فکس اینترنتی چیست؟

با استفاده از سامانه آنلاین فکس اینترنتی، در ابتدا به انتخاب خود یک شماره ثابت  تهران می‌گیرید و روی این شماره می‌توانید به صورت نامحدود ارسال و دریافت فکس از طریق اینترنت داشته باشید  و گزارش آن را روی پورتال و ایمیل خود مشاهده کنید.

 با آمدن فکس اینترنتی ارزان دیگر خرید دستگاه فکس توجیهی ندارد و تمام نیازهای شما برای ارسال و دریافت نمابر  به صورت آنلاین برطرف خواهد شد. 

فکس اینترنتی بدون نیاز خرید تجهیزات

ویژگی های فکس اینترنتی دفتر شما

برای استفاده از فکس اینترنتی نیاز به پرداخت هزینه اضافی ندارید و شما یکبار این سرویس را به صورت سالیانه خریداری می‌کنید.

دریافت و ارسال فکس نامحدود است، هر تعداد که نیاز است می‌توانید فکس ارسال کنید و هر تعدادی که می‌خواهید هم فکس دریافت کنید.

به انتخاب خود یک شماره ثابت می‌گیرید و به هر شماره فکسی در ایران می‌توانید، فکس ارسال کنید، نیاز نیست که دریافت کننده مشترک دفترشما باشد و از این بابت محدودیتی ندارید.

شما با استفاده از فکس اینترنتی دفترشما از خرید و تعمیر و نگهداری دستگاه فکس، شارژ کارتریج و هزاران هزینه دیگر بی‌نیاز می‌شوید.

با حذف کاغذ در ارسال فکس از قطع درختان جلوگیری می‌کنید، امیدواریم با رایج شدن فکس اینترنتی توسط همه نهادها، کمکی هر چند کوچک به محیط زیست کرده باشیم.

فکس اینترنتی رمزگذاری شده است و هیچ کس به جز شخصی که فکس ارسال کرده و شخصی که فکس را دریافت کرده است نمی تواند محتویات یک فکس را بخواند.

چطور از فکس(نمابر) اینترنتی استفاده کنم ؟

 

شما می‌توانید با خرید سرویس یکساله فکس(نمابر) اینترنتی یک شماره ثابت و اختصاصی به انتخاب خود بگیرید و با مراجعه به پورتال خود و با آپلود فکس در فرمت PDF آن را به هر شماره‌ای که می‌خواهید ارسال کنید. همچنین فکس دریافتی را می‌توانید در پورتال و روی ایمیل خود یا همکارانتان دریافت کنید.

تعرفه فکس اینترنتی

با خرید سرویس فکس اینترنتی دفترشما نامحدود فکس ارسال و دریافت کنید
با خرید یکساله سرویس فکس اینترنتی 12% تخفیف می‌گیرید

سرویس فکس با پیش‌شماره 7 تهران

۸۵,۰۰۰ تومان ماهیانه

سرویس فکس با پیش‌شماره ۲ تهران

227,۰۰۰ تومان ماهیانه

سوالات متداوال فکس اینترنتی

از نظر کارکرد، فکس اینترنتی همان فکس در معنای رایج آن است، اما از فنآوری بسیار پیشرفته تری برخوردار است و شما دیگر نیاز به سخت افزار ندارید

درج اطلاعت و بارگذاری مدارک شخص برای ساخت پنل و استفاده از خدمات دفتر شما به این جهت یک الزام است که در وهله ی اولپنل های کاربری به نام کاربران ثبت و ذخیره می شوند و در ادامه برای جلب رضایت و اعتماد متقاضیان و کاربران گرامی دفتر شما ازهمان ابتدای امر هر کدام از خطوط که توسط افراد انتخاب می شوند به نام شخص ثبت خواهد کرد تا از جهت مالکیت خطوط هم راحتیخاطر برای متقاضیان فراهم کرده باشد،از این روی و برای انجام این کار نیاز است اطلاعات و مدارک اشخاص موجود و قابل بررسیباشند، لازم به ذکر است این اطلاعات در پنل شخصی کاربران در امنیت خواهد بود و دفتر شما این اطمینان را به افراد می دهد که درحفظ و صیانت از حریم خصوصی و اطلاعات کاربران خود نهایت دقت را خواهد داشت.

شما اگر مشترک تلفن گویا دفتر شما باشید می‌توانید به رایگان فکس دریافت کنید و مشترکین منشی مجازی علاوه بر دریافت فکس در صورت داشتن سرویس تماس خروجی امکان ارسال فکس را هم دارند.

شما برای این که بتوانید فکس را به صورت اینترنتی دریافت و ارسال کنید بر خلاف فکس معمولی هیچ نیازی به تهیه دستگاه فکس ندارید.

ارسال و دریافت نامحدود فکس به صورت اینترنتی

اشتراک در خبرنامه دفتر شما

با مقالات کارآفرینی و کسب و کار دفتر شما به روز باشید و از تخفیف های ما با خبر شوید

Logo Daftareshoma-01 (1)

«دفتر شما» اولین شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات دفتر کار مجازی است. با خدمات «دفتر شما» استارتاپ ها، کسب و کارهای کوچک و متوسط ، شرکتها و سازمان ها از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی، خرید و نصب سانترال و حتی خرید خط تلفن ثابت بی نیاز می شوند.

تماس باما

شماره تماس: ۷۱۰۵۷۷۷۷021

تلگرام: daftareshoma_sales@

نماد ها
logo-samandehi

کليه حقوق اين سايت متعلق به دفترشما (© عزم‌داده پردازان به شماره ثبت ۲۲۴۳۹۸) می‌باشد. 2022 – 2007