برنامه کسب و کار خود تنظیم کنید (مثلاً شنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۷). تنظیمات خود را ثبت کنید.
  2. برای افزودن زمانبندی جدید بر روی زمانبندی جدید کلیک کنید، یک زمانبندی جدید با نام غیراداری ایجاد کنید و روزها و ساعات آن را طبق برنامه کسب و کار خود تنظیم کنید (مثلاً شنبه تا چهارشنبه ۱۷ تا ۲۴). تنظیمات خود را ثبت کنید.
  3. اگر می‌خواهید برای مثال بازه زمانی پنچشنبه تا جمعه ۸ تا ۲۴ را نیز به زمانبندی غیراداری خود اضافه کنید در تنظیمات زمانبندی بر روی دکمه بازه زمانی جدید کلیک کنید.
  4. درنظر داشته باشید که درصورتی که مایل هستید در هر ساعتی غیر از ساعت اداری متن غیر اداری برای مشتری پخش شود نیاز نیست که در تنظیم زمانبندی غیراداری از طریق “انتخاب بازه زمانی” ساعتهای غیر اداری را تنظیم کنید و کافی است نوع زمانبندی را روی گزینه “بازه های زمانبندی نشده” تنظیم کنید.
  5. زمانبندی سرویس تلفن گویا

  6. در تنظیمات منویی که می‌خواهید در ساعات اداری پخش شود، زمانبندی ساعات اداری را انتخاب کنید و در تنظیمات منویی که می‌خواهید در ساعات غیراداری پخش شود، زمانبندی ساعات غیراداری را انتخاب کنید.

نحوه تنظیم زمانبندی در سرویس تلفن گویا

 

اشتراک در خبرنامه دفتر شما

با مقالات کارآفرینی و کسب و کار دفتر شما به روز باشید و از تخفیف های ما با خبر شوید

Logo Daftareshoma-01 (1)

«دفتر شما» اولین شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات دفتر کار مجازی است. با خدمات «دفتر شما» استارتاپ ها، کسب و کارهای کوچک و متوسط ، شرکتها و سازمان ها از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی، خرید و نصب سانترال و حتی خرید خط تلفن ثابت بی نیاز می شوند.

خدمات دیگر
تماس باما

دفتر مرکزی: ۰۲۱۲۸۴۲۰
فروش: ۰۲۱۲۸۴۲۰۱
پیشنهاد و شکایت: ۰۲۱۲۸۴۲۰۳
پشتیبانی: ۰۲۱۲۸۴۲۰۲
تلگرام: daftareshoma_sales@

نماد ها
مجوز ساماندهی

کليه حقوق اين سايت متعلق به دفترشما (© عزم‌داده پردازان به شماره ثبت ۲۲۴۳۹۸) می‌باشد. 2021 – 2007