آموزش کار در منزل و دورکاری در ایران

pr دفتر کار مجازی, کسب و کار 6 Comments

آموزش کار در منزل و دورکاری در ایران

دورکاری چیست؟ دورکاری یعنی فردی برای یک شرکت یا مجموعه خاصی کار کند، اما به جای حضور در محل شرکت و دفترکار، از راه دور وظایفی را که به او محول شده انجام دهد. بنابراین، دورکاری و فریلنسینگ دو مفهوم جدا هستند. در فریلنسینگ یا خوداشتغالی، شما برخلاف دورکاری در استخدام جایی نیستید و به صورت شخصی از مشتریان سفارش کار قبول می‌کنید.

اما وجه مشترک مفاهیم دورکاری و فریلنسینگ یا خوداشتغالی این است که شما از هر مکانی که بخواهید کار خود را انجام می‌دهید و فعالیتتان محدود به مکان مشخصی نیست. بیشتر افراد دورکار از منزل کار خود را انجام می‌دهند. برای اینکه در دورکاری موفق باشید باید نکاتی را رعایت کنید که در این نوشته این نکات را آموزش می‌دهیم:

کاربرد شماره تلفن مجازیایده های عالی برای راه اندازی کسب و کار

سرویس تلفن گویا دفتر شما

۱. افزایش تمرکز

درست لحظه ای که لپ تاپ را روشن می کنید و به یادداشت کردن کارهایی که باید انجام دهید، می پردازید، یکی از دوستان تان تماس می گیرد و درخواستی دارد و… هر بار که سعی می کنید بخش کوچکی از کارتان را انجام دهید، چندین مختل  کننده توجه از راه می رسند و حواس تان پرت می شود.

اگر بتوانید بر حواس پرتی غلبه کنید راحت‌تر می‌توانید در منزل کار کنید. این مقاله راههای افزایش تمرکز را به شما آموزش می دهد.

۲. شماره تلفن ثابت اختصاصی

وقتی تصمیم می‌گیرید از منزل کار کنید، در واقع برای کسب و کار خانگی خود شماره تلفن ثابت اختصاصی ندارید. شماره تلفن همراه هم در مقایسه با شماره تلفن ثابت (به خصوص که پیش شماره باپرستیژی نیز داشته باشد) نمی‌تواند اعتماد مشتریان را به خود جلب کند.

کاربرد شماره تلفن مجازیدر ۵ دقیقه شماره تلفن ثابت اختصاصی بگیرید!

۳. منشی با ماهی ۶۹ هزار تومان

عیب دیگر کار در منزل این است که خودتان هستید و خودتان. و نمی‌توانید منشی داشته باشید و باید تماسهای مشتریان را خودتان پاسخ دهید که هم از وجهه حرفه‌ای تان می‌کاهد و هم باعث از دست دادن تمرکزتان می‌شود.

خبر خوب اینکه برای منشی داشتن نه نیاز به دفتر کار دارید و نه پرداخت حقوق به منشی. فقط یکی از بسته های منشی را انتخاب کنید و از این پس پاسخگویی به تماسهای خود را به منشی واگذار کنید.

 

  • سرویس منشی مجازی دفتر شما
۴. یادگیری بدون توقف

یکی دیگر از  معایب دورکاری این است که فرد از یادگیری در محیط سازمانی دور می افتد، زیرا محیط سازمانی محیط آموزنده‌ای است. وقتی فردی دورکاری دارد، در فضایی دور از یک مکان رسمی است و از مزایای مربوط به آن غافل می شود. بنابراین برای غلبه بر این مشکل باید ارتباطاتتان را بیشتر کنید تا در خانه ایزوله نشوید.

کار کردن از منزل به قدری مزایا دارد که بهتر است با انجام اقداماتی ساده معایب آن را رفع کنیم و در کنار کسب درآمد، از آرامش منزل نیز لذت ببریم.

لطفاً نظرهای خود را با ما در میان بگذارید.

Comments 6

 1. Pingback: ثبت شرکت و انواع آن: چگونه شرکت خود را تأسیس کنم؟ | دفترشما

 2. سلام
  بله.کسب درآمد آنلاین راه های مختلفی داره که یکی از اونها فریلنسینگ یا دورکاری هست…
  اما یه راه خیلی بهتر دیگه هم وجود داره که با توجه به اینکه شما فریلنسر هستید پس حتما توانایی تولید محتوای آموزشی هم دارید پس خیلی راحت میتونید آموزش تولید کنید و بفروشید..

 3. Pingback: حضور دفترشما در همایش اصول فریلنسینگ | دفترشما

 4. Pingback: داستان موفقیت پونیشا: استارتاپ یک زوج جوان ایرانی | دفترشما

 5. Pingback: ۵ راه کاهش هزینه کسب و کارها در شرایط نوسانات دلار | دفترشما

 6. Pingback: دفترشما حامی دومین همایش فریلند | دفترشما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.