قوانین و مقررات

قرارداد استفاده از خدمات دفتر شما

 

از اینکه خدمات سایت دفترشما را انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم. خدمات حاضر توسط شرکت عزم داده پردازان به نشانی: اقدسیه : – نرسیده به مینی سیتی- ضلع شمالی بزرگراه ارتش- جنب بانک پاسارگاد – پلاک۱۱۳- ط۴- واحد شرقی به شماره تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۰ ارائه می شود که با برند دفترشما معرفی می گردد.
خدمات دفترشما از طریق سایت https://daftareshoma.com در اختیار اشخاص قرار می گیرد. ثبت نام شما در سایت دفترشما به منزله قبولی شرایط این قرارداد است و برای شما ایجاد حق و تکلیف می کند، پس لطفا آن ها را به دقت مطالعه نمایید.

تعاریف

کاربر:

بطور کلی کاربر هر شخص حقیقی، حقوقی و یا دارنده علامت تجاری است که از خدمات دفتر شما استفاده می نماید. دفتر شما می تواند به صلاحدید خود از ثبت نام و اشتراک کاربر یا تمدید آن خودداری نماید.

مخاطب:

کسانی که بواسطه خدمات دفترشما با کاربر ارتباط بر قرار می کنند، مخاطب نامیده می شوند.

خدمات:

منظور از خدمات در این قرارداد، ارایه خطوط تلفن، تلفن گویا، منشی حقیقی، پنل پیامک بر روی شماره اختصاصی و سایر خدماتی است که ممکن در هر زمانی اضافه گردد یا جایگزین این خدمات شوند.

تغییر در محتوای خدمات به وسیله کاربر از سوی دفتر شما به کارشناس ارجاع می گردد و در صورت مغایرت با قوانین و مقررات حذف گردیده و امکان اعمال تغییرات برای کاربر از بین می رود.

حساب کاربری:

پس از ثبت نام کد فعالسازی به شماره تلفن همراه یا ایمیل کاربر ارسال می گردد و از این طریق امکان دسترسی به حساب کاربری برای وی فراهم می شود. حساب کاربری اطلاعات منحصر به فردی است که در اختیار کاربر قرار می گیرد و شامل نام کاربری و رمز عبور خواهد بود.

نظارت کاربر بر جزییات خدمات از طریق حساب کاربری مقدور خواهد بود. مسئولیت حساب کاربری با مالک آن است. بازیابی رمز عبور تنها از طریق ایمیل ثبت شده در زمان ثبت نام ممکن است.

قطع خدمات:

قطع خدمات به موجب این قرارداد به منزله فسخ قرارداد است.

دارایی های فکری

به کلیه دارایی هایی نظیر طرح های صنعتی یا گرافیکی، اسرار فنی، شغلی و تجاری، نوشته ها، شعارهای تبلیغاتی، نام دامنه، نام تجاری، علائم تجاری و یا شعارهای تبلیغاتی گفته می شود، اعم از آنکه ثبت شده یا نشده باشند.

مقررات و شرایط خاص

ممکن است علاوه بر تعهدات این قرارداد، هر یک از خدمات دارای مقررات خاص باشد. کاربر علاوه بر تعهدات مندرج در این قرارداد، ملزم به رعایت سایر مقررات مرتبط با خدمات است که در وب سایت دفترشما اعلام می شود. ممکن است مقررات و شرایط خدمات فترشما در طول زمان تغییر کنند و کاربر متعهد به رعایت آن ها است. به همین دلیل کاربر موظف است، جهت اطلاع یافتن از تغییرات مذکور، تمهیداتی بیاندیشد. در صورت تعارض مقررات و شرایط خدمات با مفاد این قرارداد، مفاد قرارداد میان طرفین حاکم است.

مدت قرارداد

این قرارداد تا زمانی که حساب کاربری فعال است و در مواردی که مهلتی برای تمدید خدمت در نظر گرفته شده تا پایان این مدت معتبر است. مسئولیت های کاربر در خصوص خسارات وارده به دفترشما، مخاطبان و یا اشخاص ثالث که مرتبط با استفاده از خدمات دفتر شما باشد، حتی پس از خاتمه استفاده از خدمات نیز پابرجاست.

