ESC را برای بستن فشار دهید

66949 130

ایده های درآمدزایی در خانه با هزینه ی کم اما پر سود!

درآمدزایی در خانه با سرمایه کمتر از ۱ میلیون تومان برای همه وسوسه برانگیز است. ساعت کاری منعطف، آرامش حضور در خانه، نظارت بیشتر روی امور منزل و بچه ها، امکان درآمدزایی و رسیدگی به امور خانه به طور همزمان از جمله مزایای راه اندازی کسب و کار در منزل است.

اگر اهل پیگیری اخبار کسب و کار یا اهل حضور در شبکه های اجتماعی باشید، حتماً متوجه شده اید که بازار کسب و کار خانگی و درآمدزایی در خانه چقدر داغ شده است.

۱۰ ایده درآمدزایی در خانه

در این مقاله و مقاله های بعدی می خواهم ۱۰ ایده کسب و کار خانگی به شما بدهم که می توانید با کمترین هزینه در منزل خود راه اندازی کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیایده های درآمدزایی در منزل با کمتر از ۱ میلیون تومان (بخش دوم)

۱. ساخت زیورآلات و جواهر

اگر به انجام کارهای ظریف علاقمندید، می‌توانید با الهام گرفتن از زیورآلات مورد علاقه خود و یا زیورآلات مد روز شروع به یادگیری این حرفه کنید. خوشبختانه دوره‌های آموزشی این فن اکنون زیاد است. سرمایه زیادی هم نیاز نیست. می‌توانید کار خود را با درست کردن بدلیجات شروع کنید و بعد که مهارتتان بیشتر شد، به ساخت جواهر تغییر گرایش دهید.

 

۲. مشاور عروس

بعضی از عروس خانم ها به دلایل مختلف مثل شاغل بودن و کمبود وقت، یا حتی بی سلیقگی!!!، ترجیح می دهند یک نفر که در این زمینه باتجربه و باسلیقه است برایشان تصمیم بگیرد. از لباس عروس و مدل آرایش گرفته تا سفره عقد.

اگر به این حوزه علاقه دارید، نخست باید اطلاعات خود را درمورد مد و طراحی لباس بالا ببرید. برندهای مشهور لباس عروس را دنبال کنید و مزونهای باکیفیت در شهر خود را پیدا کنید. می توانید به مرور با زیاد شدن تجربه و گسترش ارتباطاتتان کسب و کار خانگی خود را توسعه دهید و خدمات خود را در قالب بسته هایی، شامل لباس عروس، خنچه و …، با قیمت های مختلف عرضه کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیموفقیت کسب و کار خانگی خود را با این ترفندها تضمین کنید.

۳. پخت کیک و شیرینی

اگر همیشه برای پخت کیک و شیرینی و انجام تزئینات ذوق و شوق داشته اید، حالا وقتش رسیده از ذوق و شوقتان استفاده و اقدام به کسب درآمد در منزل کنید. باور کنید خیلی ها مثل من هستند که از استعداد و سلیقه در زمینه کیک و شیرینی هیچ بهره ای نبرده اند و محصولات خانگی را به محصولات صنعتی ترجیح می دهند. بنابراین از خدا می خواهند یک نفر را پیدا کنند تا در مناسبتهای گوناگون به او سفارش دهند.

من خودم به تازگی از طریق یکی از همکارانم با یکی از این خانمهای باسلیقه آشنا شده ام که کیکهای فوق العاده ای در منزل می‌پزد. جالب اینکه، هنگام اولین سفارش وقتی درمورد هزینه از او سوال کردیم، از ما خواست اول کیک را بچشیم و بعد که از کیفیتش راضی بودیم هزینه ای را بپردازیم! به شخصه نمک گیر شدم…

۴. تزئین کیک

درآمدزایی در خانه

تزئین کیک یکی از مشاغل خانگی پردرآمد است که می توان با سرمایه ای اندک راه اندازی کرد.

به تازگی تزئین کیک نیز بازار خیلی گرمی پیدا کرده و تزئین کیک در انواع و اقسام اشکال عجیب و غریب متقاضی پیدا کرده است. با فوندانت چنان طرحهایی درست می کنند که کسی دلش نمی آید کیک را بخورد! از طرح کیف و کفش گرفته تا پیراهن مردانه! پیشنهاد من این است که با یک نفر که در زمینه پخت کیک و شیرینی تبحر دارد یک تیم دونفره تشکیل دهید. او کیک را می پزد و شما آن را بسته به مناسبتش تزئین می کنید: عروسی، تولد، دندونی، سیسمونی و انواع و اقسام مناسبتهای سنتی و من درآوردی (مثل گودبای پمپرز!!!).

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه بهره وری کسب و کار خانگی خود را بالاتر ببریم؟

۵. هنرهای دستی

آیا با پرطرفدارترین صنایع دستی ایران آشنا هستید؟ خانمهای خانه دار زیادی را می شناسم که به قول معروف از هر انگشتشان هزار هنر می ریزد. از قلاب بافی بگیر تا منجوق دوزی و شماره دوزی و بافتن لباس. با هر یک از این هنرها به تنهایی می توان یک کسب و کار خانگی درست و حسابی راه اندازی کرد.

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه صنایع دستی تولیدی خود را به طور مستقیم بفروشیم؟

بیشتر بخوانید: آموزش کسب درآمد از آپارات

پیش از شروع کار اقدام به تحقیق درمورد مدهای روز و سلیقه مشتریان احتمالی تان بکنید. ببینید گروه هدف شما چه گروهی است و آن گروه چه سلیقه خاصی دارند. درمورد درست کردن صنایع دستی باید طبق سلیقه مشتری محصول تولید کنید، حتی اگر به نظر خودتان زیبا نیست. یکی از مواردی که در این زمینه کاری به جذب مشتریان زیادی کمک می کند، امکان شخصی سازی سفارشهاست. یعنی اگر محصولی را معرفی می کنید، به مشتری حق انتخاب بدهید که در رنگ یا طرح شما به سلیقه خود تغییرات بدهد.

