خرید شماره تلفن مجازی تهران اکنون خیلی راحت و سریع شده است. شماره تلفن مجازی شماره تلفنی است که بر بستر اینترنت عرضه می‌شود. برای همین به آن شماره تلفن اینترنتی تهران نیز گفته می‌شود. تلفن مجازی به دلیل اینترنتی بودن قابلیتهای گوناگونی دارد که آن را جایگزین جدیدی برای تلفن ثابت، تلفن همراه، سیستم سانترال، دستگاه فکس و مرکز تماس کرده است. شماره تلفن های مجازی دفتر شما شماره تلفنهای ثابت تهران با پیش شماره ۲ است که محبوبترین پیش شماره برای کسب و کارهاست.

شماره تلفن ثابت مجازی در ۵ دقیقه!

در یک جمله، شما با خرید یک شماره تلفن مجازی تهران (شماره تلفن اینترنتی تهران)  از «دفتر شما»  یک تلفن ثابت تهران می‌گیرید و هم فکس، هم سیستم سانترال و هم منشی باتجربه خواهید داشت.

 

سرویس تلفن گویا دفتر شماتلفن مجازی چه مزیتی نسبت به تلفن ثابت دارد؟

برخلاف شماره تلفن های ثابت مخابرات، برای استفاده از شماره مجازی یا خط اینترنتی (شماره تلفن اینترنتی) نیازی به حضور در یک مکان مشخص نیست. شما هر کجا که باشید، در منزل، دفتر کار، سفر، تماسهای خود را بر روی تلفن همراهتان دریافت می‌کنید. بنابراین حتی اگر تصمیم بگیرید دفتر کارتان را جابجا کنید و یا حتی دفتر کارتان را ببندید، شماره تلفن ثابت کسب و کارتان ثابت باقی می‌ماند. بنابراین مشتریان خود را از دست نخواهید داد.

به علاوه، شما می‌توانید شماره تلفن مجازی تهران خود را در کمتر از ۵ دقیقه و به صورت اینترنتی و طی فرآیندی بسیار راحت خریداری کنید. مشترکان می‌توانند از میان هزاران شماره تلفن ۸ رقمی، ۶ رقمی و رند تهران، شماره دلخواه خود را انتخاب کنند.

شماره تلفن مجازی تهران

شما می‌توانید به صورت آنلاین شماره تلفن دلخواه خود را از میان هزاران شماره تهران با کد ۲ انتخاب کنید.

تلفن مجازی چه مزیتی نسبت به تلفن همراه دارد؟

شماره تلفن های مجازی تهران دفترشما در واقع درست مانند شماره تلفن ثابت تهران هستند که با کد ۲ شروع می‌شوند. و برای جذب مشتری، شماره تلفن ثابت بسیار بهتر از شماره تلفن همراه است.

به علاوه، تلفن مجازی چون بر بستر اینترنت عرضه می‌شود، امکانات متعددی می‌توان بر روی آن دریافت کرد که تلفن همراه از آنها بی بهره است. برای نمونه، شما با خریداری یک شماره تلفن مجازی تهران از «دفتر شما»، می‌توانید سرویس فکس اینترنتی، تلفن گویا و حتی منشی راه دور نیز دریافت کنید.

چگونه شماره تلفن مجازی تهران بخریم؟

با مراجعه به صفحه تلفن گویا، یکی از بسته‌های تلفن گویا را که با نیازهای کسب و کار شما متناسب تر است انتخاب کنید. با انتخاب بسته دلخواه، به طور اتوماتیک به مراحل خرید آنلاین در پورتال «دفتر شما» هدایت می‌شوید.

ویدیوی زیر تمامی مراحل خرید آنلاین سرویسها را نشان می‌دهد:

نحوه خرید شماره تلفن مجازی تهران

 

پس از طی مراحل خرید و اتمام فعالسازی بسته انتخابی نوبت به انجام تنظیمات سرویس می‌رسد. روش شخصی سازی سرویس تلفن گویا در ویدیوی زیر به خوبی نشان داده شده است:

تنظیمات و شخصی سازی سرویس تلفن گویا

 

از جمله مواردی که می توانید شخصی سازی کنید، زمانبندی سرویس و تعریف پیام آغازین است. در پرتال «دفتر شما» این امکان برای کاربران مهیا شده که هم پیام آغازین و هم منوهای داخلی ها را برای زمانهای گوناگون به صورت مجزا و متفاوت تعریف کرد. مثلاً شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸ تا ۱۶ پیام این باشد:

با سلام. شما با (نام خود/ نام برند) تماس گرفته‌اید. برای اطلاع از محصولات/خدمات ما عدد ۱ را شماره‌گیری کنید.

و از ساعت ۱۶ تا ۸ صبح:

با سلام. شما در ساعات غیراداری با (نام خود/ نام برند) تماس گرفته‌اید. برای گذاشتن پیغام عدد ۹ را شماره‌گیری کنید.

نحوه اجرای پیام آغازین را می توانید از میان سه گزینه متن خوان کامپیوتری، فایل صوتی و ضبط توسط گوینده (توسط اپراتورهای دفتر شما در اتاق مخصوص ضبط صدا) انتخاب کنید.

اکنون نوبت به تعریف منوی داخلی و اولویت بندی شماره هایی است که می خواهید داخلی ها به آنها دایورت شوند. شماره دایورتی می تواند هم شماره ثابت و هم شماره همراه باشد. برای مثال، می‌توانید یک داخلی را شماره تلفن همراهتان تعریف کنید، یک داخلی را شماره منزلتان برای ساعات غیراداری. اگر سرویس منشی هم خریداری کنید که یکی از داخلیها را هم می‌توانید گزینه صحبت با اپراتور تعریف کنید.

هر سؤالی دارید، در بخش نظرات همین نوشته با ما در میان بگذارید. همچنین می‌توانید با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آفیس مجازی به سایت «دفتر شما» مراجعه کنید.

شماره تلفن اینترنتی تهران ، خط ثابت مجازی دفتر شما