تلفن اینترنتی: تست رایگان و خرید آنلاین

تلفن اینترنتی، یک خط تلفن ثابت است که برای  آسان کردن ارتباطات تلفنی کسب و کارها بوجود آمده است. بر خلاف تلفن ثابت معمولی، تلفن اینترنتی نیازی به سیم کشی، سخت افزار و حتی نرم افزار ندارد ولی مجهز به امکانات سانترال است.

برای خرید این خط تلفن نیازی نیست که ساکن همان شهر  باشید و می‌توانید بصورت کاملا آنلاین و در کمتر از  5 دقیقه شماره تلفن دلخواه خود را فعال کنید.

مالکیت تلفن اینترنتی از ابتدا به نام شماست و  اکنون هزاران کسب و کار ایرانی از این خطوط استفاده می‌کنند.

تلفن ثابت اینترنتی چیست ؟

تلفن اینترنتی یک خط تلفن ثابت مبتنی بر فناوری ویپ voip است که بعضا به آن خط ویپ، خط سیپ ترانک، خط مجازی یا خط تلفن ابری نیز گفته می شود. نکته جالب خرید تلفن ثابت اینترنتی از «دفترشما» این است که بر خلاف سایر ارائه دهندگان این خدمات، شما تنها برای تنظیمات و شخصی سازی به اینترنت متصل می‌شوید و برای دریافت یا برقراری تماس تلفنی به هیچ وجه نیاز به اتصال به اینترنت ندارید.

خط تلفن اینترنتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

مالکیت قطعی خط تلفن بنام خریدار

سامانه تلفن گویای مجازی

امکان تماس همزمان دو طرفه

صندوق صوتی و فکس

امکان تعریف منوهای تو در تو

امکان تعریف داخلی نامحدود

امکان ضبط مکالمات

امکان تعریف سناریوی های متنوع

دایورت تماس هوشمند به موبایل و شماره ثابت شهری

تنظیمات آنلاین بدون نیاز به سخت افزار و نرم افزار

گزارش تماس لحظه ای در پورتال و بصورت پیامک

امکان برقراری تماس خروجی از هر نقطه ایران

مزایای خرید تلفن اینترنتی نسبت به سایر راهکارها و سیستم های تلفنی

مزیت اصلی خرید تلفن اینترنتی voip نسبت به روش های دیگر، هزینه پایین و راه اندازی سریع آن است. مزیت دیگر آن وابسته نبودن به موقعیت مکانی است و به همین دلیل شرایطی را فراهم می کند که هر کسب و کاری بتواند از هر جا تماس های خود را مدیریت کند. مثال های زیر مزایای یک سیستم تلفن اینترنتی را کاملا برای شما شفاف می کند.

اگر یک کسب و کار نوپا هستید

برخی کسب و کارها تمایل دارند که در محل خود یک مرکز تلفن داخلی ایجاد کنند، بنابراین به خرید خط تلفن ویپ، نصب و پیاده سازی آن رو می آورند. این دسته از کسب و کارها هزینه زیادی باید بابت خرید خط سیپ ترانک، تجهیزات سخت افزاری، تلفن های ویپ و نصب آن پرداخت نمایند. اگر شما یک کسب و کار نوپا هستید ، مطمئنا بجای هزینه های چند ده میلیونی در ابتدای کار می توانید با خرید خط تلفن اینترنتی و سرویس voip نیاز خود را برطرف کنید.

اگر از نیروهای دورکار استفاده می کنید یا در چند مرکز مستقر هستید

شرایطی را فرض کنید که تیم شما در چند نقطه مستقر شده (شهر یا استان) یا نیروهای شما دورکار هستند. در این شرایط ساماندهی تماس ها از یک سیستم تلفنی سخت و پرهزینه است. اما با خرید تلفن اینترنتی مجهز به سانترال مجازی تمام نیاز شما برطرف می شود. اما در گذشته این امکان برای تیم های کوچک فراهم نبود و اغلب شرکتهای بزرگ از طریق زیرساختهای مخابراتی ارتباط بین شعب خود را فراهم می کردند.