کاربرد شماره تلفن مجازیافزایش بهره وری کسب و کار خانگی با این روشها!

 

خانگی اما حرفه ای

نکته ای که می بینم بیشتر خانمهای دارای کسب و کار خانگی از آن غافل هستند این است که به کیفیت تصاویری که از محصول خود می گذارند اهمیتی نمی دهند. اگر در توانتان است، حتی پیشنهاد می کنم یک عکاس تبلیغاتی پیدا کنید تا از محصولات شما عکسهای باکیفیت و به قول معروف ژورنالی بگیرد. لزوماً هزینه زیادی برایتان ندارد، چون عکاسان زیادی هستند که مثل شما تازه کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند و حاضرند با قیمت های پایین تر از محصولات شما عکاسی کنند.

و نکته مهم دیگر این است که تا آنجا که می‌توانید بهره وری کسب و کار خانگی خود را افزایش دهید. هر چه بهره وری شما بیشتر باشد، میزان تولید و درآمدتان نیز بیشتر خواهد بود.

خوشحال می شویم اگر شما هم تجربه ها و ایده های خود را درمورد درآمدزایی در خانه در بخش «دیدگاه شما» با ما درمیان بگذارید.

درآمدزایی در خانه با سرمایه کمتر از ۱ میلیون تومان برای همه وسوسه برانگیز است، به خصوص خانمهای متأهل، و باز به خصوص خانمهای بچه دار. ساعت کاری منعطف، آرامش حضور در خانه، نظارت بیشتر روی امور منزل و بچه ها، امکان درآمدزایی و رسیدگی به امور خانه به طور همزمان و ریسک پایین به دلیل سرمایه گذاری کم مواردی هستند که در لحظه نگارش به ذهنم می رسند.

بسیاری از خانمها به دلیل دردسرها و خستگی های کار بیرون از منزل به کل عطای کسب درآمد را به لقایش می بخشند. کافی است بعدازظهرها که ادارات تعطیل می شوند سوار اتوبوس یا مترو شوید تا چهره های خسته و بی رنگ و روی خانمهایی را ببینید که تا پایشان به خانه برسد بدون فرصتی برای استراحت به فکر شام باشند و مرتب کردن خانه.

بیشتر بخوانید: چگونه پولدار شویم؟

اگر اهل پیگیری اخبار کسب و کار یا اهل حضور در شبکه های اجتماعی باشید، حتماً متوجه شده اید که بازار شغل دوم خانگی و درامدزایی در خانه دوباره داغ شده است. می گویم دوباره، چون دستکم تا صد سال پیش که کسب و کار شکل مدرن و امروزی به خود نگرفته بود، افراد، چه مرد و چه زن، اغلب در محیط زندگی خود کسب درآمد می کردند و به ندرت کسی برای کار مسافتی طولانی را طی می کرد.

 

۵ ایده برای درآمدزایی در خانه با سرمایه کم

این روزها نیز با تلفیق دنیای مجازی و واقعی و کمرنگ شدن مرز بین این دو، مردم به راه اندازی کسب و کار خانگی تمایل نشان می دهند. دلایلش نیز ناگفته پیداست.در این مقاله می خواهم ۵ ایده کسب و کار خانگی به شما بدهم که می توانید با کمترین هزینه در منزل خود راه اندازی کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیایده های درآمدزایی در خانه با کمتر از ۱ میلیون تومان (بخش اول)

۶. نویسندگی کتاب کودک

این ایده به خصوص به درد مادرانی می خورد که خود کودک دارند و می دانند چه موضوعاتی برای بچه ها سرگرم کننده است. اگر به نویسندگی علاقه دارید و از ذهن خلاقی هم برخوردارید، یک قلم و کاغذ بردارید و یا کامپیوتر خود را روشن کنید و شغل جدیدتان را شروع کنید.

به خاطر داشته باشید که برای درآمدزایی از این ایده باید هم به کارتان علاقمند باشید و هم عجول نباشید. وقتی نگارش داستانها را به پایان رسانیدید، پیشنهاد می کنیم با یک روانشناس کودک نیز مشورت کنید و کارهای خود را برای بازنگری از نظر تربیتی به او بسپارید.

در مرحله آخر، به سراغ یک ناشر کتابهای کودکان بروید و کار خود را نشان دهید. شاید ناشر اول و ناشر دوم رغبتی به انتشار کتاب شما نشان ندهند و در نهایت با ناشر دهم قرارداد ببندید. به هیچ وجه ناامید نشوید، اما حتماً علت بی رغبتی آنها را جویا شوید. هر چه نباشد آنها چند پیراهن بیشتر از شما در این زمینه پاره کرده اند و توصیه هایشان می تواند مفید باشد.

۷. آموزش صنایع دستی

این بار باز می خواهیم از ذوق و هنر شما به کسب درآمد برسیم، اما نه صرفاً با فروش محصولات خود. این بار می خواهیم صنایع دستی را به مشتاقان بیاموزیم. برای این کار می توانید بلاگ یا کانال راه اندازی کنید و از تبلیغات کسب درآمد کنید. همچنین می توانید ویدیویی آموزشی دقیق و جز به جزئی تهیه کنید و ویدیوهای خود را به فروش برسانید.

بیشتر بخوانید: ۷ روش کاربردی برای فروش مستقیم صنایع دستی در ایران

برای ترغیب مشتاقان به خرید ویدیو می توانید چند مرحله نخست از درست کردن صنایع دستی مربوطه را رایگان در اختیار مخاطبان قرار دهید. اما ویدیوهای مراحل پیشرفته تر را در ازای مبلغی در اختیارشان قرار دهید. اگر تمایل به تولید و فروش محصول نیز دارید، این روش تبلیغ بسیار خوبی برای محصولاتتان نیز هست.

کاربرد شماره تلفن مجازیموفقیت کسب و کار خانگی خود را با این ترفندها تضمین کنید.

