شما اینجا هستید:
< بازگشت

با ورود به پنل کاربری می‌بینید که نام کاربری شما بالای پنجره در گوشه چپ دیده می‌شود. با کلیک بر روی نام کاربری‌تان چند گزینه مشاهده می‌کنید:

گزینه های کلیک بر روی نام کاربری

 • پروفایل: 
  با انتخاب این گزینه وارد اطلاعات پروفایل کاربری خود می‌شوید.
 • تغییر رمز عبور:
  در این قسمت می‌توانید اقدام به تغییر رمز عبور خود کنید. برای تغییر رمز عبور، باید نخست رمز عبور فعلی خود و سپس رمز ورود جدیدتان را بزنید.
 • مدارک من:
  با انتخاب این گزینه، مدارک مورد نیاز برای استفاده از سرویس خود را بارگذاری می‌کنید. این مدارک شامل تصویر اول صفحه شناسنامه، تصویر رو و تصویر پشت کارت ملی می‌شود.
 • اطلاعات پایه کسب و کار:
  در این قسمت اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را وارد می‌کنید.
 • همکاران:
  در این قسمت، کارتهایی مربوط به همکاران خود ایجاد می‌کنید و اطلاعات آنها را ثبت می‌کنید. این گزینه بعداً برای تنظیمات اعلانها، گیرنده فکسها، صندوق صوتی و ارتباط به همکاران درون سازمانی کاربرد دارد.
 • مدارک کسب و کار:
  در این قسمت، اشخاص حقوقی باید مدارک مرتبط با کسب و کار خود را بارگذاری کنند. همچنین، در صورتی که مشترک سرویس منشی مجازی «دفترشما» هستید، می‌توانید از همین قسمت، فایلهای قیمت و غیره کسب و کار خود را برای استفاده منشی بارگذاری کنید.
 • خرید و تمدید بسته:
  یکی از مسیرهایی که می‌توانید از آن اقدام به خرید و تمدید بسته کنید از این قسمت است. با انتخاب این گزینه می‌توانید تعرفه بسته‌ها را مشاهده کنید و بسته دلخواه خود را تمدید کنید و ارتقا دهید.
 • خرید خط جدید:
  مشترکینی که می‌خواهند علاوه بر خطوط فعلی خود، خط جدید خریداری کنند می‌توانند از این گزینه استفاده کنند. با انتخاب این گزینه خطوط موجود برای شما به نمایش درمی‌آید. خط دلخواه خود را جستجو و انتخاب کنید.
 • خروج:
  اگر می‌خواهید از حساب کاربری خود خارج شوید گزینه خروج را انتخاب کنید.

 

اشتراک در خبرنامه دفتر شما

با مقالات کارآفرینی و کسب و کار دفتر شما به روز باشید و از تخفیف های ما با خبر شوید

Logo Daftareshoma-01 (1)

«دفتر شما» اولین شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات دفتر کار مجازی است. با خدمات «دفتر شما» استارتاپ ها، کسب و کارهای کوچک و متوسط ، شرکتها و سازمان ها از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی، خرید و نصب سانترال و حتی خرید خط تلفن ثابت بی نیاز می شوند.

خدمات دیگر
تماس باما

دفتر مرکزی: ۰۲۱۲۸۴۲۰
فروش: ۰۲۱۲۸۴۲۰۱
پیشنهاد و شکایت: ۰۲۱۲۸۴۲۰۳
پشتیبانی: ۰۲۱۲۸۴۲۰۲
تلگرام: daftareshoma_sales@

نماد ها
مجوز ساماندهی

کليه حقوق اين سايت متعلق به دفترشما (© عزم‌داده پردازان به شماره ثبت ۲۲۴۳۹۸) می‌باشد. 2021 – 2007