امیرمهدی واله

سئومستر

این خدمات برای ما بسیار راه‌گشا بوده است. هم به این دلیل که ما استارت اپ هستیم و باید هزینه ها را به دقت مدیریت کنیم، هم به دلیل خط ثابتی به ما اختصاص داده می‌شود که با تغییر مکان دفتر، شماره تلفن ما عوض نمی‌شود. چون مشتریان یک شماره را ذخیره می‌کنند و انتظار دارند ما پاسخگو باشیم. برای …

مهرداد رضایی

سئومستر

مهم ترین کمک بسته های تلفنی «دفتر شما» به وجود آوردن امکان پشتیبانی ۲۴ ساعته بود. ما اجازه خرید و استفاده از خط تلفن ثابت نداشتیم به علاوه اینکه دفتر کار ما در دانشگاه قرار دارد و مسلما دانشگاه در ساعت غیر اداری بسته است. بسته‌های تلفنی «دفتر شما» به راحتی این موضوع را برای ما حل کرد و امکان …

مجید صالحی

سئومستر

این بسته های تلفنی با به وجود آوردن پشتیبانی دائمی، رضایت مشتریان ما را به شدت بالا برده است. یکی از نکات مهم برای ما این بود که با استفاده از سرویس تلفن گویا، این امکان به وجود آمده است که چند زیر شماره‌ تعریف کنیم تا در ساعات مختلف (اداری و غیر اداری) به شماره‌های موردنظر دایورت شود، و …

Siamak_tasaodian

سیامک تصاعدیان

سئومستر

«دفتر شما» هزینه‌های ما را تا ۱/۳ کاهش داده است. چند نفر از دوستانم هم تازه کارشان را شروع کرده اند. برای همین وقتی می خواستند دفتر بگیرند، «دفتر شما» را به آنها پیشنهاد کردم.

خلیل بیگی

محمد خلیل‌بیگی

سئومستر

از سرویس تلفن گویا استفاده کنید. کسانی که در «دفترشما» هستند خیلی دلسوزند و پشتیبانی بسیار خوبی می‌دهند. هیچ‌وقت نشده که من سؤالی داشته باشم و در سریع‌ترین زمان جواب نگیرم.

علی جوهریان

سئومستر

علاوه بر کاهش هزینه‌ها، از دیگر مزایای سرویس منشی نظم آن است، چون احتمال دارد برای منشی اتفاقی بیفتد و نتواند سر کار بیاید ولی در سرویس منشی «دفترشما» همیشه جایگزینی هست.

آلا شویز

سئومستر

من «دفترشما» را به خیلی‌ها معرفی کردم. این سرویس می تواند به خیلی‌ها از جمله کسانی که کار اولی هستند و می خواهند کار کوچکی راه بیندازند کمک می کند. ممنون که باعث پیشرفت ما شُدید.

شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز

سئومستر

بیش از یک سال است که از خدمات “دفترشما” استفاده می‌کنم. هم خط اصلی مجموعه با استفاده از تلفن گویای “دفترشما” فعال است، هم خط پشتیبان که مخصوص صندوق صوتی ست. و خوشبختانه در این مدت از این خدمات بسیار راضی بوده ام زیرا مشکلات ارتباطی ما را به خوبی برطرف کرده است.

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

سئومستر

پس از جابجایی دفتر انجمن نیاز به خط تلفن ثابت داشتیم که توسط دفتر مجازی «دفترشما» به سرعت فعال شود . با فعالسازی سرویس تلفن گویا، تلفن دفتر حتی سریع تر از آنچه مد نظر ما بود راه‌اندازی شد. همچنین وقتی در دفتر حضور نداریم نگران نیستیم که تماس ها بی جواب بماند.

دکتر محمد مهاجر

سئومستر

من حدود دو سال است که از مشترکین دفتر شما هستم و با سرویس تلفن گویا و منشی دفترشما یک دفتر مجازی تهران دارم. امکاناتی که در سرویس‌های دفترشما ارائه می‌شود، در مقابل هزینه آنها بسیار گسترده است و این موضوع من را شگفت زده کرد.