۸. عکاسی پرتره

این روزها برخی از افراد حاضرند برای گرفتن عکس پروفایل شبکه های اجتماعی خود هزینه زیادی کنند تا عکسشان لایک خورتر باشد! می توانید برای شروع، با حضور در مراسم ساده تولد اطرافیان، عکاسی مراسم را نیز کم کم بیاموزید.

این ایده در صورتی با هزینه کمتر از یک میلیون تومان قابل اجراست که شما از قبل دوربین مناسب داشته باشید. افراد زیادی را می شناسم که دوربین های حرفه ای خریداری کرده اند و هیچ استفاده حرفه ای از آن نمی کنند. اگر شما هم یکی از این افراد هستید، و یا یکی از نزدیکانتان دوربین نسبتاً حرفه ای دارد، می توانید از این ایده ساده به درآمد قابل توجهی برسید.

البته باز هم علاقه و ذوق و خلاقیت در اجرای این ایده دخیل است. اگر امکان مالی حضور در کلاسهای عکاسی را دارید، توصیه می کنیم دستکم برای یادگیری اصول اولیه این هنر دوره ای را بگذرانید. با یادگیری اصول اولیه و پشتکار، می توانید نکته های ریز و حرفه ای تر را از عکاسان حرفه ای که تجربه های خود را در اینترنت به اشتراک می گذارند بیاموزید.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

در ۵ دقیقه کسب درآمد کن

۹. برنامه ریزی مراسم

این ایده خود می تواند بسته به علاقه و میزان ارتباطات و تجربه شما به دسته های مختلف تقسیم بندی شود: مراسم تولد، حنابندان، عروسی، و حتی عزا! بهتر است نخست حیطه کاری خود را مشخص کنید و بعد ارتباطات خود را در این زمینه گسترش دهید. شاید حتی لازم باشد گروه هدف خود را تنها به طبقه خاصی از جامعه محدود کنید.

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه بدون اجاره دفتر کار به کسب و کار خانگی ام وجهه حرفه ای بدهم؟

از آنجا که این نوع از کسب و کار در ایران جدید است و بازاری نسبتاً بکر دارد، باید بدانید چطور مشتریان بالقوه را مجاب کنید که مراسم خود را به شما بسپارند. باز هم کار را از مراسم تولد اعضای خانواده و فامیل خود شروع کنید، اما این بار یک درجه حرفه ای تر. ببینید از چه قنادیهایی می توانید کیک و شیرینی خوب و با قیمت مناسب، از کجا لوازم تزئینی، از کجا میز و صندلی و غیره را تهیه کنید. شاید لازم باشد در چند مراسم اول بیشتر به دنبال کسب و تجربه باشید تا کسب درآمد.

۱۰. طراحی گرافیک

فارغ التحصیلان زیادی را دیده ام که در این رشته درس خوانده اند اما از این رشته درآمد کسب نمی کنند. اگر در این رشته درس خوانده اید، یا فکر می کنید آدم خلاق و باذوقی هستید که با گذراندن یکی دو دوره طراحی می توانید مهارت لازم را کسب کنید، همین الان کار خود را شروع کنید. برای معرفی خود به جامعه هدف، نیاز به تبلیغات خوب و مؤثر در شبکه های اجتماعی دارید. چند طرح نمونه و آماده داشته باشید تا با تماس اولین مشتری دستتان خالی نباشد.

کاربرد شماره تلفن مجازیگرافیست ها می توانند با این سرویس از خانه به صورت حرفه ای کار کنند!

درمورد طراحی های چاپی، مانند کارت ویزیت و تراکت، در مراحل بعد نیز باید با چاپخانه ها وارد ارتباط شوید و کار چاپ را نیز برعهده بگیرید و علاوه بر طراحی، واسط میان چاپخانه و مشتری شوید.

 

خوشحال می شویم اگر شما هم تجربه ها و ایده های خود را درمورد درآمدزایی در خانه در بخش «دیدگاه شما» با ما درمیان بگذارید.

سوالات متدوال اشتغال زایی در منزل

 

۱-اشتغال زایی در منزل چگونه است؟

لپ تاپ و گوشی های هوشمند این امکان را فراهم کرده که در منزل هم کار کنیم، ساخت صنایع دستی، خیاطی، پخت کیک .. هم از مواردی هستند که می‌توان با انجام دادن در منزل کسب درآمد کرد.

 

۲-برای اشتغال زایی در منزل از کجا شروع کنیم؟

از شناخت علاقه و توانمندی هایی که بتوان در منزل انجام داد. شاید یک مشاور کسب و کار بتواند شما را راهنمایی کند.

 

۳-موفق ترین نمونه‌های اشتغال زایی در منزل کدامند؟

موفق ترین نمونه‌ها آن‌های هستند که دو فاکتور خلاقیت و پیگیری را در کار خود لحاظ کرده اند.

 

۴-درآمد اشتغال زایی در منزل چگونه است؟

کاملا بستگی به شما دارد، چه بسیار کسانی که با یک اکانت اینستاگرام در منزل میلیون‌ها تومان درامد دارند.

130 دیدگاه

 1. مریم@Afg664@ در ۱۳۹۶-۰۹-۰۳

  من خیلی وقته دنبال کار درمنزل هستم که خودم انجام بدم. میخواستم بسته بندی قند شکسته انجام بدم اما پیدا نکردم .خوشحال میشم کسی دراین زمینه کمکم کنه.