تلفن اینترنتی هزینه کمتر و نصب سریعتری داره

همین حالا برای راه اندازی مرکز تلفن اینترنتی اقدام کنید

چگونه خط تلفن اینترنتی بخریم؟

برای خرید بهترین خط تلفن اینترنتی دیگر نیاز به مراجعه به مرکز مخابراتی و طی کردن فرایند وقت گیر و انتظار برای سیم کشی و برقراری خط تلفن ثابت را ندارید. هر شخص حقیقی یا حقوقی در هر کجای ایران می تواند برای خرید و مالکیت خط تلفن اقدام کند. نکته جالب این است که دیگر حضور شما در یک شهر یا استان ملاک نیست و مثلا می توانید در اصفهان باشید و یک خط تلفن ثابت تهران بخرید.

این خط تلفن توسط اپراتور های مخابراتی ارائه می شود و معمولا روی سرشماره ۹ شهری قابل واگذاری است.  «دفتر شما» با همکاری اپراتورهای سرویس دهنده، نظیر مخابرات ایران و  اپراتور های خصوصی ، خرید بهترین تلفن اینترنتی را برای شما تسهیل کرده و با ارائه امکانات فوق العاده، شما را از خرید خط تلفن ثابت، اجاره دفتر کار، خرید و نصب دستگاه‌های پیچیده و پر هزینه سانترال برای راه اندازی تلفن گویا و حتی استخدام منشی و خرید دستگاه فکس هم بی‌نیاز می‌کند.زیرا روی این خطوط شما حتی قابلیت دریافت و ارسال فکس اینترنتی را دارید.

برای خرید خط تلفن ثابت اینترنتی از دفترشما، کافیست مراحل زیر را قدم به قدم طی کنید
(فقط ۵ دقیقه)

انتخاب پکیج مناسب

بسته به نیاز خود و دقایق تماس ورودی و خروجی مورد نیاز، یکی از پکیجهای زیر را برای بازه سه ماهه، شش ماهه و یکساله انتخاب نمایید.

انتخاب خط و تکمیل مشخصات

یک خط تلفن تهران (کاملا رایگان) انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید مالکیت این خط برای شما قطعی خواهد بود و تمام امکانات سرویس تلفن گویا روی آن برای شما فراهم است.

پرداخت و فعالسازی حساب

پس از طی مراحل ساده خرید و پرداخت هزینه پکیج، خط شما بلافاصله فعال می شود و می توانید با نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود وارد پورتال دفترشما شوید.

سفارش خط تلفن اینترنتی با سرشماره ۹

برای خرید خط تلفن اینترنتی با سرشماره۹ هم می توانید پس از ورود به پورتال، از طریق منوی بالایی وارد بخش خرید خط شوید و از میان شماره های موجود، خط تلفن اینترنتی خود را بخرید.

خرید شماره تلفن اینترنتی ثابت تهران

بسته های تلفن اینترنتی دفترشما مطابق میزان تماس ورودی و خروجی مورد نیاز کسب و کارهای کوچک و بزرگ طراحی شده است. با خرید بسته به مدت ۶ و ۱۲ ماه از تخفیف ویژه ما نیز بهره مند شوید.

۱۰۰ دقیقه

ماهانه

350,۰۰۰ تومان

شماره ثابت ۸ رقمی
هزینه دایورت : رایگان
تا ۳۲ تماس ورودی و خروجی همزمان
   500  تومان به ازای هر دقیقه مازاد     ضبط مکالمات تماس    

۳۰۰ دقیقه

ماهانه

395,۰۰۰  تومان

شماره ثابت ۸ رقمی
هزینه دایورت : رایگان
تا ۳۲ تماس ورودی و خروجی همزمان
     500  تومان به ازای هر دقیقه مازاد    ضبط مکالمات تماس

۶۰۰ دقیقه

پرطرفدار

ماهانه

470,۰۰۰  تومان

شماره ثابت ۸ رقمی
هزینه دایورت : رایگان
تا ۳۲ تماس ورودی و خروجی همزمان
    500  تومان به ازای هر دقیقه مازاد       ضبط مکالمات تماس

