شاید ارسال و دریافت فکس کمی قدیمی و منسوح به نظر برسد ولی همچنان در اکثر شرکت‌ها رویه ارسال و دریافت فکس برقرار است، فکس کمی قدیمی ولی متداول است اما جالب است بدانید که با آمدن فکس اینترنتی دیگر خرید دستگاه فکس توجیهی ندارد. شما اگر مشترک تلفن گویا دفتر شما باشید می‌توانید فکس دریافت کنید و مشترکین منشی مجازی علاوه بر دریافت فکس در صورت داشتن سرویس تماس خروجی امکان ارسال فکس را هم دارند.

شرح عکس: اولین دستگاه های ارسال فکس. امروز برای ارسال و دریافت فکس به سخت افزار ویژه ای نیاز نداریم.

فکس اینترنتی رایگان چه تفاوتی با فکس معمولی دارد؟

از نظر کارکرد، فکس اینترنتی همان فکس در معنای رایج آن است، اما از فنآوری بسیار پیشرفته تری برخوردار است. در این عصر دفترهای کار بدون کاغذ و رواج اسناد دیجیتالی، از یک سو نیاز به فکس همچنان باقی است، و از سوی دیگر استفاده از دستگاه فکس با کسب و کارهای نوین و سرعت بازار همخوانی ندارد.

تفاوت دیگر فکس اینترنتی با فکس معمولی این است که شما برای این که بتوانید فکس را به صورت اینترنتی دریافت و ارسال کنید هیچ نیازی به تهیه دستگاه ندارید. با استفاده از خدمات فکس اینترنتی «دفتر شما»، می‌توانید هر سندی را که روی کامپیوترتان ایجاد می‌کنید از طریق ایمیل یا وب به دستگاه فکس موردنظر خود بفرستید. در این سرویس پیوست‌های خروجی ایمیل به فکس تبدیل می‌شوند و فکس‌های ورودی به پیوست ایمیل.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

اینفوگرافی مزیت فکس اینترنتی

اینفوگرافی فکس اینترنتیروال استفاده از سرویس فکس اینترنتی به چه صورت است؟

با خرید سرویس تلفن گویا، یک شماره تلفن ثابت اختصاصی و یک شماره فکس اختصاصی در اختیارتان قرار می گیرد. طبق روال عادی دریافت فکس، این شماره را به فردی که می خواهد فکسی را برایتان بفرستد می دهید. آن فرد با استفاده از دستگاه فکس عادی فکس را برای شما می فرستد و شما فکس را در ایمیل خود دریافت می کنید. در این سرویس شما تنها قادر به دریافت فکس اینترنتی خواهید بود.

در این سرویس پیوست‌های خروجی ایمیل به فکس تبدیل می‌شوند و فکس‌های ورودی به پیوست ایمیل.

ارسال فکس اینترنتی رایگان چگونه است؟

با خرید سرویس منشی مجازی، یک شماره تلفن ثابت اختصاصی و یک شماره فکس اختصاصی در اختیارتان قرار می گیرد. در این سرویس نیز طبق روال عادی دریافت فکس، این شماره را به فردی که می خواهد فکسی را برایتان بفرستد می دهید و فکس را در ایمیل خود دریافت می کنید. نکته جالب در این سرویس این است که شما اکنون صاحب منشی نیز هستید که وظیفه ارسال فکس بر عهده اوست. اگر مشتریان یا هر کس دیگری با شماره تلفن ثابت اختصاصی که «دفتر شما» در اختیارتان قرار داده تماس بگیرند، یک منشی باتجربه و با روابط عمومی بالا به تماس شما پاسخ می دهد.

دریافت فکس:

۱. فرستند شماره فکس شما را می گیرد و فکس را از یک دستگاه فکس عادی ارسال می کند.
۲. «دفتر شما» فکس را دریافت می کند و پس از تبدیل به پیوست ایمیل به آدرس ایمیلتان می فرستد.
۳. شما نیز برای مشاهده فکس از هر کجا که باشید فقط کافی است ایمیلتان را باز و فکس را مشاهده کنید.

ارسال فکس:

فکس اینترنتی

ارسال، پیگیری و اطمینان از دریافت فکس همه و همه بر عهده منشی شما در «دفتر شما» است.

شما از طریق ایمیل سند موردنظر را به همراه شماره فکس موردنظر برای اپراتور خود در «دفتر شما» می فرستید. همین! ارسال و پیگیری و اطمینان از دریافت فکس بر عهده منشی شما در «دفتر شما» است.

چگونه می توانم سرویس فکس اینترنتی خریداری کنم؟

فکس اینترنتی نوعی سرویس میزبانی‌شده است. بدین معنا که نیازی نیست شما سرورهای فکس، مودم و نرم‌افزارهای خاص را خریداری و نصب کنید. در عوض، با پرداخت مبلغ ماهیانه ناچیزی، علاوه بر برخورداری از سرویس فکس اینترنتی، یک شماره تلفن ثابت اختصاصی، یک شماره فکس اختصاصی  و سرویس تلفن گویا در اختیارتان قرار می گیرد.

۱. برای برخورداری از امکان دریافت فکس اینترنتی،یک بسته تلفن گویا فعال کنید و برای برخورداری از امکان دریافت و ارسال فکس اینترنتی بسته منشی مجازی بسازید.

برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش به شماره ۰۲۱۲۸۴۲۰۱ در ساعات اداری تماس بگیرید.