همکاری گسترده دفترشما و شتابدهنده نوین تک

pr اخبار «دفتر شما» Leave a Comment

همکاری گسترده دفترشما و شتابدهنده نوین تک

دفترشما و شتابدهنده نوین تک با هدف ایجاد بستر مناسب جهت توانمندسازی و سرمایه‌گذاری در عرصه کسب‌وکار نوپا و دانش بنیان با یکدیگر تفاهم‌نامه منعقد کردند.

طبق توافق انجام شده با شتابدهنده نوین تک به عنوان یکی از نهادهای پیشرو در حمایت از استارتاپها،  هشت تیم برتر که وارد مرحله شتابدهی شده اند، به مدت مشخصی می‌توانند از خدمات تلفن گویا دفترشما با تخفیف ویژه استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: قرارداد همکاری نوین تک و دفتر شما

شتابدهنده نوین تک همزمان با نمایشگاه الکامپ ۹۶ در تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. نوین تک زیرمجموعه شرکت پرداخت نوین آرین، PSP بانک اقتصاد نوین است که دفتر کاری و فضای کار اشتراکی آن در تهران، میدان ونک، مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی قرار دارد و به پشتوانه شبکه فعال خود، برنامه آموزشی قدرتمند و تجربه مربیان باسابقه و متخصص در جهت کمک به استارت آپ های فعال در حوزه های فین تک، تجارت الکترونیک، بازی سازی و اینترنت اشیا قدم برداشته است

بیشتر بخوانید: حمایت دفتر شما از استارتاپ‌های شتابدهنده تیک کرمانشاه

بیشتر بخوانید:حمایت دفتر شما از استارتاپ های آواتک

بیشتر بخوانید: حمایت دفترشما از استارتاپ‌های دیموند

دفترشما به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در ارائه خدمات دفتر کار مجازی در ایران، در راستای عمل به تعهدات و مسئولیتهای اجتماعی خویش، حمایت از کسب و کارهای نوپا را در دستور کار خود قرار داده است. از این رو تمام شتاب دهنده ها می توانند از خدمات تلفن گویا، منشی مجازی و سایر خدمات این مجموعه با شرایط ویژه بهره مند شوند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.