استفاده از سرویس منشی مجازی

سرویس تماس خروجی، این بار با هزینه کمتر!

«دفتر شما» اخبار «دفتر شما», دفتر کار مجازی 8 Comments

پیش از این، مشترکان منشی مجازی «دفتر شما» برای افزایش تعداد تماس خروجی بسته شان می‌بایست بسته خود را ارتقا می‌دادند. اکنون دیگر نیازی به ارتقای بسته نیست. شما بسته منشی مجازی خود را با توجه به تماسهای ورودی خود خریداری کنید و تماس خروجی را به صورت جداگانه به هر تعداد که می‌خواهید در کنار بسته اصلی تان خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی
با خرید سرویس تماس خروجی دفتر شما، با هزینه کمتر انجام تماس های کسب و کار خود را به اپراتورهای باتجربه ما بسپارید.

چگونه بسته تماس خروجی خریداری کنیم؟

سرویس تماس خروجی دفتر شما نیز مانند دیگر سرویسهای ما در بسته های متنوعی عرضه می‌شود. بنابراین هر زمان که بخواهید، فارغ از دیگر سرویسهایی که خریداری کرده‌اید، یکی از بسته های تماس خروجی را انتخاب کنید. با انتخاب بسته، یک فرم برای شما باز می‌شود.

سرویس تماس خروجی

با انتخاب بسته دلخواه تماس خروجی، به یک فرم هدایت می شوید.

پس از تکمیل فرم به درگاه بانک متصل می‌شوید. بعد از اینکه پرداخت را انجام دادید برای انجام هماهنگی های اولیه با واحد اپراتوری با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به opt@daftareshoma.com ایمیل بزنید و درخواست تماس خروجی خود را با جزئیات به صورت موردی به اطلاع واحد اپراتوری برسانید. در زمان غیر پیک، تماس های خروجی تا ٢٠ دقیقه بعد از درخواست انجام خواهد شد و در زمان های پیک تا ١ ساعت.

مشترکان سرویس تلفن گویا دفتر شما:

مشترکان سرویس تلفن گویا نیز اکنون می‌توانند به همین منوال و بدون نیاز به خرید سرویس منشی مجازی، هر زمان که نیاز پیدا کردند، یک سرویس تماس خروجی خریداری کنند تا تماسهای خروجی کسب و کارشان را به اپراتورهای باتجربه دفتر شما بسپارند. گفتن ندارد، اما وقتی تماسهای شما را یک منشی حرفه ای با بیانی سلیس و قوی به جای شما انجام دهد، تاثیر بسیار شگفت انگیزی بر مشتریانتان می‌گذارید. مشترکان منشی مجازی دفتر شما این تجربه فوق العاده را داشته‌اند!

با خرید بسته تماس خروجی، مشترکان سرویس تلفن گویا می‌توانند ارسال فکس اینترنتی خود را نیز به ما بسپارند و با خاطری جمع تمرکز خود را بر مدیریت کسب و کارشان قرار دهند.

سانترال مجازی
مشترکان تلفن گویا دفتر شما، گرفتن تماسهای خروجی و ارسال فکس خود را به اپراتورهای ما بسپارید.

مجموعه دفتر شما همواره به دنبال راههای جدیدی برای کاهش هزینه ها و افزایش رضایتمندی مشتریان است. سرویس تماس خروجی نیز در راستای همین سیاست طراحی و اجرا شده است. امیدواریم از این سرویس استفاده کنید و رضایت داشته باشید. مثل همیشه از شما درخواست می‌کنیم که با نظرها، انتقادها و پیشنهادهای خود ما را یاری کنید تا سرویس ها و بسته های خود را متناسب با نیازهای شما طراحی کنیم. همراهی شما را قدر می‌دانیم…

Comments 8

  1. Post
   Author
 1. سلام خیلی هزینه ها بالاست.
  تصور کنید یک سرویس منشی + بسته تماس خروجی
  بیش از یک نیروی کاری که تماما در اختیارت هست، هزینه برمیداره، و هیچ کمکی در راستای کاهش هزینه ها نیست.
  امیدوارم مسئولین دفتر شما، فکری برای کم شدن هزینه کنند

  1. Post
   Author

   جناب آقای اسدی،
   سلام و وقت بخیر، با توجه به سیاست جدید دفترشما، تصمیم گرفتیم کسب و کارهایی که صرفا مایلند از خدمات تماس خروجی استفاده کنند، بدون نیاز به خریداری سرویس منشی مجازی بتوانند بسته تماس خروجی مورد نظرشان را انتخاب کنند و بدین ترتیب صرفه جویی بیشتری در هزینه های خود انجام دهند.
   قیمت بسته های تماس خروجی با توجه به هزینه هایی از جمله، هزینه دایورت و کارکرد خطوط، نیروی انسانی و هزینه های زیرساخت و … محاسبه شده است. در سرویس منشی مجازی، بدون نیاز به اجاره دفتر کار ماهانه از ۶۹ هزار تومان می توانید یک منشی حرفه ای و مجرب داشته باشید که مطمئنا قابل قیاس با هزینه استخدام و اجاره بها نیست.

 2. واقعا فوق العادس بنده کمی درگیر مشغله کاری هستم فرصت نکردم ، به محض پایان کار پروژه فعال میکنم مدتی که رایگان بدون خیلی شگفت زده کرد منو بخصوص از اینک کلاس خاصی داره بخصوص در حضور مشتری

  1. Post
   Author
 3. Pingback: تخفیف ویژه تماس خروجی تا پایان فروردین ماه | دفترشما

 4. Pingback: ۱۰ ترفند پاسخ به تماس برای افزایش رضایت مشتری | دفترشما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.