قانون حاکم

ممکن است اقامتگاه کاربر و یا مخاطب خارج از کشور ایران باشد. به منظور پیشگیری از پیچیدگی های حقوقی ناشی از اختلاف اقامتگاه طرفین، محل انعقاد و اجرای این قرارداد و مقررات مرتبط با آن شهر تهران از ایران و قانون حاکم بر روابط طرفین، قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

خدمات رایگان

خدمات رایگان تنها به منظور آشنایی با خدمات دفتر شما می باشد و دفتر شما امکان اعمال هر گونه تغییر، محدودیت و توقف خدمات به کاربر را در هر زمان و بدون نیاز به ارایه دلیل دارد. باید مدت زمان ارائه خدمات رایگان بیان شود چون مطابق قانون اگر پیشنهادی ارائه می شود باید قید شود که تا چه مدت اعتبار دارد.

شرایط عضویت

شخص حقیقی بالاتر از ۱۸ سال با بارگذاری مدارک شناسایی و شخص حقوقی با بارگذاری روزنامه های رسمی مربوط به شرکت و سمت مدیران و دارندگان علامت تجاری تنها در صورت بارگذاری گواهی مربوطه از طریق پرتال می توانند اقدام به اخذ اشتراک نمایند. نقص اطلاعات و مدارک می تواند به مسدود کردن بسته منجر گردد.

استفاده از خدمات

‐ استفاده از خدمات ما تنها متعلق به کاربر است و کاربر نمی تواند آن را به صورت جزیی یا کلی و به هر طریقی در اختیار دیگران قرار دهد. در صورت واگذاری، خدمات سریعا، بدون اطلاع و بدون بازپرداخت وجهی قطع می گردد.

‐ کاربر متعهد است از خدمات دفترشما در چارچوب قوانین و اصول اخلاقی استفاده نماید، یعنی نباید خدمات مذکور را ابزاری جهت سوء استفاده قرار دهد.

-استفاده از خدمات دفترشما برای کاربر یا مخاطب هیچ حقی نسبت به دارایی های فکری دفترشما ایجاد نمی کند. کاربر نباید در اموال مذکور دخل و تصرف نماید. مثلا طرح های موجود در سایت دفترشما را کپی کند و آن ها را در سربرگ و یا کارت ویزیت خود مورد استفاده قرار دهد.

-استفاده از خدمات دفترشما برای کاربر هیچ حقی نسبت به خطوط تلفن و یا شماره های اختصاص داده شده ایجاد نمی نماید. این خطوط مطابق مقررات مخابرات ایران به کاربر واگذار شده و هرگونه تغییر و یا اختلال در آن از عهده دفترشما خارج است.

‐ استفاده از خدمات دفترشما نباید منجر به نقض حقوق دیگران شود. مثلا کاربر نباید در ضمن استفاده از خدمات پیامکی، بدون اجازه از برند دیگران استفاده نماید.

‐ کاربر نباید از خدمات دفترشما استفاده نامناسب نماید. مثلا استفاده از خدمات دفترشما نباید برای امور فوری و اورژانسی مورد استفاده قرار گیرد، زیرا همیشه امکان اختلال در ارایه خدمات بوده و ممکن است موجب ورود خسارات جانی و مالی به دیگران شود.

‐ هرگونه فعالیت مشکوک به نقض قانون، اخلاق و یا موارد پیش گفته باشد، می تواند به صلاحدید دفترشما موجب قطع ارایه خدمات موردی و یا کلی همراه با فسخ قرارداد و بدون بازپرداخت وجه شود. به علاوه، دفتر شما مطابق با قوانین، موظف است مراجع قانونی ذیربط را در این باره آگاه سازد.

– هزینه های دایورت، پیامک های اطلاع رسانی و دقایق اضافه مکالمه از هر بسته به صورت موردی از حساب کاربر کسر می گردد و دفتر شما مسئولیتی در خصوص قطع سرویس ها به علت کمبود موجودی را بر عهده نخواهد داشت.

اطلاعات کاربر

الف) مسئولیت صحت اطلاعات و مدارک کاربر، از جمله مجوزهای ارایه شده، در برابر مخاطبین و دفترشما بر عهده خود اوست. اطلاعات کاربر شش ماه پس از اتمام اشتراک، قطع خدمات و یا عدم استفاده از خدمات سایت در سرورهای دفترشما نگهداری خواهند شد.

ب) کاربر باید دفترشما را از تغییرات به وجود آمده در اطلاعاتش به ویژه تغییرات مربوط به اطلاعات تماس خود سریعا آگاه سازد، در غیر اینصورت، ادامه ارایه خدمات به کاربر، فوری و بدون بازپرداخت وجهی قطع می گردد.

