دست توی کارتان زیاد شده، مگر نه؟ اما خیالتان راحت باشد. سئوکاران حرفه ای خوب می‌دانند که تعداد بسیار زیادی از کسانی که خود را سئوکار معرفی می‌کنند رقیب قدری نیستند و سررشته‌ای از فوت و فن این کار ندارند. به قول معروف سیاهی لشگر هستند و پس از مدتی میدان را ترک می‌کنند.

اما یک سئوکار حرفه ای هم دست روی دست نمی‌گذارد. شما باید علاوه بر کسب اطلاعات به روز در رشته خود، برای کسب و کار خود نیز وجهه ای حرفه ای ایجاد کنید. با این روش، مشتریان راحت تر و سریع تر به شما اعتماد می‌کنند.

سئوکار حرفه ای

یک سئوکار حرفه ای شماره تلفن همراه به مشتریان خود نمی‌دهد!

در زمینه اصول ارتباط با مشتری، این قانون حرف اول و آخر را می‌زند. خودتان را جای مشتری بگذارید. چه احساسی به شما دست می‌دهد وقتی برای تماس با یک کسب و کار مجبور باشید شماره تلفن همراه را شماره گیری کنید. اگر شما مشتری بودید و قرار بود بین دو سئوکار یکی را انتخاب کنید، کدام را انتخاب می‌کردید؟ آن که شماره تلفن همراه خود را به شما می‌دهد؟ یا آن که برای کسب و کار خود شماره تلفن ثابت تهیه کرده است؟

سرویس تلفن گویا دفتر شما

خبر خوب اینکه قرار نیست واقعاً به مخابرات بروید و یک خط تلفن ثابت بگیرید. چون این کار دردسرهای زیادی دارد. پیشنهاد ما راه اندازی آفیس مجازی است! شما می‌توانید در عرض ۵ دقیقه و به صورت آنلاین یک خط تلفن ثابت با کد ۲ تهران بگیرید. در واقع شما یک خط تلفن مجازی می‌گیرید! خطوط تلفن مجازی از تکنولوژی بسیار پیشرفته تری نسبت به خطوط تلفن ثابت معمولی برخوردارند. از همه مهمتر اینکه بر بستر اینترنت هستند.

مزایا و امکانات خط تلفن مجازی

• خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

• بدون نیاز به مکان فیزیکی

• قابلیت جابجایی در سرتاسر ایران

• سانترال پیشرفته

• مدیریت آنلاین

«دفترشما» برای کاهش هزینه های مشترکین، سرویس خود را در قالب بسته های متنوعی عرضه می‌کند تا هر کس با توجه به میزان تماسهایش بسته خریداری کند.

از کجا شروع کنم؟

 

یک سر و گردن بالاتر از رقبا با سرویس منشی

آفیس مجازی «دفترشما» علاوه بر خط تلفن ثابت و سرویس تلفن گویا، سرویس منشی هم به مشترکین عرضه می‌کند. با سرویس منشی مجازی «دفترشما» می‌توانید از این هم حرفه ای تر باشید. یعنی به جای اینکه تماسهای مشتریان را خودت پاسخ دهید، یک منشی باتجربه تماسها را طبق دستورالعمل خود شما پاسخ می‌دهد و یا تماس را به شما وصل می‌کند. اما قرار نیست منشی استخدام کنید. با استفاده از سرویس منشی مجازی، بدون نیاز به دفتر کار با هزینه ماهیانه بسیار مقرون به صرفه (شروع قیمت از ماهی ۶۹ هزار تومان) یک منشی حرفه ای و باتجربه خواهید داشت.

سئوکار حرفه ای

منشی مجازی چه کارهایی برایتان انجام می‌دهد؟

  • به تماسها پاسخ می‌دهد،
  • پیغام می‌گیرد،
  • تماسها را به افرادی که مشخص کرده‌اید انتقال می‌دهد،
  • با مشتریان شما تماس می‌گیرد،
  • قرار ملاقاتها را تنظیم و ثبت سفارش می‌کند،
  • فکس دریافت و ارسال می‌کند.
مشاهده بسته های سرویس منشی مجازی

نتیجه گیری

سئوکاران حرفه ای نباید اعتبار و وجهه خود را نزد مشتریانشان دستکم بگیرند، زیرا برگ برنده ای برای آنهاست تا در این بازار پررقابت یک قدم جلوتر از بقیه حرکت کنند. دو عاملی که به بهبود وجهه کسب و کارها کمک بسیار زیادی می‌کند، داشتن شماره تلفن ثابت و منشی است که تهیه این دو به روشهای قدیمی هم پردردسر و هم پرهزینه است.

خوشبختانه تکنولوژی روز دنیا این امکان را در اختیار کسب و کارها قرار داده تا با صرف هزینه ای اندک از همان ابتدای راه اندازی کسب و کار شماره تلفن ثابت بر بستر اینترنت تهیه کنند و از هر کجا که هستند، بدون نیاز به حضور در مکان مشخصی، تماسهای شماره تلفن ثابت خود را بر روی تلفن همراهشان پاسخ دهند. همچنین، اکنون کسب و کارها می‌توانند بدون نیاز به استخدام منشی و اجاره دفتر کار، یک منشی حرفه ای و باتجربه داشته باشند تا تماسهای مشتریانتشان را پاسخ دهند و تماسها را به آنها وصل کند.

اگر سوال و پیشنهادی در زمینه خدمات تلفن گویا و منشی مجازی برای سئوکاران و دیگر کسب و کارها دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

«دفترشما» یک شرکت دانش‌بنیان در زمینه عرضه خدمات دفتر کار مجازی است. برای اطلاع بیشتر از خدمات این شرکت با ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایت دفترشما سربزنید.