  پاسخ
  • علی بیگی در ۱۳۹۶-۱۰-۰۸

   سلام به نظرمن فکرکاردیگری باشید بسته بندی قند حجم ووزن زیاد دارد وسود آن متناسب باحمل ونقل ارزش ندارد کارکوچک وهنری کم وزن وگران قیمت مناسب است

   پاسخ
  • ناشناس در ۱۳۹۸-۰۵-۰۸

   من میتونم با شما کمک کنم درمورد بسته بندی قند

   پاسخ
   • فردین در ۱۳۹۸-۰۵-۲۸

    سلام یه کار خونگی به من معرفی کنید

    پاسخ
    • مصطفی در ۱۳۹۸-۰۵-۳۰

     تولید شمع

     پاسخ
    • پارسا مصطفوی در ۱۴۰۰-۰۵-۱۸

     میتوتونی نتنها با دوملیون جوجه کشی کنی کار بسیار جالبیه هم پول توچه هم راحته ولی سرماهی اولیه نیاز دار مثلا تخم نطفه دار عروس هلندیو میخری ۱۲۰ هزار تومن بزرگش میکنی میفروشی ۱ ملیون

     پاسخ
 2. ناشناس در ۱۳۹۶-۰۹-۰۶

  بسیار عالی

  پاسخ
 3. ? در ۱۳۹۶-۰۹-۱۳

  با سلام خدمت دوستان گرامی
  به نظر من کاردستی هایی که با نمد دوخته میشوند برای کار در منزل ایده عالی هست و بازار خوبی هم داره

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۶-۰۹-۱۳

   سلام به شما
   ممنون از ایده جذابتان…

   پاسخ
   • سعید بهزادی در ۱۴۰۰-۰۱-۰۹

    درود بر شما ،
    با تبریک سال نو و آرزوی بهترین ها در سال جدید ،
    من چرخ خیاطی راسته دوز صنعتی در منزل دارم ،
    و کارهای راسته دوزی ساده را میتوانم انجام دهم ،
    چطور میتونم برای خودم کسب درآمد داشته باشم ،
    ممنون میشم راهنمایی کنید .
    با تشکر .

    پاسخ
    • مهتاب شاردی در ۱۴۰۰-۰۲-۲۱

     سلام و درود دوست گرامی.
     سپاسگزاریم از نظرتون. سالی پر از سلامتی و پر از سفارش های کاری رو برای شما آرزومندیم.
     درآمد از خیاطی به عوامل مختلفی بستگی داره پس مقدار آن بسیار متفاوته. میزان تجربه، مهارت و نوع کارتون و منطقه‌ای که در آن به کار خیاطی مشغول هستید از مهمترین عوامل در تعیین میزان درآمدتون محسوب می‌شه. دوره های آموزشی رو به صورت آنلاین می تونید بگذرونید و یا رایگان دوره های آموزشی خیاطی رو در آپارات و یوتیوب ببینید هر چقدر ماهرتر و حرفه ای تر بشید، سفارشات بیشتری می گیرید و درآمد بهتری خواهید داشت.

     تعمیرات انواع لباس‌ها نیز از دیگر منابع درامدی یک خیاطه که دستمزد آن هم متغیر است و به نوع کار بستگی دارد.

     پاسخ
 4. ناشناس در ۱۳۹۶-۰۹-۲۳

  خوب بود مطلبتون تشکر.

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۶-۰۹-۲۵

   ممنون از شما.

   پاسخ
 5. مریم در ۱۳۹۶-۱۰-۱۱

  یکی منو برای داشتن یه کسب و کار خوب راهنمایی کنه لدفا

  پاسخ
 6. مهناز در ۱۳۹۶-۱۰-۱۷

  سلام میخوام کار در منزل انجام بدم ولی ادرسی ندارم خودمم در ارومیه زندگی میکنم پیشنهادی دارید بگید لطفا

  پاسخ
  • ناشناس در ۱۳۹۶-۱۰-۲۹

   چرا نیاز به آدرس دارید؟ اصولا میتونید از هر کجا که هستید آنلاین فروش داشته باشید.

   پاسخ
  • ali در ۱۳۹۸-۰۶-۰۹

   با سلام . بهترین کار به روز شده جهانی فعالیت در بازارهای جهانی هست

   پاسخ
   • علی در ۱۴۰۰-۰۳-۱۲

    سلام چگونه با بازار جهانی کار کنیم بلد نیستیم .

    پاسخ
  • سپیده در ۱۳۹۸-۱۲-۰۸

   سلام
   من صبح تا شب خونه هستم، داستاننویس نو پا هستم،جایی که هستم هیچ شغلی نمیتونم پیدا کنم کلا به خاطر رشته ام بهم کار نمیدن،تو خونم گل هم نگهداری میکنم اما نه بصورت گسترده،نمیدونم واقعا چکاری میتونم انجام بدم،ممکنه راهنماییم کنید؟

   پاسخ
 7. نرگس در ۱۳۹۶-۱۱-۱۵

  سلام من ۴۷ سالمه اما هنری ندارم اگرم بلد باشم دستو پا شکسته بلدم لطفا یک کار بهم بگین که تو خانه بتونم انجام بدم دارم افسردگی میگیرم یکی از مشکلاتم اینه که نمیدونم چیزی که تولید بکنم کجا بفروشم

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۶-۱۱-۱۶

   نرگس عزیز،
   سلام. به نظر من بهتر است مهارت خود را در همان هنری که می گویید دست و پا شکسته بلدید افزایش دهید. در اینترنت ویدیوهای خیلی خوبی برای یادگیری و توسعه مهارتها وجود دارد. بسته به نوع محصولتان، فکر می کنم فروشگاههای محلی جای خوبی برای شروع عرضه محصولات و گرفتن بازخورد از فروشندگان و مشتریان است. مهم این است که با جواب منفی شنیدن ناامید نشوید و با پشتکار به بهبود محصول خود و بازاریابی ادامه دهید.

   پاسخ
   • رها در ۱۴۰۰-۰۱-۲۸

    سلام
    من یک دختر۱۲ساله هستم
    و در کار های نمد دوزی، عروسک روسی و عروسک های دیگه، کیک و شیرینی مهارت دارم
    نقاشیم هم خوبه
    می خواستم ازتون کمک بگیرم که آیا این کار ها به درد فروش می خورند؟
    اخه مثلا وسایل عروسک روسی را خودت بگیر۲۰۰ت بعد بفروش۱۰۰ت اینقدر تخفیف می خوان تا برسن به قیمت خودشون
    این کار برای من هیچ سودی نداره بلکه ضرر هم داره!!
    لطفا کمکم کنید با این حرفه هایی که بلد هستم چه کاری میتوانم داخل خونه راه بندازم!؟
    ممنون

    پاسخ
  • پارمیداس در ۱۳۹۷-۰۳-۱۶

   درود
   هنر نزد ایرانیان است و بس
   بانو شما میتوانید انواع ترشیهای خاص را درمنزل درست کنید.پرتوان باشید.

