راه اندازی مرکز تماس برای NGO ها و خیریه ها

«دفتر شما» دفتر کار مجازی Leave a Comment

NGO ها یا سازمانهای مرد نهاد (سمن ها) برای ادامه حیات خود به کمکهای مردمی، ارتباط مستمر با مخاطبان، مددجویان، نیکوکاران و خیران نیاز دارند. کیفیت این ارتباط اهمیت بسیار زیادی در جلب اعتماد و جذب کمک دارد.

به همین دلیل روابط عمومی و مرکز تماس برای NGO ها حکم قلب تپنده را دارد. اگر عملکردش مناسب باشد، کل ارگان زنده می‌ماند، در غیر این صورت، مرگ سمن ناگزیر است.

مرکز تماس برای NGO ها

وظایف روابط عمومی و مرکز تماس NGO ها
  • پاسخگویی به تماس نیکوکاران
  • جلب اعتماد نیکوکاران به اهدای کمکهای خود
  • اطلاع رسانی رویدادها
  • تماس با نیکوکاران در مناسبتها

از جمله وظایف روابط عمومی و مرکز تماس سمن هاست.

کاربرد شماره تلفن مجازیمرکز تماس «دفترشما» چه وظایفی را برای نهاد شما انجام می‌دهد؟

سرویس مرکز تماس دفتر شما

مشکل چیست؟

در NGOهای کوچک، نیاز به مرکز تماس نیست و یک مسئول روابط عمومی باید به تنهایی تمامی وظایف ارتباطی را انجام دهد. اما استخدام نیرو برای انجام دقیق تمامی این وظایف  در بیشتر موارد مقرون به صرفه نیست، به خصوص که گاهی با افزایش فشردگی کاری، پرسنل قادر به پاسخگویی به موقع و باکیفیت به تماسها نیستند. پاسخگو نبودن و یا پاسخگویی بی کیفیت ممکن است عواقبی جدی داشته باشد، مانند از دست دادن کمکهای مردمی و نیکوکاران.

مرکز تماس برای NGO ها

در NGOهای بزرگتر  برای ارتباط با مخاطبان به مرکز تماس نیاز است، اما راه اندازی مرکز تماس اقدامی بسیار پرهزینه و پردردسر است. از سوی دیگر، پای درد دل خیریه ها که بنشینید، برایتان می‌گویند اقتصاد خراب کشورمان تا چه اندازه بر میزان کمکهای مردمی به خیریه ها تأثیر منفی داشته است. بنابراین NGOها چاره‌ای ندارند جز کاهش هزینه‌ها.

یکی از مهمترین بخشهای هر NGO و خیریه، مرکز تماس و روابط عمومی آن است، که راه اندازی آن می‌تواند هزینه بر باشد.

چاره چیست؟

سمن ها برای راه اندازی مرکز تماس هیچ نیازی به استخدام نیرو ندارند. زیرا اپراتورهای باتجربه و حرفه ای «دفترشما» تمامی وظایف روابط عمومی و مرکز تماس سمن ها و مراکز خیریه را انجام می‌دهند.

مرکز تماس برای NGO ها

تنها کاری که باید بکنید این است که فرم راه اندازی مرکز تماس را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و مناسبترین و مقرون به صرفه ترین سرویس را متناسب با نیازهای NGOتان برای شما طراحی کنند.

چرا سرویس مرکز تماس آنلاین دفتر شما به نفع سمن هاست؟

مرکز تماس «دفترشما» برای سمن ها چند مزیت اصلی دارد:

۱. نیاز به هیچ تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری ندارید. مرکز تماس «دفترشما» دارای پیشرفته ترین تجهیزات است که همواره نیز به روز می‌شوند.

۲. نیاز به استخدام هیچ نیرویی ندارید. مرکز تماس «دفترشما» به هر تعداد که شما نیاز داشته باشید، اپراتور حرفه ای و باتجربه در اختیارتان قرار می‌دهد.

۳. سمن و خیریه شما هر اندازه‌ای که باشند، «دفترشما» سرویسی منحصربفرد برایتان دارد. بنابراین، خیریه شما چه کوچک و جمع و جور و تازه کار باشد و چه بزرگ و باسابقه، می‌توانید سرویسی متناسب با نیازهای خود خریداری کنید.

۴. می‌توانید سرویس خود را در زمانهای مختلف که میزان تماسها و مشغله سمن کم و زیاد می‌شود، ارتقا یا کاهش دهید.

