فکس اینترنتی چیست؟

با استفاده از سرویس آنلاین فکس اینترنتی، در ابتدا به انتخاب خود یک شماره ثابت  تهران می‌گیرید و روی این شماره می‌توانید به صورت نامحدود ارسال و دریافت فکس از طریق اینترنت داشته باشید  و گزارش آن را روی پورتال و ایمیل خود مشاهده کنید.

به راحتی و فقط با چند و در هر ساعت از شبانه روز میتوانید فکس بفرستید و دریافت کنید و تفاوتی ندارد که طرف مقابل شما از دستگاه فکس سنتی استفاده میکند یا او هم مانند شما از سامانه اینترنتی استفاده می‌کند.

فکس اینترنتی دفترشما

ویژگی های سرویس فکس اینترنتی دفتر شما

برای استفاده از فکس اینترنتی نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای خرید دستگاه فکس ندارید و شما یکبار این سرویس را به صورت سالیانه خریداری می‌کنید.

دریافت و ارسال فکس نامحدود است، هر تعداد که نیاز است می‌توانید فکس ارسال کنید و هر تعدادی که می‌خواهید هم فکس دریافت کنید.

به انتخاب خود یک شماره ثابت می‌گیرید و به هر شماره فکسی در ایران می‌توانید، فکس ارسال کنید، نیاز نیست که دریافت کننده مشترک دفترشما باشد و از این بابت محدودیتی ندارید.

شما با استفاده از فکس اینترنتی دفترشما از خرید و تعمیر و نگهداری دستگاه فکس، شارژ کارتریج و هزاران هزینه دیگر بی‌نیاز می‌شوید.

با حذف کاغذ در ارسال فکس از قطع درختان جلوگیری می‌کنید، امیدواریم با رایج شدن فکس اینترنتی توسط همه نهادها، کمکی هر چند کوچک به محیط زیست کرده باشیم.

فکس اینترنتی رمزگذاری شده است و هیچ کس به جز شخصی که فکس ارسال کرده و شخصی که فکس را دریافت کرده است نمی تواند محتویات یک فکس را بخواند.

چطور از فکس(نمابر) اینترنتی استفاده کنم ؟

 

شما می‌توانید با خرید سرویس یکساله فکس(نمابر) اینترنتی یک شماره ثابت و اختصاصی به انتخاب خود بگیرید و با مراجعه به پورتال خود و با آپلود فکس در فرمت PDF آن را به هر شماره‌ای که می‌خواهید ارسال کنید. همچنین فکس دریافتی را می‌توانید در پورتال و روی ایمیل خود یا همکارانتان دریافت کنید.

تعرفه سرویس ارسال فکس اینترنتی

با خرید سرویس فکس اینترنتی دفترشما نامحدود فکس ارسال و دریافت کنید
با خرید یکساله سرویس فکس اینترنتی 12% تخفیف می‌گیرید

سرویس فکس با پیش‌شماره 7 تهران

150,۰۰۰ تومان ماهیانه

سرویس فکس با پیش‌شماره ۲ تهران

250,۰۰۰ تومان ماهیانه

درخواست مشاوره انتخاب بسته فکس ابری (فکس اینترنتی)

کارشناسان ما برای انتخاب بهترین بسته فکس اینترنتی با توجه به نیاز کسب و کارتان، در کنار شما هستند. کافی است فرم زیر را پر کنید.

مرکز تماس حرفه ای برای کسب و کار شما

نکات خرید خدمات فکس اینترنتی

شما با اشتراک سرویس فکس اینترنتی دفترشما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی هر تعداد که می‌خواهید فکس ارسال و دریافت کنید

بله شما به انتخاب خود و به دلخواه یک شماره اختصاصی تهران با سرشماره ۷ یا ۲ می‌گیرید و روی این شماره فکس دریافت و ارسال می‌کنید

بله فکس اینترنتی رمزگذاری شده است و دسترسی به آن از سمت شما می‌تواند محدود شده باشد

بله فکس اینترنتی را می‌توان با کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل و تبلت ارسال و دریافت کرد.

ارسال و دریافت نامحدود فکس به صورت اینترنتی

سوالات متداوال فکس اینترنتی

از نظر کارکرد، فکس اینترنتی همان فکس در معنای رایج آن است، اما از فنآوری بسیار پیشرفته تری برخوردار است و شما دیگر نیاز به سخت افزار ندارید

درج اطلاعت و بارگذاری مدارک شخص برای ساخت پنل و استفاده از خدمات دفتر شما به این جهت یک الزام است که در وهله ی اول پنل های کاربری به نام کاربران ثبت و ذخیره می شوند و در ادامه برای جلب رضایت و اعتماد متقاضیان و کاربران گرامی دفتر شما ازهمان ابتدای امر هر کدام از خطوط که توسط افراد انتخاب می شوند به نام شخص ثبت خواهد کرد تا از جهت مالکیت خطوط هم راحتی خاطر برای متقاضیان فراهم کرده باشد،از این روی و برای انجام این کار نیاز است اطلاعات و مدارک اشخاص موجود و قابل بررسی باشند، لازم به ذکر است این اطلاعات در پنل شخصی کاربران در امنیت خواهد بود و دفتر شما این اطمینان را به افراد می دهد که درحفظ و صیانت از حریم خصوصی و اطلاعات کاربران خود نهایت دقت را خواهد داشت.

شما اگر مشترک تلفن گویا دفتر شما باشید می‌توانید به رایگان فکس دریافت کنید و مشترکین منشی مجازی علاوه بر دریافت فکس در صورت داشتن سرویس تماس خروجی امکان ارسال فکس را هم دارند.

شما برای این که بتوانید فکس را به صورت اینترنتی دریافت و ارسال کنید بر خلاف فکس معمولی هیچ نیازی به تهیه دستگاه فکس ندارید.

تمامی قابلیت ها بعد از ثبت نام و از طریق پنل کاربری دفتر شما در دسترس است و میتوانید به راحتی نسبت به ارسال فکس اقدام کنید

خیر - در حال حاضر این امکان وجود ندارد ولی ممکن است در آینده قابلیت استفاده از وب سرویس هم اضافه شود که حتما به کاربرهای سرویس اطلاع رسانی خواهد شد.

از آنجایی که سرویس فکس بصورت اینترنتی ارائه میشود پس شما به هیچ سخت افزاری مانند دستگاه فکس، یا خط تلفن نیاز ندارید و فقط نیاز دارید که فایل مورد نیاز برای ارسال را بصورت pdf تهیه کنید و در کامپیوتر یا موبایل خود داشته باشید