   پاسخ
  • علی در ۱۳۹۷-۰۵-۲۷

   اول اینکه باید تمرکز کنی و رو ایده خودت کار کنی و بعد برای کار خود بازار یابی کنی من به شما پیشنهاد میدم کاشت ظعفران به صورت گلدانی تو خونه رو امتحان کنی هم راحت میتونی محصولت رو به اطرافیانت بفروشی و هم کار کن زحمتی هست.خیلی هم هزینه نمیخواد

   پاسخ
  • افسانه در ۱۳۹۷-۰۶-۲۱

   باسلام می توانی بانکداری کارهای خلاقانه زیادی انجام بدید مانندجامدادی. پرده. عروسک طرح های بسیار جالبی هم می توانی از اینترنت بگیری

   پاسخ
  • جلالی در ۱۴۰۰-۰۴-۰۸

   سلام نرگس خانم شما میتوانید در خراسان رضوی با کسانی که سنگهای قیمتی تراش میدهند تماس بگیرید آنها با حدود خرید یکی دو میلون تومان وسایل و سنگهای تراش نخورده را بشما میدهند برای کار در خانه تا آنها را تراش دهید و به خود آنها بفروشید و آموزش هم میدهند .

   پاسخ
 8. Shacoore در ۱۳۹۶-۱۱-۱۶

  لطفا منو هم راهنمایی کنید برای یک کسبو کار خونگی که هم بالا سر بچهام باشم هم کمی تا قسمتی کمک خرج خانوادم باشم ممنون

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۶-۱۱-۱۶

   Shacoore عزیز
   سلام. انتخاب نوع کسب و کار خانگی به مهارتها و علاقه خودتان بستگی دارد. اگر هم فکر می کنید هیچ مهارتی ندارید (که بعید می دانم!)، می توانید با شرکت در کلاسهای هنری سرای محلات با هزینه بسیار مناسب هنر مورد علاقه تان را بیاموزید و از آن کسب درآمد کنید.
   از دوستان دیگر هم دعوت می کنم اگر ایده ای برای دوستمان دارند بفرمایند.

   پاسخ
  • ناشناس در ۱۳۹۷-۰۵-۲۷

   سلام.کاشت گیاهان دارویی با گلدان .هم پر درآمده و هم کم خرج.میتونی زعفران بکاری به اطرافیانت بفروشی .ویا گل گاوزبان و…خیلیم عالیه تو محیط خونه بالا پشت بام تو جعبه یا هر چیز دیگه ای میشه کاشت زعفران که طلاست

   پاسخ
 9. زهرا در ۱۳۹۶-۱۱-۲۴

  من توکل برخدا تصمیم دارم کانال تلگرامی تشکیل بدم و برم از تهران بدلیجات ولباس خونگی بیارم از طریق کانال توی شهرخودم تبلیغ کنم و بفروشم.

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۶-۱۱-۲۵

   زهرای عزیز
   امیدوارم موفق باشی و کارِت بگیره!

   پاسخ
  • ناشناس در ۱۳۹۷-۰۱-۲۰

   امیدوارم کارت بگیره موفق بشی

   پاسخ
 10. mahbanoo در ۱۳۹۶-۱۲-۱۴

  سلام ..من بدنبال راه اندازی کسب و کار ولی نمیدونم چه کاری زبان انگلیسیم خوبه و تقریبا هنرهای دستی مث ساخت بدلیجات ،نمددوزی،ویترای رو هم بلدم البته بصورت خودآموز …ولی نمیدونم کدومش میتونه درآمد زا باشه واصا چطور بفروشم ….یه مدت هم روی فروش لباس زیر فکر میکردم اما هیچ اطلاعاتی ازین کار ندارم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه که کدوم کار بهتره و چطور انجامش بدم ؟؟؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۶-۱۲-۱۴

   مهبانو عزیز،
   سلام. خیلی خوبه که انقدر هنر داری. تک تک این هنرها می تونند درآمدزا باشند. به شرطی که سلیقه مخاطبت دستت بیاید و بازاریابی خوبی بکنی. پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه کنی. امیدوارم کمکت کنه.

   پاسخ
 11. یگانه در ۱۳۹۶-۱۲-۲۱

  سلام . من تصمیم گرفتم قالی بافی یاد بگیرم و بعدش دراین زمینه مشغول کار شم .. ولی نمیدونم برا ی این کار چقدر سرمایه لازمه وچطور میشه بازار فروشش رو پیدا کرد .باتوجه به اینکه نیاز به کار و کسب درامد دارم . لطفا راهنمایی کنید ممنون .

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۶-۱۲-۲۶

   یگانه خانم،
   سلام. خیلی فکر خوبیه. خوشبختانه قالیبافی برای شروع سرمایه چندانی لازم نداره. درمورد پیدا کردن بازار هم، شما می‌تونید با استفاده از اینستاگرام و تلگرام به طور مستقیم با علاقمندان و مشتریان در ارتباط باشید و هنر و محصولتان را عرضه کنید. مقاله ۴ روش برای کسب درآمد از فروش صنایع دستی را مطالعه بفرمایید. در این مقاله راهکارهایی آزموده برای فروش صنایع دستی آموزش داده شده است.
   امیدواریم کسب و کار خود را راه اندازی و درآمدی شیرین و لذتبخش کسب کنید.

