همیشه خرید خط تلفن ثابت تهران دغدغه کسب‌وکارها بوده است، چرا که خط تلفن ثابت، اعتبار شرکت را افزایش می‌دهد و همچنین مشتریان بهتر اعتماد خواهند کرد. خوشبختانه با گسترش اینترنت و توسعه تکنولوژی، حل این دغدغه آسان شده است و در کمتر از 5 دقیقه قابل اجرا است.

خط تلفن ثابت تهران بخرید، سریع و بدون سیم کشی

تلفن ثابت تهران را چگونه تهیه کنیم؟ یکی از دردسرهایی که بسیاری از کارآفرینان با آن دست به گریبان‌ هستند، خرید خط تلفن ثابت برای کسب‌وکارشان است. بیایید فرض کنیم:

 

دفتر کار فیزیکی ندارید و تیم شما دورکار فعالیت دارد

 کسب‌وکاری دارید که دفتر کار مشخص و ثابتی ندارد، به عنوان مثال در زمینه‌ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فعالیت دارید. اما برای بدست‌آوردن وجهه‌ای حرفه‌ای، تصمیم می‌گیرید یک خط تلفن ثابت تهران دایورتی مختص کسب‌وکارتان خریداری کنید.
اما خرید خط تلفن ثابت از مخابرات یا هر مرکز فروش تلفن ثابت در تهران، مستلزم داشتن فضایی فیزیکی، مانند خانه یا دفتر کار است. یعنی بدون داشتن یک فضای فیزیکی و سیم کشی به آنجا امکان خرید خط تلفن ثابت وجود ندارد.

دفتر کار شما اجاره‌ای است و دائما جابجا می‌شوید

 شما دفتر کاری را برای شرکت‌تان اجاره کرده‌اید و از  تلفن ثابت تهران آن مکان استفاده می‌کنید و شماره آن را روی کارت ویزیت خود چاپ کرده‌اید. اما با اتمام قرارداد اجاره دفترتان مجبور به جابه‌جایی می‌شوید. این به معنی از دست دادن شماره تلفن ثابت قبلی و همچنین مشتریانی که زمان و منابع زیادی برای بدست‌آوردن‌شان هزینه کرده‌اید.
اگر بخت با شما یار باشد و مشتری‌تان پس از این اتفاق سراغ رقیب شما نرود، حداقل وجهه حرفه‌ای شما خدشه‌دار شده است. ممکن است برای برون‌رفت از این مشکل، تصمیم به انتقال خط تلفن ثابت بگیرید، که این تصمیم نیز اگر فاصله جغرافیایی زیاد باشد، امکان‌پذیر نیست و مخابرات با جابه‌جایی خط تلفن ثابت موافقت نخواهد کرد.

خرید خط تلفن ثابت تهران

تصویر1: پس از خرید خط تلفن ثابت از دفتر شما، سرویس‌های منشی مجازی و تلفن گویا را فعال کنید.

ساکن تهران نیستید اما خواهان رقابت در بازار پایتخت هستید

 فرض کنید ساکن شهر دیگری غیر از تهران هستید و کسب‌وکارتان نیز در همان شهر است. اما کسب و کار شما پتانسیل جذب مشتری از شهرهای دیگر به‌ویژه تهران را دارد. بنابراین اگر بتوانید خط تلفن ثابت تهران تهیه کنید، تعداد مشتریان و فروش شما به مراتب افزایش می‌یابد. به همین دلایل، از راه‌های مختلف امکان خرید و قیمت خط تلفن ثابت را استعلام گرفته‌اید، اما احتمالا با بن‌بست روبرو شده‌اید. نگران نباشید، خرید خط تلفن ثابت تهران، دیگر نیازی به آدرس فیزیکی در تهران و سیم‌کشی ندارد.

