کیترینگ

توسعه کسب و کار کیترینگ با خدمات مرکز تماس حرفه ای

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار 1 Comment

کسب و کار تهیه غذا یا کیترینگ (که برخی در ایران آن را کترینگ تلفظ می کنند) از جمله کسب و کارهای نسبتاً جدید در ایران است که روز به روز بر مشتریانش افزوده می شود. با این که به قول معروف در این کار دست زیاد شده، اما چون با اصلی ترین نیاز انسان سر و کار دارد، به شرط کیفیت خوب و عرضه طعم های جدید، همیشه امکان موفقیت در آن وجود دارد.

سرویس مرکز تماس دفتر شما

مدیریت تماس در کسب و کار کیترینگ چه قدر مهم است؟

در ابتدای فعالیت تهیه غذا که تعداد تماس گیرندگان اندک است، مشکلی برای مدیریت تماسها وجود ندارد. اما کیترینگ هایی که غذاهایی با کیفیت خوب و قیمت منصفانه به دست مشتری می دهند، از رقیبان خود پیش می افتند و پس از مدتی تعداد تماسهایشان در ساعات خاصی از روز بسیار بالا می رود.

مدیریت تماسها در این کسب و کار تأثیر مستقیمی بر میزان درآمد دارد. اگر مشتری با شماره کیترینگ شما تماس بگیرد و بوق اشغال بشنود و یا کسی نباشد که به تماسش پاسخ دهد، بی درنگ به سراغ یک کیترینگ دیگر می رود. برای همین مرکز تماس از نیازهای اصلی کسب و کار تهیه غذا است. برای اینکه این حجم بالای تماس با دقت و کیفیت پاسخ داده شود و مشتریها هنگام سفارش پشت خطوط اشغال نمانند، به مرکز تماس نیاز پیدا می کنند.

کاربرد شماره تلفن مجازیپیش از راه اندازی کسب و کار جدید این ۷ کار را حتماً انجام دهید!

برای مدیریت تماس کیترینگ چه گزینه هایی وجود دارد؟

تا چند سال پیش، کیترینگ های معتبر برای مدیریت تماسهایشان تنها یک راه داشتند و آن راه اندازی مرکز تماس بود. برای راه اندازی مرکز تماس باید مکانی را برای این کار در نظر می گرفتند و تجهیزاتی پرهزینه خریداری می کردند. از آن گذشته، به چند اپراتور هم نیاز است که همزمان در یکی دو ساعت اوج کاری، سفارش مشتریان را بگیرند و به آشپزخانه منتقل کنند.

چند سالی است به لطف ورود فنآوری های پیشرفته به کشورمان، دیگر نیازی به این فرآیند پردردسر و پرهزینه نیست. کسب و کارهای تهیه غذا می توانند به جای راه اندازی مرکز تماس، سرویس مرکز تماس را خریداری کنند و مبلغی را ماهیانه در ازای تماسهایشان پرداخت کنند. با برونسپاری مرکز تماس، هم هزینه ها به شدت کاهش می یابد، و هم نیازهای به استخدام نیرو نیست.

برای خرید سرویس مرکز تماس فقط کافی است با سرویس دهنده ای معتبر تماس بگیرید و نیازهای کسب و کارتان را با کارشناسان در میان بگذارید. کارشناسان بسته ای را متناسب با نیازهای کسب و کارتان و حجم تقریبی تماسهایتان مختص شما طراحی می کنند و شما می توانید بلافاصله پس از خریداری سرویس، سفارش مشتریان خود را دریافت کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیسوالات متداول سرویس مرکز تماس را اینجا مطالعه کنید.

اگر پرسشی در زمینه خریداری سرویس مرکز تماس «دفتر شما» دارید، در بخش «دیدگاه شما» با ما در میان بگذارید و یا با کارشناسان ما با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Comments 1

  1. Pingback: خرید خط تلفن ثابت در ۵ دقیقه برای کسب و کار جدید شما | دفترشما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.