   پاسخ
   • عاطفه در ۱۴۰۰-۰۴-۱۲

    سلام من دنبال یه کار خونگی پردرامدم امکان داره راهنماییم کنید

    پاسخ
 12. پریسا در ۱۳۹۷-۰۱-۰۵

  سلام من به دنبال یه کارمی گردم مثل بسته بندی درمنزل .تا به وسیله ی آن قسمتی ازخرج منزل رادربیارم

  پاسخ
 13. ایمان در ۱۳۹۷-۰۲-۰۹

  سلام من هنرهای تجسمی و ساخت ماکت های چوبی مثل ساخت کلبه های چوبی بلدم و تا حالا چندتا ساختم ولی نمیدونم کجا بفروشم

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۷-۰۲-۱۰

   سلام
   هنر بسیار جالبی است. فکر می‌کنم خواندن این مقاله به شما کمک کند.
   امیدواریم با تلاش و پشتکار موفق شوید.

   پاسخ
  • فاطمه در ۱۳۹۷-۰۴-۰۷

   سلام وقت بخیر من میخوتم در این زمینه کار کنم احتیاج به کمک دارم ؟؟؟؟

   پاسخ
   • زهرا در ۱۳۹۸-۰۸-۱۶

    سلام بنظرتون کاشت گیاهان دارویی بهتره یا پرورش قارچ یا بافت تابلو فرش لطفا یکم کمک کنید ممنون

    پاسخ
  • ناشناس در ۱۳۹۷-۰۵-۲۷

   با سلام شما خیلی راحت یک کانال تلگرام بزنید و اطرافیانت رو به کانال دعوت کن کم کم کانالت پخش میشه و کارهایت به همه معرفی میشه اگه خواستند سفارش میدن و خیلی راحت به نتیجه میرسی .

   پاسخ
 14. آرشیدا در ۱۳۹۷-۰۲-۱۱

  سلام من کارم حسابداریه ولی دیگه خسته شدم بچه کوچک دارم سخته برام میخوام توخونه کاری روانجام بدم .به نظرشما دوختن کیفهای نمدی درامد داره؟

  پاسخ
 15. مریم در ۱۳۹۷-۰۲-۱۵

  سلام من همه کارا بلدم ولی از این میترسم یه کاریو شروع کنم و بازار فروش نداشته باشه چون تو روستا زندگی میکنم لطفا یه پیشنهاد بدین

  پاسخ
 16. ناشناس در ۱۳۹۷-۰۲-۱۷

  سلام من به پخت کیک علاقه زیادی دارم و میخوام از این راه کسب درامد کنم اگر خواسته باشم بپزم کجا میتونم بفروشم

  پاسخ
 17. حسین در ۱۳۹۷-۰۲-۲۲

  هرجای ایران که خستی این کارو یاد بگیر و انجام بده هزینه اولیش فقط ۳۵۰ هزار تومانه

  پاسخ
  • کتی در ۱۳۹۸-۱۰-۰۷

   سلام تون چیه

   پاسخ
 18. آنا در ۱۳۹۷-۰۲-۲۳

  سلام ممنون از مطالب خوبتون. من روس سنگ نقاشی میکنم و چیزهای کاربردی درست میکنم اما متاسفانه باوجود کانال تلگرامی که درست کردم و پیج اینستاگرامی که دارم نتونستم فروش داشته باشم لطفا من را راهنمایی کنین

  پاسخ
  • ناشناس در ۱۳۹۸-۰۹-۱۷

   سلام من سرمه دوزی بلدم اما نمیدونم آیا بازار یا در آمد خواهم داشت یا فقط سختیه کاره

   پاسخ
 19. زهرا در ۱۳۹۷-۰۳-۰۳

  سلام
  من دست به هر کارى میزنم شکست میخورم
  متاسفانه مغازه ها یا محصولاتم رو قبول نمیکنن یا هم پول درست و حسابى نمیدن
  در واقع کار دست ساز قیمتش بالاست ولى مغازه ها دنبال چیزى میگردن که سود کمى ازشون بگیره
  نمیدونم باید چیکار کنم
  در ضمن من کار تایپ هم انجام میدم ولى هر چى توى سایت ها سر میزنم نمیتونم عضو شم

  پاسخ
 20. گلبهار در ۱۳۹۷-۰۳-۰۴

  سلام.من پارسال کلاس کیف بافی رفتم وبا زدن کانال توی تلگرام ومعرفی کارهام تونستم به کارم رونق بدم.خیلی خوشحالم.امیدوارم همه بتونن توکارشون موفق بشن.

  پاسخ
 21. لیلا در ۱۳۹۷-۰۳-۱۳

  سلام . من فلافل های خوشمزه ای درست میکنم ولی تو جایی ک زندگی میکنم چند تا مغازه وجود داره و اینکه من ی خانومم و فرهنگش زیاد جا نیفتاده

  پاسخ
 22. سارا در ۱۳۹۷-۰۳-۱۷

  سلام .منم میخوام کار تو منزل انجام بدم ولی نمیدونم چکاری انجام بدم یکی راهنماییم کنه

  پاسخ
 23. ناشناس مثبت در ۱۳۹۷-۰۳-۱۹

  سلام خانمهای عزیز.
  میدونید مشکل خانمها کلا چیه؟
  اینه که اعتماد به نفس نداریم.
  اعتماد به نفس
  اعتماد به نفس
  اعتماد به نفس

  عزیزم من کیف بلدی بدوزی؟
  ده تا کیف با مدلهای مختلف بدوز و برو توی یک جای شلوغ و بفروش
  فلافل بلدز درست کنی؟
  ده تا دونه ساندویچ خوشمزه درست کن و دم ظهر ببر توی بازار و یا محل راننده اتوبوسها و با قیمت پایینتر از مغازه ها بفروش
  کسایی رو میشناسم که همینطوری ماهیانه دوتومان درآمد دارند
  از کم شروع کن و آروم آروم که ترست ریخت آروم آروم بیشتر و زیادترش کن
  حتی میتونی کمکی هم بگیری.
  فقط رو اعتماد به نفستون اول کار کنید و تصمیم بگیرید.

  پاسخ
 24. بهمن در ۱۳۹۷-۰۳-۱۹

  سلام.من دنبال کار نیمه وقت تو خونه هستم که هم درآمدی کسب کنم هم یه جورایی مشغول بشم.ولی نمی دونم از کجا وچه کاری شروع کنم راستش بیشتر اوقات بعد ظهرها بیکارم.دنبال کارنیمه وقتم رفتم ولی نتیجه نداد.