۹۰۰ دقیقه

ماهانه

595,۰۰۰  تومان

شماره ثابت ۸ رقمی
هزینه دایورت : رایگان
تا ۳۲ تماس ورودی و خروجی همزمان
   500 تومان به ازای هر دقیقه مازاد       ضبط مکالمات تماس   

12۰۰ دقیقه

ماهانه

655,۰۰۰ تومان

شماره ثابت ۸ رقمی
هزینه دایورت : رایگان
تا ۳۲ تماس ورودی و خروجی همزمان
     400 تومان به ازای هر دقیقه مازاد       دارای فکس و صندوق صوتی

2۰۰۰ دقیقه

ماهانه

990,۰۰۰ تومان

شماره ثابت ۸ رقمی
هزینه دایورت : رایگان
تا ۳۲ تماس ورودی و خروجی همزمان
  400 تومان به ازای هر دقیقه مازاد       دارای فکس و صندوق صوتی

4۰۰۰ دقیقه

ماهانه

1,550,۰۰۰  تومان

شماره ثابت ۸ رقمی هزینه دایورت : رایگان تا ۳۲ تماس ورودی و خروجی همزمان 400 تومان به ازای هر دقیقه مازاد       دارای فکس و صندوق صوتی

60۰۰ دقیقه

ماهانه

2,200,۰۰۰ تومان

شماره ثابت ۸ رقمی
هزینه دایورت : رایگان
تا ۳۲ تماس ورودی و خروجی همزمان
400 تومان به ازای هر دقیقه مازاد       دارای فکس و صندوق صوتی

10۰۰۰ دقیقه

ماهانه

2,900,۰۰۰تومان

شماره ثابت ۸ رقمی
هزینه دایورت : رایگان
تا ۳۲ تماس ورودی و خروجی همزمان
400 تومان به ازای هر دقیقه مازاد       دارای فکس و صندوق صوتی

 

سوالات متداول خرید خط تلفن ثابت اینترنتی تهران

بله، تمام افراد حقیقی و حقوقی سراسر کشور می توانند با انتخاب بسته مورد نظر خود و تکمیل مراحل ثبت نام، از تمام مزایا و امکانات این سرویس استفاده نمایند

خطوط تلفن اینترنتی با مالکیت 100 درصدی به نام خریدار عرضه میشود و از همان ابتدا، خط به نام شماست.

از آنجاییکه تمامی مراحل خرید و فعال سازی خط بصورت اینترنتی انجام میشود، تنها نیم ساعت بعد از خرید و البته بعد از تایید مدارک هویتی بارگزاری شده شما، خط آماده استفاده است.

بله، امکان خرید شماره تلفن مجزا برای دریافت فکس و صندوق صوتی وجود دارد، اما امکان استفاده از این دو سرویس روی همان خط تلفن گویا با تعریف داخلی مجزا و بصورت رایگان نیز فراهم است.

خیر، هر کجای ایران که باشید می توانید با خرید یکی از بسته های تلفن اینترنتی، یک شماره تلفن ثابت تهران داشته باشید و تماسها را بصورت هوشمند روی گوشی تلفن همراه یا شماره شهر خود دایورت کنید.

در سرویس تلفن اینترنتی دفترشما، هزینه دایورت به موبایل و تلفن ثابت رایگان است . اما مدت زمان گفتگو از دقایق بسته ای که خریداری کرده اید کسر می گردد

بله. در صورت نیاز به شماره رند، امکان خرید شماره‌ تلفن های رند ۶ و ۸ رقمی بر روی بسته تلفن اینترنتی شما فراهم است.

ما به مشترکین توصیه می کنیم برای جلوگیری از قطع سرویس خود، مبلغی را در اعتبار خود شارژ نمایند تا در صورت مصرف بیش از دقایق تعیین شده، هزینه دقایق مازاد از شارژ آنها کم شود. اطلاع رسانی اتمام دقایق بسته یا اتمام شارژ از طریق پیامک برای مشترکین ارسال می شود و هر لحظه نیز میزان دقایق مصرفی در پنل قابل مشاهده می باشد.