سرویس رایگان

سرویس رایگان

دفترشما امکانی را فراهم آورده است تا کارآفرینان و صاحبان مشاغل، بدون ریسک و پرداخت هزینه،۱۵ روز با ویژگیها و مزایای دفتر کار مجازی آشنا شده و از بسته های رایگان بهره مند شوند. به این ترتیب شما می توانید قبل از خریداری بسته های حرفه ای تلفن گویا و منشی مجازی، به مدت ۱۵ روز عملکرد این سرویس و نحوه استفاده از آن در توسعه کسب و کار خود را ارزیابی کنید و با خیالی آسوده خدمات حرفه ای دفترشما را برگزینید.

بسته رایگان تلفن گویا

۳۰ دقیقه رایگان
۱ شماره ۸ رقمی تهران

فعالسازی

بسته رایگان منشی مجازی

۱۵ دقیقه رایگان
۱ شماره ۸ رقمی تهران

فعالسازی

شرایط استفاده از سرویس رایگان:

  • بسته های رایگان صرفا جهت استفاده آزمایشی طراحی شده اند تا شما با ویژگیها و مزایای دفتر کار مجازی آشنا شوید. استفاده تجاری از خدمات رایگان امکان پذیر نمی باشد
  • ۵۰۰ تومان شارژ رایگان جهت تست دایورت می باشد و امکان شارژ مجدد وجود ندارد
  • هر شخص فقط یک بار می تواند از بسته های رایگان استفاده نماید
  • روی هر بسته رایگان یک شماره تلفن ثابت ۸ رقمی با پیش شماره ۲ تهران فعال می شود و برای استفاده بعدی اشخاص در بسته های بالاتر قابل استفاده خواهد بود

آشنایی با سرویس های دفتر کار مجازی

با سرویس تلفن گویا (IVR)، دیگر نیاز به خریداری و نصب نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن ثابت و اجاره دفتر کار ندارید. «دفتر شما» کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را بصورت ۲۴ ساعته برای شما فراهم می آورد.

منشی مجازی (Virtual Assistance) اپراتوری حرفه ای و مجرب است و بدون اینکه در دفتر شما حاضر باشد، تماسهای شما را در تمام روزها و ساعات کاری پاسخگوست.

با سرویس مرکز تماس (Call Center) «دفتر شما»، دیگر نگران مدیریت تماسهای انبوه خود نباشید. فرقی نمی کند این تماسها مقطعی یا دائمی است، ما می توانیم به حرفه ای ترین شکل ممکن آنها را مدیریت کنیم.