درباره دفترشما

«دفترشما» نخستین شرکت دانش بنیان در حوزه دفتر کار مجازی است که از سال 1392 تا کنون به هزاران کسب و کار ایرانی خدمات خود را ارائه می‌کند.

ایده شکل گیری دفترشما کمک به کسب و کارهایی است که با هزینه‌های سرسام آور برای راه اندازی و مدیریت کسب و کار مواجه هستند.

خدمات ارتباطی دفترشما باعث می‌شود که کسب و کارها بتوانند با هزینه‌ای پایین، ارتباطی مؤثر با مشتریان خود برقرار کنند و از اجاره دفتر کار، خرید تجهیزات اداری و حتی استخدام منشی بی‌نیاز شوند.

خدمات دفترشما با ایجاد امکان دورکاری و کاهش ترددهای غیرضروری می‌تواند گامی در راه رشد اقتصادی کشور در دوران رکود و شیوع کرونا باشد.

ما در هشت سال گذشته به صورت پیوسته خدمات خود را که شامل دو سرویس اصلی «تلفن گویا» و «منشی مجازی» است به هزاران کسب و کار ارائه کردیم و از یک جمع کوچک دوستانه 3 نفره به یک شرکت دانش بنیان با بیش از 40 پرسنل تبدیل شده‌ایم.

هنوز راه دور و درازی پیش روی خود می‌بینیم و چشم اندازمان این است بتوانیم هر آنچه یک کسب و کار برای ارتباط درون تیمی و بیرون تیمی لازم دارد را فراهم کنیم.

logo-7
logo-6

مشتریان دفتر شما

اعتماد شما؛ اعتبار ماست

مشتریان دفترشما، سرمایه اصلی و موجب رشد کسب و کار ما هستند. کسانیکه از خدمات دفتر کار مجازی استفاده می کنند، نسل جدیدی از کارآفرینان و فعالان دنیای کسب و کار هستند.

برای ارا‌‌‌‌ئه خدماتی پایدار و ارزشمند، شبانه روز در تلاشیم.

12

هزار مشتری راضی

2

میلیون تماس در ماه

10

سال خدمات پایدار

6

قرارداد با شتابدهنده ها

دفترشما در رسانه ها

اشتراک در خبرنامه دفتر شما

با مقالات کارآفرینی و کسب و کار دفتر شما به روز باشید و از تخفیف های ما با خبر شوید

Logo Daftareshoma-01 (1)

«دفتر شما» اولین شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات دفتر کار مجازی است. با خدمات «دفتر شما» استارتاپ ها، کسب و کارهای کوچک و متوسط ، شرکتها و سازمان ها از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی، خرید و نصب سانترال و حتی خرید خط تلفن ثابت بی نیاز می شوند.

تماس باما

دفتر مرکزی: ۰۲۱۲۸۴۲۰
فروش: ۰۲۱۲۸۴۲۰۱
پیشنهاد و شکایت: ۰۲۱۲۸۴۲۰۳
پشتیبانی: ۰۲۱۲۸۴۲۰۲
تلگرام: daftareshoma_sales@

نماد ها
مجوز ساماندهی

کليه حقوق اين سايت متعلق به دفترشما (© عزم‌داده پردازان به شماره ثبت ۲۲۴۳۹۸) می‌باشد. 2021 – 2007