ج) در صورت احراز هر اشتباه و یا ایراد قانونی در اطلاعات و مدارک ارایه شده به دفترشما، خدمات ارایه شده به کاربر فوری و بدون بازپرداخت وجهی قطع می گردد.

د) دفترشما می تواند اطلاعات و فعالیت های کاربر را تنها جهت بهبود ارایه خدمات مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.

رازداری و امنیت

الف)محتوای حساب کاربری، اطلاعات کاربر و جزییات فعالیت های وی، نزد دفترشما محرمانه است و تنها با حکم قانون و یا مراجع قانونی در اختیار دیگران قرار خواهد گرفت. دفترشما جهت تامین امنیت اطلاعات کاربر تلاش خواهد کرد اما امنیت حساب کاربری در برابر اقدامات غیرقانونی اشخاص ثالث را تضمین نمی کند.

ب) امنیت حساب کاربری در سطح حفاظت از اطلاعات محرمانه کاربران نیست و به کاربران توصیه می شود از نگهداری و یا تبادل اطلاعات محرمانه از طریق خدمات دفتر شما خودداری نمایند.

ج) مطابق با قوانین، در صورت پاسخگو نبودن کاربر به شکایات مخاطبینش، دفتر شما موظف است اطلاعات تماس کاربر را جهت پیگیری های قضایی در اختیار مخاطب قرار دهد.

کیفیت خدمات

دفترشما تلاش می کند خدمات را با کیفیت متعارف به کاربر ارایه دهد اما ممکن است کیفیت خدمات به دلیل عواملی با تغییر مواجه شود. با توجه به اینکه ارایه خدمات از طریق رایانه، اینترنت و یا خطوط تلفن انجام می شود، همیشه امکان اختلال در ارایه خدمات وجود دارد. ممکن است میزان تقاضای خدمات در ساعات یا روزهایی به اوج برسد و به همین دلیل در کیفیت یا زمان ارایه برخی خدمات تغییراتی ایجاد شود.  به همین دلیل دفترشما نمی تواند کیفیت ارایه خدمات را تضمین کند و قبال تغییر کیفیت خدمات مسئولیتی ندارد. در این موارد امکان اعتراض برای کاربر منتفی است مگر آن که تقصیر دفترشما در ارایه خدمات محرز شود، دفترشما متعهد به جبران خسارات کاربر و یا مخاطب خواهد بود. جبران خسارات مذکور بیش از پنجاه درصد هزینه های دریافتی از آن کاربر نخواهد بود.

تمدید خدمات

الف) امکان افزایش نرخ بسته ها و یا مدت ارائه خدمات در زمان تمدید خدمات همواره وجود دارد.

ب) دفتر شما نسبت به خسارات احتمالی در فاصله زمانی اتمام بسته های خدماتی تا تمدید آن مسئولیتی ندارد.

ج) چنانچه هزینه های زیرساختی خدمات افزایش یابد، دفتر شما می تواند نرخ بسته ها را بلافاصله افزایش دهد. با تمدید خدمات باقی مانده بسته های قبلی به بسته جدید اضافه نمی گردد. بسته های قبلی در صورت تمام شدن حجم یا مدت زمان استفاده به اتمام میرسند. دفتر شما، در زمان انعقاد قرارداد با ارائه فاکتور، مجموع هزینه و جزییات آن را به کاربر اعلام می کند.

افزایش میزان خدمات

در صورت ارسال درخواست با حجم بالا از سوی اشخاص حقوقی ، پس از بررسی کارشناسی درخواست و مشاوره رایگان به متقاضی امکان تنظیم قرارداد تکمیلی و ارایه پیش فاکتور خدمات جدید وجود دارد. در این صورت پس از پرداخت هزینه ها و مطابق زمان توافقی امکان ارایه خدمات فراهم خواهد شد.

تعویض و انصراف از خدمات

کاربر حق دارد تا هفت روز کاری پس از انعقاد قرارداد (ثبت نام) از خدمات اعلام انصراف یا درخواست تعویض خدمات نماید. در صورت انصراف وجه پرداختی به فاصله سی روز کاری عودت می گردد. پس از این مدت حساب کاربری فعال و خدمات به کاربر ارایه می گردد. در صورتی که کاربر پس از فعال سازی حساب کاربری، از خدمات انصراف دهد، مبالغ پرداخت شده بابت استفاده از خدمات و شارژ حساب کاربری عودت داده نخواهد شد.

