دیجیتال مارکتینگ

راه اندازی کسب و کار دیجیتال مارکتینگ با خدمات دفتر مجازی

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار 6 Comments

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال این روزها در ایران بسیار رونق یافته و تأثیر شگفت انگیز آن بر افزایش فروش کسب و کارها باعث شده که روزانه افراد زیادی به فعالیت در این حوزه کاری مشغول شوند.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به تبلیغات از کانالهای دیجیتال مانند موتورهای جستجو، وبسایتها، شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و …)، ایمیل و اپلیکیشن‌ها گفته می‌شود. برای فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ به چه مهارتهایی نیاز است؟ خیلی خلاصه و فهرست‌وار مهارتهای مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه را برمی‌شمریم:

 • مهارت فروش
 • کانالهای بازاریابی
 • مهارت تفکر بی‌طرفانه
 • راه‌اندازی و تحلیل کمپین‌های بازاریابی
 • ترکیبی از خلاقیت و قدرت تحلیل
 • قدرت داستان‌گویی
 • روابط عمومی قوی
 • آشنایی با وردپرس
 • مهارت‌های طراحی پایه

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه با دفترکارمجازی درآمد کسب و کار دیجیتال مارکتینگ مشتری «دفترشما» ۳ برابر شد؟

خدمات دفتر مجازی چه کمکی به کسب و کار دیجیتال مارکتینگ شما می‌کند؟

اگر می‌خواهید در این زمینه موفق باشید، باید کار خود را حرفه‌ای شروع کنید. آنچه می‌تواند شما را یک سر و گردن از رقیبانتان بالاتر ببرد، داشتن یک شماره تلفن ثابت باپرستیژ است. بسیاری از فریلنسرها این نکته ظریف را نادیده میگیرند و تنها به شماره تلفن همراه خود اتکا می‌کنند، غافل از آن که هنگام انتخاب، مشتری ترجیح می‌دهد سراغ کسب و کاری برود که شماره تلفن ثابت دارد.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

پیشتر برای خرید خط تلفن ثابت باید به مخابرات مراجعه می‌کردیم. و البته مهمتر این که خرید شماره تلفن ثابت تنها مشروط به داشتن مکان فیزیکی بود. اما اکنون با وجود عرضه‌کنندگان خدمات دفتر کار مجازی معتبری همچون «دفتر شما»، دیگر نه نیازی به مراجعه حضوری است و نه مکان فیزیکی.

چطور فروشگاه اینترنتی آنلاین بسازید و به سادگی آن را مدیریت کنید؟

کمتر کسی را می توانید بیابید که در دنیای دیجیتالی امروز قصد راه اندازی یک کسب و کار تمام آنلاین را داشته باشد که با چالشها و مشکلات آن برخورد نداشته باشد و در همان ابتدای کار منصرف شده باشد. همانطور که میدانید در زندگی آنلاین باید به روز بود تا بتوانیم بخش بزرگی از کاربران را جذب کرد و یا بتوانید با پشتیبانی مناسب به درخواستهای مشتریانتان بتوانید پاسخ آنها را بدهید. البته پشتیبانی کاربران در فروشگاه آنلاین از ایجاد آن مهمتر می باشد.

اینجاست که اپلیکیشن ۱۰۰ بخشی از این چالشهای شما را کم کرده است که شامل اجاره هاست یا سرور در محیط اینترنت و یا اجاره و تمدید دامنه به همراه یافتن نیروی متخصص پایبند به اخلاقیات جهت ساخت و تولید یک فروشگاه اینترنتی و یا حتی فردی مطمئن و امین برای پاسخگو به نیازهای مشتریان برای شما سهل و آسان کرده است.

خب چطور در اپلیکیشن ۱۰۰ فروشگاه بسازم؟

شما از طریق سه راه روش برای خود بسادگی یک فروشگاه اینترنتی در محیطی کاملا پویا (Dynamic) با آدرس اختصاصی اینترنتی برای خود بسازید. اگر یک تلفن همراه هوشمند اندرویدی و یا iOSی در دستان خود دارید و یا یک لب تاپ و رایانه رومیزی دارید می توانید با مراجعه به وب سایت ۱۰۰ و یا نصب اپلیکیشن ۱۰۰ اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی برای خود کنید.

روند ایجاد یا ساخت فروشگاه اینترنتی در ۱۰۰ خیلی ساده است. کافی است شما فرم مربوطه را در برنامه و یا سایت تکمیل و برای ناظران ارسال کنید. طبق قوانین وب سایت و جمهوری اسلامی ایران محتوی و موضوعیت فروشگاه اینترنتی شما پس از بررسی ناظران تایید و منتشر میشود.

اینجاست که شما باید با ارسال آگهی یا به روز رسانی آگهی های ثبت شده قبلی خود در فروشگاه آن را پویا و به روز کنید. کاری که تمام فروشگاه های اینترنتی معروف با اقلام ثبت شده خود انجام میدهند.

[us_single_image image=”18664″ size=”tnail-1×1″]

چرا بهتر است خط تلفن ثابت خود را از «دفتر شما» بخرید؟

شما با خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما»، می‌توانید در منزل، در دانشگاه یا هر نقطه‌ای از جهان باشید و تماسهای خود را تنها با گوشی تلفن همراهتان مدیریت کنید. مشتریان «دفتر شما» که زمینه کاریشان دیجیتال مارکتینگ است، افزایش مشتری و در نتیجه افزایش درآمد خود را در کنار کاهش هزینه‌هایشان از نزدیک تجربه کرده‌اند. برای آگاهی از دیگر مزایای خرید خط تلفن از «دفتر شما» این مقاله را از دست ندهید!

کمک دیگری که «دفتر شما» می‌تواند به کارشناسان دیجیتال مارکتینگ بکند این است که شما با خرید خط تلفن ثابت از این شرکت، خدمات حرفه‌ای و متنوعی نیز بر روی خط تلفن خود دریافت می‌کنید.

این خدمات سیستم تلفن گویا (یا همان تلفن سانترال) است. یعنی می‌توانید برای شماره تلفن ثابت خود تا ۹ شماره داخلی تعریف کنید و هر داخلی را به یکی از اعضای تیمتان اختصاص دهید. شماره‌هایی که برای این داخلی‌ها تعریف می‌کنید هم می‌تواند شماره تلفن ثابت باشد و هم شماره تلفن همراه. اگر هر یک از داخلی‌ها نیز قادر به پاسخگویی به تماسی نبود، تماس به صندوق صوتی وصل می‌شود. یعنی با این سرویس شما هیچ تماسی را از دست نخواهید داد.

شما می‌توانید با خدمات دفتر مجازی «دفتر شما» از این نیز حرفه‌ای‌تر کار کنید. چون «دفتر شما» بر روی خطوط خود سرویس منشی نیز عرضه می‌کند! یعنی شما میتوانید یک منشی حرفه ای و تمام وقت داشته باشید، بی آن که دفتر کاری اجاره کنید.

برگرفته از: Mashable.com

Comments 6

 1. Pingback: راهکار دفتر کار مجازی «دفتر شما» فروشمان را ۳ برابر کرد! | دفترشما

 2. Pingback: حضور دفتر شما در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال | دفترشما

 3. Pingback: تاثیر رنگ بر ایمیل مارکتینگ

 4. Pingback: در سمینار رایگان دیجیتال مارکتینگ شرکت کنید | دفترشما

 5. Pingback: دفترشما حامی سومین کنفرانس بازاریابی دیجیتال | دفترشما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.