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه بدون اجاره دفتر کار، برای کسب و کارم شماره تلفن ثابت تهران بگیرم؟

برای تمام این موقعیت‌ها، یک راه‌حل وجود دارد. دفتر کار مجازی دفتر شما با ارائه سرویس خط تلفن مجازی، به عنوان مرکز فروش تلفن ثابت تهران، به حساب می‌آید. با پیشرفت تکنولوژی، امروزه در سرتاسر دنیا می‌توان امتیاز خط تلفن ثابت تهران را بدون اجاره دفتر کار خریداری کرد.
در واقع تکنولوژی تلفن مجازی و اینترنت این امکان را در سراسر دنیا فراهم ساخته است. برای مثال، یک نفر که کسب و کاری در چین دارد، می‌تواند بدون نیاز به اجاره فضای فیزیکی، در لندن خط تلفن خریداری کند.

«دفتر شما» نیز به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان، امروزه این خدمات را در ایران عرضه می‌کند و استارتاپ‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک از سرویس‌های ارتباطی دفتر شما استفاده می‌کنند. دفتر شما، خدمات دیگری مانند تلفن گویا، صندوق صوتی، فکس اینترنتی و منشی نیز بهره مند می شوید.

مرکز فروش تلفن ثابت تهران

تصویر2: خرید تلفن ثابت تهران با وجود دفتر شما آسان و سریع میسر شده است.

خرید اینترنتی خط تلفن ثابت از «دفترشما» + ویدئوی راهنمای گام به گام

اگر مایل هستید تماس‌ها را خود یا همکاران‌تان پاسخ دهید، سرویس تلفن گویا انتخاب مناسب شما است. اگر مایل هستید پاسخ‌گویی اولیه به تماس‌ها را به منشی مجرب واگذار کنید، سرویس منشی مجازی مناسب شما است. شما با مراجعه به صفحه تعرفه‌های دفتر شما می‌توانید بسته دلخواه تلفن گویا و یا منشی مجازی خود را انتخاب کنید و سپس از بین هزاران شماره تلفن ثابت تهران، شماره دلخواه خود را انتخاب کنید و از امکانات بی‌نظیر سرویس‌های «دفتر شما» بهره‌مند شوید.

تلفن ابری

ویدیوی زیر مراحل خرید اینترنتی تلفن را گام به گام به شما نشان می‌دهد:

قیمت خط تلفن ثابت تهران

اگر برای استعلام قیمت خط تلفن ثابت اقدام کرده باشید، متوجه بازار متغیر و قیمت‌های متفاوت موجود شده‌اید. اما در مورد خرید خط تلفن ثابت، مسئله مهم هزینه‌ای است که باید برای تهیه‌ی فضای فیزیکی و ارائه‌ی آدرس آن به مخابرات باید صرف کنید.

این در حالی است که خطوط تلفن ثابت با پیش شماره تهران که در دفتر شما عرضه می‌شود، هزینه مناسبی دارند و شما می‌توانید شماره دلخواه خود را از بین آنها انتخاب و فعال کنید. سپس روی خط تلفن ثابت شرکت، سرویس‌های تلفن گویا و منشی مجازی را فعال کنید.

امکانات خط تلفن ثابت در دفتر شما چیست؟

با خرید خط ثابت دفترشما، حتی اگر در دفتر کار حضور ندارید و هرجایی که باشید، امکانات زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

  • تعریف نامحدود شماره داخلی و همکار؛
  • ارسال و دریافت فکس اینترنتی؛
  • گزارش آنلاین تماس‌ها؛
  • شنیدن صوت ضبط‌شده‌ی تماس‌ها؛
  • تنظیمات آنلاین؛
  • تماس خروجی.

همچنین اگر وقت پاسخ‌گویی به تماس‌های کاری خود را ندارید می‌توانید این کار را به کارشناسان ارتباط با مشتری دفتر شما بسپارید. کارشناسان ما در ارتباط تلفنی با مشتری،  چندین سال تجربه دارند و با پاسخ‌گویی حرفه‌ای باعث جلب اعتماد مشتری شما می‌شوند.

پرسش‌های خود را درباره دفتر کار مجازی و ثبت نام خط تلفن ثابت تهران سرویس تلفن گویا و منشی مجازی در قسمت «دیدگاه‌ها» با ما در میان بگذارید یا با کارشناسان فروش به شماره ۲۸۴۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
در صفحه‌ی تعرفه‌ها و خرید در سایت دفتر شما قیمت خط تلفن ثابت تهران و قیمت خط تلفن ثابت رند قابل مشاهده است.