  پاسخ
 25. ناشناس در ۱۳۹۷-۰۴-۰۸

  بله عزیزم همش بر میگرده به اعتماد به نفس همه شما عالی هستن ومیتونید وموفق میشین

  پاسخ
 26. بیان در ۱۳۹۷-۰۴-۱۵

  سلام من کارگونی بافی میکنم ولی میگن درامدنداره ایاصحت داره واگه نداره چگونه وازکجابرای فروش وگرفتن سفارش وکاردرمنزل شروع کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
 27. ناشناس منفی در ۱۳۹۷-۰۵-۰۱

  این ایده ها معمولاً ترجمه ای از مقالات دانشگاهی هستند که برای گرفتن ۲ نمره از استاد طراحی شده و در عمل هیچ کاربردی ندارند. فقط شما را مدتی سرگرم میکنند. شاید بتوانید برای خودتان یک سینی کیک یزدی بپزید یا یک کیف دست دوز بدوزید اما باید فضای رقابتی و کیفیت محصول و مجوزها و استانداردها را هم درنظر بگیرید! پس بی گدار به آب نزنید و خودتان را خسته نکنید!
  مراقب سودجویان و کلاهبردارانی که به بهانه آموزش، جیب شما را خالی میکنند باشید! به هیچکس اعتماد نکنید و گول تبلیغات پوچ برخی موسسات را نخورید!

  پاسخ
 28. ناشناس در ۱۳۹۷-۰۵-۰۴

  سلام ببخشید من رشتم عکاسیه …دنبال کاره خونگی میگردم ..ولی نمیدونم از کجا شروع کنم

  پاسخ
 29. ناشناس در ۱۳۹۷-۰۵-۰۴

  سلام، من فروش جنس دست دو بصورت ان لاین دارم ، و ٩٠٪؜ موفق هستم ، نکته ای که می خواستم خدمتتون عرض کنم این هستش ، اگه می خواین تو کارتون موفق باشید به کیفیت کار خیلی توجه داشته باشید ، مهم نیس اون کار چیه ، ولی اگه اون کار رو برای خودتون می پسندید اون کار رو به بازار ارائه بدید حالا می خواد پختن کیک باشه ، دوختن لباس باشه ،و …..چرا که مردم دنبال بهترینها هستن و به کیفیت ی چیز خیلی بها می دن و اون موقع هستش که شما می تونید موفق باشید . شاد و موفق باشید

  پاسخ
 30. تارا در ۱۳۹۷-۰۶-۰۹

  سلام خسته نباشین
  من دختری ۱۹هستم یکساله ازدواج کردم خیلی رویاهای کاری دارم ک خیلی لجباز رو رسیدن به رویاهای کاریم دارم تقریبا ازبچه گی علاقه زیادی به هنر و دست ساز ها دارم(نمد دوزی روبان دوزی ) و رشته تحصیلی دبیرستانم رودوزی سنتی بوده و خیلی علاقه زیادی دارم تو این زمینه ( تزیینات لباس رومیزی تکه دوزی ملیله دوزی قیطان دوزی سرمه دوزی ) ک درحال حاظر دارم کلاس های خیاطی رو هم طی میکنم
  رویاهای کاریم اینه که اول یه مزون بزنم توشهرسستانمون ولی هزینشو ندارم و نمیتونم از کسی کمک بگیرم
  فکرم رو اینه ک نمد دوزی کنم کلی ایده به کار ببرم و تو این زمینه و دریک روز خاص یه نمایشگا بزنم و با پولی ک بدست میارم بتونم پارچه بخرم و شروع ب دوختن مانتو کنم و روی مانتو ها به شدت زیبایی کاردست بدوزم و بفروشم تا هزینه ای برای خرید مکان برای مزون شوم
  ولی پاییه فکری ک دارم فک میکنم ضعیف باشه چون پول ندارم
  دوستدارم یه کار اینترنتی انجام بدم ک بتونم پول جمعه اوری کنم ولی چگونه لطفن راهنماییم کنین؟

  پاسخ
 31. محمدباقر در ۱۳۹۷-۰۶-۱۷

  سلام.دوستان بهترین کار در بازار خراب فعلی برنامه نویسی اندروید هست.من که از این راه پول خوبی درآوردم.هم کارش توی خونه هست و هم با یک لپ تاپ آدم کلی نرم افزار میتونه بسازه.اولین پولی که من از این راه کسب کردم چهار میلیون تومن بود که واقعا عالی و شیرین بود.

  پاسخ
  • ناشناس در ۱۳۹۷-۰۶-۲۵

   سلام میشه بیشتر راجع بهش صحبت کنید

   پاسخ
  • مریم در ۱۳۹۸-۰۴-۱۲

   سلام من به کامپیوتر علاقه زیادی دارم تایپیست هم هستم اما نتونستم درامد خوبی ازش دربیارم تویه چندتا سایت هم عضو هستم برای تایپ اما پول کمی میدن و کارهای هنری زیادی هم بلدم اما در روستا زندگی میکنم و دسترسی به پست ندارم که کارهامو ارسال کنم برا مشتریهام، چه جوری میشه برنامه نویسی اندروید یاد گرفت چقدر هزینه داره من پولی ندارم که بتونم هزینه کنم کسی هست یاد بده و با اولین درامدی که داشتم پولشو بهش پرداخت کنم؟ لطفا کمکم کنید

   پاسخ
  • Z در ۱۳۹۸-۰۴-۲۲

   راهنمایی میکنید؟؟

   پاسخ
 32. علی در ۱۳۹۷-۰۶-۲۵

  سلام میشه بیشتر راجع بهش صحبت کنید

  پاسخ
 33. یاری در ۱۳۹۷-۰۷-۱۵

  دوستان سلام.من تقریبا دو سه ساعت اوقات آخر شبم رو ک پای تلویزیون مینشستم شروع ب دوخت عروسکهای نمدی و بعد پارچه ای و کوسن و ساک نمدی کردم و غرفه گرفتم البته محدود ولی دست پر…شکر خدا فروشمم خوب بود.شاید اوایلش نتیجه عالی نداشته باشید ولی تو کاری که از همه بیشتر بهش علاقه دارید ثابت قدم باشید و نوگرایی(منظورم ایده های جدیده) و خواست مشتری رو تو کارتون مد نظر داشته باشید.موفق باشید

  پاسخ
 34. زهرا در ۱۳۹۷-۰۸-۰۵

  در سهام گذاری سرمایه گذاری کنید و سود پولتون رو بگیرید.
  به جای اینکه پولتون رو در بانک و حسابتون بزارید و هیچ سودی براتون نداره.به جاش توی سهام سرمایه گذاری کنید.
  واقعا درصد سود بالا و خوبی داره پشیمون نمیشید.خودم که خیلی راضی ام.

