رونق کسب و کار

سرویس منشی مجازی برای رونق کسب و کار شما

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار

برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و رونق دهید، باید با تمرکز برای آن برنامه ریزی کنید. همچنین به دستیاری نیاز دارید تا در معرفی کسب و کارتان به مشتریان احتمالی کمکتان کند؛ فردی که تماسهایتان را پاسخ دهد و امور مربوط به مشتریان و مراجعانتان را پیگیری کند. جالب اینجاست که بدون نیاز به استخدام منشی می‌توانید چنین دستیار با تجربه ای داشته باشید.

با خرید سرویس منشی «دفتر شما» علاوه بر اینکه یک منشی حرفه ای خواهید داشت، یک خط تلفن ثابت با کد ۲ تهران به انتخاب خود شما و یک خط فکس نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد.

از این پس تمامی تماس های شما را یک منشی حقیقی و باتجربه، طبق دستور العملی که شما در پنل حساب کاربری خود در اختیار او قرار داده اید پاسخ می‌دهد. همچنین در صورت نیاز، با هماهنگی شما، تماس به تلفن (ثابت یا همراه) شما و یا همکارانتان وصل می شود. پس از پایان مکالمه، گزارشی از تماس، با پیامک و ایمیل به شما ارسال می‌شود.

بدون نیاز به استخدام منشی و با ماهی ۶۹ هزار تومان صاحب یک منشی باتجربه و حرفه ای شوید.

خرید سرویس از دفتر شما چه مزایایی دارد؟

راحت و سریع

خرید سرویس از دفتر شما به صورت آنلاین و از طریق پورتال انجام می‌گیرد. بنابراین در عرض ۵ دقیقه می توانید سرویس دلخواهتان را خریداری کنید.

قیمت مناسب

سرویسهای دفتر شما در بسته‌های متنوع با قیمتهای مختلف عرضه می شوند. بنابراین شما می‌توانید بسته‌ای را که با نیازهای کسب و کارتان متناسب است خریداری کنید.

حرفه ای

منشی های دفتر شما همگی باتجربه و حرفه ای هستند. بنابراین خیالتان آسوده است که تماسهایتان کاملاً حرفه ای مدیریت می شود که برای وجهه کسب و کارتان بسیار مفید است.

سرویس منشی مجازی دفتر شما چه امکاناتی دارد؟

رونق کسب و کار

جایگزین حرفه‌ای استخدام منشی، خرید سرویس منشی مجازی «دفتر شما» است.

شماره تلفن ثابت کد ۲ تهران:

شما می توانید شماره تلفن خود را از بین هزاران شماره تلفن ثابت دفتر شما با پیش شماره ۲ تهران (که محبوبترین پیش شماره برای کسب و کارهاست) انتخاب کنید. علاوه بر این که می‌توانید شماره تلفنی هماهنگ با شماره تلفن همراه خود انتخاب کنید، امکان انتخاب و رزرو شماره های رند و شماره های ۶ رقمی نیز دارید.

رونق کسب و کار

شما می توانید از طریق پورتال دفتر شما تمامی مراحل انتخاب شماره و خرید بسته را آنلاین و در چند دقیقه انجام دهید.

با خرید سرویس منشی مجازی دفتر شما، یک خط فکس نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد. با استفاده از شماره اختصاصی فکسی که انتخاب می کنید می توانید تمامی فکس های خود را به صورت فکس اینترنتی در ایمیل خود دریافت کنید. ارسال فکس را نیز به منشی خود بسپارید.

پاسخگویی به تماسهای مشتریان شما:

اکنون هر زمان مشتریان شما با شماره تلفن ثابت شما تماس بگیرند، یک منشی با تجربه و حرفه ای به تماسشان پاسخ می‌دهد. منشیِ شما خدمات گوناگونی به شما می‌دهد، از جمله:

منشی مجازی
  • پاسخگویی به تماسها
  • وصل کردن تماس به هر شماره ای
  • گرفتن تماس برای شما
  • ارسال فکس
  • پاسخ به پرسشهای متداول
  • پیگیری امور مشتریان
  • تعیین وقت ملاقات
  • ارائه گزارشی از تماسها به شما
صندوق صوتی

پس از ساعات اداری نیز می‌توانید خط تلفن تان را به صندوق صوتی خود متصل کنید و از این طریق با مشتریان خود در ارتباط باشید. پیامهای صوتی خود را به صورت اتوماتیک در ایمیل خود دریافت خواهید کرد. در صورتی که در دسترس نباشید و یا تلفن همراه خود را خواموش کرده باشد،تماس گیرنده صدای موسقی را می شنود و متوجه این پیغام ها نمی شود و به صدوق صوتی شما متصل می شود.

این که مشتری بداند در هر ساعتی از شبانه روز می‌تواند با شما در ارتباط باشد، به او این احساس را می دهد که برای شما اهمیت دارد و در وفاداری او بسیار موثر است. وقتی مشتریان قدیمی از ما راضی باشند، ما را به دیگران نیز معرفی می کنند و می توانیم از این تبلیغات دهان به دهان مشتریان جدید جذب کنیم و کسب و کار خود را رونق دهیم.

راهنمای خرید سرویس منشی

با تماشای ویدیوهای زیر می توانید تمامی مراحل کار با پورتال دفتر شما و خرید بسته دلخواه سرویس منشی و انجام تنظیماتش را سریع و آسان بیاموزید.

خرید سرویس رایگان

 

 

شخصی سازی تنظیمات سرویس منشی

مخلص کلام

برای رونق کسب و کار لزوماً نباید هزینه زیادی بکنید. اگر کسب و کارتان را تازه راه اندازی کرده باشید، می‌توانید با ماهی ۶۹ هزار تومان، سرویس منشی خریداری کنید و مدیریت تماسها را به او بسپارید. البته از تاثیر تبلیغات نیز غافل نشوید. این روزها می توانید بدون صرف هیچ هزینه ای و یا با هزینه اندکی، برند خود را در شبکه های اجتماعی معرفی کنید و مشتری جدید جذب کنید.

برای اطلاع از سایر خدمات دفتر شما و تعرفه ها به سایت daftareshoma.com مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.