برایتان پیش آمده که برای موردی مانند اجاره دادن منزل، استخدام منشی، فروش وسایل اقدام به آگهی کردن در نیازمندیها، سایت دیوار، شیپور و غیره بکنید؟ حتماً می‌دانید که حتی اگر کار شما با آن آگهی هم تمام شود، منزل خود را اجاره داده، منشی استخدام کرده باشید و وسایلتان فروش رفته باشد، باز هم تا مدتها تلفن شما وقت و بی وقت زنگ می‌خورد. متأسفانه حتی بسیاری از خانمها در اثر درج شماره تلفن خود بر روی آگهی تا مدتها مزاحم تلفنی خواهند داشت.

شماره تلفن برای آگهییا این که تماسهای پشت سر هم برای پرسیدن سوالهای تکراری درباره شرایط آگهی ممکن است شما را از کار و زندگی بیندازد و از طرفی هم نتوانید پاسخ تماس‌گیرندگان را درست بدهید و فرصتهای زیادی از دستتان برود.

«دفترشما» امکان جالبی برای تمامی اشخاص و کسب و کارهایی دارد که می‌خواهند آگهی منتشر کنند.

چگونه هنگام آگهی دادن شماره تلفن خود را ندهیم؟

برای این که هنگام آگهی دادن شماره تلفن خود را ندهید، می‌توانید با خرید سرویس تلفن گویا دفترشما تنها در ۵ دقیقه، یک خط تلفن به صورت رایگان برروی سرویس بگیرید. به جز این خط تلفن رایگان، هر زمان که بخواهید می توانید هر تعداد خط تلفن که مورد نیازتان است را به سرویس خود اضافه کنید. برای گرفتن سرویس تلفن گویا «دفترشما» شما نیاز به مکان فیزیکی و یا تهیه هیچ گونه تجهیزاتی ندارید. این سرویس بر بستر اینترنت به شما عرضه می‌شود.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

خطوط تلفن «دفترشما» چه خطوطی است؟

«دفترشما» دارای خطوط تلفن کد ۲ تهران است. این خطوط از تنوع بسیار بالایی برخوردارند، شامل ۸ رقمی معمولی، ۸ رقمی رند، ۶ رقمی و ۵ رقمی. هنگام خرید سرویس، شما این امکان را دارید که خط دلخواهتان را از میان هزاران شماره تلفن موجود جستجو و انتخاب کنید. این خطوط چون از فناوری پیشرفته‌تری نسبت به خطوط تلفن عادی برخوردارند دارای امکانات زیادی نیز هستند:

مشاهده بسته‌های سرویس تلفن گویا

وقتی کار من با آگهی تمام می‌شود باید چه کار کنم؟

هر زمان که کار شما با آن آگهی تمام شد، به راحتی در چند ثانیه می‌توانید خط خود را غیرفعال کنید تا دیگر از آن شماره تماسی به شما وصل نشود. اما آن خط تا پایان مدت قرارداد در اختیار شماست و هر زمان که بخواهید می‌توانید دوباره آن را فعال کنید. اگر هم بخواهید می‌توانید یک خط تلفن دیگر برای سرویس خود خریداری کنید و از سرویس خود با یک شماره دیگر استفاده کنید.

آیا می‌توانم از سرویسم برای چند آگهی مختلف استفاده کنم؟

شاید شما نیاز داشته باشید آگهی‌های مختلفی منتشر کنید. برای این کار می‌توانید به هر تعداد که می‌خواهید خط تلفن خریداری کنید و تمام خطوط را روی همان یک سرویسی که خریداری کرده‌اید فعال کنید.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

پاسخ به تماسهای آگهی هایتان را به ما بسپارید.

علاوه بر سرویس تلفن گویا، «دفترشما» سرویس منشی مجازی نیز عرضه می‌کند. با سرویس منشی مجازی، با هزینه بسیار پایین‌تر از حقوق یک منشی (شروع قیمت از ماهی ۶۹ هزار تومان)، شما صاحب یک منشی باتجربه می‌‌شوید. اما چرا این سرویس منشی «مجازی» نامگذاری شده است؟ زیرا منشی‌های «دفترشما» در مرکز تماس این شرکت مستقر هستند و از راه دور تماسهای مشترکین را پاسخ می‌دهند. بنابراین بدون نیاز به دفتر کار و هیچ گونه مکان فیزیکی دارای منشی و خط تلفن ثابت کد ۲ تهران می‌شوید.

مشاهده بسته‌های سرویس منشی مجازی

منشی چگونه به پرسشهای تماس گیرندگان پاسخ می دهد؟

با خرید سرویس منشی مجازی «دفترشما» از طریق حساب کاربری آنلاین خود، خیلی راحت تمامی اطلاعات مرتبط به آگهی را که فکر می‌کنید منشی شما باید بداند را برای او تایپ می‌کنید. از این پس، منشی تمامی تماسهای شما را بسیار حرفه‌ای و دقیق پاسخ می‌دهد.

تهیه بانک اطلاعاتی ارزشمند با منشی مجازی

شما حتی می‌توانید از منشی خود بخواهید اطلاعات موردنظرتان را از تماس‌گیرندگان بپرسد و مکتوب کند. بنابراین با مراجعه به حساب کاربری خود می‌توانید گزارش منشی را حاوی تمامی اطلاعات تماس گیرندگان مشاهده کنید.