۵. فقط در ازای تماسهای خیریه تان هزینه پرداخت می‌کنید، نه بیشتر. این در حالی است که با استخدام اپراتور و مسئول روابط عمومی، مشغله شما کم یا زیاد باشد، در میزان هزینه شما تأثیری ندارد. شما باید هزینه تجهیزات و استخدام نیروها را همیشه بپردازید.

۶. تمامی تنظیمات مرکز تماس سمن خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهید.

مرکز تماس آنلاین «دفترشما» چه خدماتی عرضه می‌کند؟

خدمات مرکز تماس آنلاین «دفتر شما»
خط تلفن اختصاصی NGOها خط تلفن اختصاصی خود را از میان هزاران خطوط ۸ رقمی، ۸ رقمی رند، ۶ رقمی و ۵ رقمی با کد ۲ تهران انتخاب می‌کنند.
خط فکس اختصاصی مشتریان مرکز تماس آنلاین «دفتر شما» خط فکس اختصاصی نیز دریافت می کنند. شما می توانید تمامی فکس های خود را به صورت اتوماتیک و آنلاین در ایمیل خود دریافت کنید.
اپراتورهای حرفه ای کلیه تماسهای شما توسط اپراتورهای حرفه ای و آموزش دیده پاسخ داده می شود.
سانترال پیشرفته بدون نیاز به هیچ تجهیزاتی، سرویس سانترال (تلفن گویا) خود را راه اندازی کنید.
پیغام خوش امد گویی اختصاصی ما متن پیغام خوشامدگویی دلخواه شما را که به نام NGO شماست، در محیطی آکوستیک ضبط می کنیم که حاصل کار، پیغامی با کیفیت و شفاف است.
دایورت تماس به فرد به خواست شما، اپراتورهای مرکز تماس، تماس هایتان را به شماره دلخواهتان (ثابت یا همراه) وصل می‌کند.
پاسخ به پرسشهای متداول اپراتورهای مرکز تماس، پرسشهای متداول تماس گیرندگان و نیکوکاران را درباره سمن شما طبق دستورالعملی که شما در اختیارمان قرار می‌دهید پاسخ می‌دهند.
تماس خروجی اپراتورهای مرکز تماس آنلاین، بسته به درخواست شما برای امور مختلف مانند پیگیری امور مددجویان و خیران تماس خروجی انجام می‌دهند.
دریافت گزارش آنی  پس از پایان تماس، اطلاعات تماس گیرنده (شماره تلفن تماس گیرنده،ساعت تماس ،خلاصه درخواست تماس گیرنده و …) با پیامک و ایمیل در اختیارتان قرار می‌گیرد.
پنل کاربری امکان هر گونه تغییر تنظیمان، اطلاعات و دریافت گزارش تماسها با وارد شدن به پنل آنلاین حساب وجود دارد.
صندوق صوتی می توانید پس از ساعات اداری خط تلفن مرکز تماس آنلاین NGO خود را به صندوق صوتی وصل کنید و از این طریق با مددجویان و نیکوکاران خود در ارتباط باشید.
پخش موسیقی هنگام دایورت زمانی که اپراتورهای مرکز تماس آنلاین «دفتر شما» تماسی را به شماره ای که اعلام کرده اید دایورت می‌کنند،در مدت انتظار موسیقی یا پیام دلخواه شما پخش می‌شود.
اطلاع رسانی برقراری تماس با لیستی از شماره ها و اعلام پیغام های خاص مثل مناسبتها و اطلاع رسانی رویدادها
ارسال پیامک انبوه اطلاع رسانی، دعوت به کمکهای مردمی در مناسبتهای مختلف از طریق پیامک انبوه
خطوط تلفن ۶ رقمی و شماره‌های رند شما می‌توانید برای مرکز تماس آنلاین خود خط تلفن ۶ رقمی یا خط تلفن ۸ رقمی رند انتخاب کنید.

خوشحال می‌شویم نظرات خود را در بخش دیدگاه برای ما بنویسید.

«دفترشما» یک شرکت دانش‌بنیان در زمینه عرضه خدمات دفتر کار مجازی است. برای اطلاع بیشتر از خدمات این شرکت برای کاهش هزینه‌ها و مدیریت تماسهای کسب و کارها با ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایت دفترشما سربزنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.