پایان و تغییرات در خدمات

الف) دفتر شما می تواند در هر زمان و بدون دلیل کیفیت ارایه خدماتش را به صلاحدید خود تغییر دهد یا به ارایه خدماتش پایان دهد.

ب) در صورت بروز هر گونه تغییرات که منشا آن دفتر شما نباشد؛ مانند تغییر سر شماره اختصاص داده شده به دفتر شما از سوی مخابرات و یا بروز اختلال موقت یا دایم در خدمات رسانی به علل قهری در خطوط تلفن، اینترنت و … مسیولیتی بر عهده دفتر شما از بابت جبران خسارت و برگرداندن هزینه های اصلی نخواهد بود.

ج) در صورت قطع خدمات کاربر به هر علت، خسارتی به وی تعلق نخواهد گرفت و وجهی برگردانده نمی شود.

پیامک

دفترشما از خدمات سامانه های پیامکی برای ارسال پیامک به کاربران استفاده می نماید، با این توضیح که دفترشما، دستور ارسال پیامک را از طریق اینترنت به سامانه پیامکی می فرستد. پس از فرستادن دستور ارسال پیامک، هزینه پیامک برای کاربر محاسبه خواهد شد. به علاوه، دفترشما مسئولیتی در قبال اختلال و عدم کارکرد صحیح اینترنت یا سامانه های پیامکی ندارد.

مسئولیت ها

‐ کلیه مسئولیت های ناشی از استفاده از خدمات دفترشما از جمله محتوا و دستورالعمل های پاسخگویی به منشی، تلفن گویا و پیامک و ارسال اطلاعات طبقه بندی شده بر عهده کاربر است و دفترشما هیچ گونه مسئولیتی ندارد. به علاوه، کاربر در برابر هر گونه دعوای حقوقی، اداری یا کیفری که به نحوی با فعالیت و یا استفاده از خدمات دفتر شما مرتبط باشد، اعم از اینکه در زمان قرارداد یا پس از اتمام مدت قرارداد مطرح گردد، به تنهایی مسئولیت دارد.

‐ اعتبار امری گران بها است و گاهی خسارت وارد بر آن جبران ناپذیر است. در صورتی که دفترشما بواسطه اعمال کاربر، ناچار به جبران خسارت اشخاص ثالث شود، کاربر متعهد است سه برابر مبلغ خسارت پرداخت شده را بابت ورود خسارت به اعتبار مجموعه دفترشما به وی پرداخت نماید.

‐ اشخاص حقوقی و یا برندها باید طی فرآیند ثبت نام و معرفی نامه نمایندگان خود را در استفاده از خدمات تعیین نمایند. در مواردی که مسیولیتی متوجه این دسته از کاربران قرار گیرد، نماینده و شخص حقوقی یا علامت به صورت تضامنی در برابر دفتر شما باید جبران خسارت نمایند.

– کاربر در قبال حفظ مشخصات حساب خود و رمز عبور آن مسئول است. به علاوه، مسئولیت فعالیت های انجام شده از طریق حساب کاربری با کاربر مربوط به آن است.

‐ دفتر شما در برابر خسارات احتمالی ناشی از رفتار مخاطب مانند پیغام نگذاشتن برای کاربر مسئولیتی ندارد.

‐ در صورتی که کاربر یا مخاطبینش به هر طریقی، با واسطه یا بی واسطه، به حقوق مادی و معنوی دفتر شما خسارت وارد سازند؛ اعم از اینکه اموال این شرکت را تخریب نمایند یا به اعتبار نام تجاری آن لطمه زنند، کاربر به تنهایی و مطابق این قرارداد و قوانین و مقررات موجود موظف به جبران خسارات می باشد.

ارتباطات طرفین

ارتباط دفترشما با کاربر از طریق اطلاعاتی است که کاربر در اختیار دفترشما قرار داده است. ابلاغ ها به کاربر می تواند از طریق پیامک، حساب کاربری و یا ایمیل به کاربر صورت گیرد.

استقلال شروط

ممکن است مرجع رسیدگی، یک یا چند بند یا ماده از این قرارداد را به هر علت باطل یا مبطل تشخیص دهد. طرفین توافق می کنند که در این صورت سایر شروط بصورت قراردادی مستقل از شرط باطل یا مبطل میان طرفین حاکم باشد.