  پاسخ
 35. تصفیه فاضلاب در ۱۳۹۷-۰۸-۱۵

  با سلام
  مطلب خیلی عالی بود من خیلی ازش استفاده کردم

  پاسخ
 36. خانم هانیه پولادی در ۱۳۹۷-۰۸-۲۹

  سلام من میخوام زعفران کشت کنم و تصمیم دارم برای شروع اول تو یه گلدان بکارم برا مصرف خودم. امامیترسم نتونم وموفق نشم وبه دنبالش منفی های اطرافیان شروع بشه منجمله همسرم
  ممنون میشم راهنماییم کنین .

  پاسخ
 37. کیان در ۱۳۹۷-۰۹-۱۱

  با سلام ممنون از مطالب خوب شما تشکر

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۷-۰۹-۲۱

   ممنون از شما.

   پاسخ
 38. Milad در ۱۳۹۷-۰۹-۱۹

  سلام.من ۲۲ سالمه بچه شهرستان هستم کارمون کشاورزیه ولی با این اوضاع هیچ سودی از کشاورزی نمیکنیم بلکه ضررم میکنیم موندم چکاری انجام بدم لطفا کمکم کنید ممنون

  پاسخ
 39. alireza در ۱۳۹۷-۱۰-۱۹

  تشکر از سایت بسیار عالیتون.

  پاسخ
 40. فرزانه در ۱۳۹۷-۱۱-۰۸

  مهم شروع کار هستش باید صبور باشن کسایی که هنوز اوایل راه هستن نباید انتظار داشته باشین که امروز یکم کار کردین فرداش در امد داشته باشید

  پاسخ
 41. علی در ۱۳۹۷-۱۱-۰۸

  مطلب مفیدی بود. لطفا برای کارهای خانگی در روستا هم مطلبی تهیه کنید.

  پاسخ
  • ناشناس در ۱۳۹۸-۱۱-۲۰

   ۸

   پاسخ
 42. علی در ۱۳۹۷-۱۱-۱۱

  با سلام ایده های خوبی بود. من قصد دارم روی ایده‌ی قالی بافی کار کنم. چون قبلا کارکردم

  پاسخ
  • «دفتر شما» در ۱۳۹۷-۱۱-۱۳

   سلام.
   امیدواریم در کارتان موفق باشید.

   پاسخ
 43. ریحانه در ۱۳۹۸-۰۲-۰۵

  من دختر ی ۱۲ ساله هستم میخواهم باهنر دستی در خانه در آمدزایی کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید

  پاسخ
 44. mahsa در ۱۳۹۸-۰۲-۲۴

  من خودم کرمانی ام و پته میدوزم.درحالی که توی کرمان اکثر خانومها پته دوزی بلدن اما بازم فروش خوبی داره.بااین حساب توی شهرای دیگه درامدش عالی میشه.اگر پته یاد بگیرین و کمی سبک نوین و بروز بدوزین به نظر من شغل مناسبیه.

  پاسخ
 45. pari در ۱۳۹۸-۰۳-۲۷

  با سلام و و قت بخیر.من چندین سال قبل عروسک سازی روشروع کردم و انجام میدادم الان چند سالی رهاش کردم و تصمیم دارم دوباره شروع کنم واما برای کسب درامد نمیدونم چطور و از کجا شروع کنم و به دانش دیجیتال مارکتینگ آشنایی چندانی ندارم

  پاسخ
 46. نگار در ۱۳۹۸-۰۳-۳۰

  سلام من فقط کارهایی که ربطی به شکم داره رو خوب بلدم آشپزیم خوبه. دسر های خوشمزه بلدم درست کنم .ترشی هم بلدم درست کنم فقط موندم چطور شروع کنم لطفا راهنماییم کنید ممنونم

  پاسخ
  • بهرامعلی در ۱۳۹۹-۱۱-۳۰

   سلام توسایت باسلام ثبت نام کن برای خودت غرفه بزن محصولات خودت رو اونجا بفروش به همین سادگی وآسانی موفق باشید

   پاسخ
 47. امیر صادقی در ۱۳۹۸-۰۵-۲۴

  سلام. قصد داریم در یکی از مناطق آسیب پذیر شیراز با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار اشتغال زایی کنیم؛ مکانی فراهم شده تا بنا بر اینکه نزدیک محل زندیگشون باشند،از هزینه های جانبی جلوگیری و با آرامش خاطر بتونن درآمد داشته باشن. ممنون میشم اگه کسی بتونه همفکری کنه و ایده یا پیشنهادی در این خصوص ارائه بده.

  پاسخ
 48. امیر در ۱۳۹۸-۰۶-۰۳

  سلام من ۱۴سالمه تعدادی کاکتوس دارم که می خوام بفروشم
  چجوری بفروشم؟

  پاسخ
 49. رها در ۱۳۹۸-۰۷-۰۸

  سلام میشه یه کار بسته بندی در منزل بهم معرفی کنید من کرمانشاهم خدا خیرتون بده

  پاسخ
  • علی در ۱۳۹۹-۰۱-۲۹

   سلام نگار خانوم اگه اصفهان باشید من میتونم باهاتون شریک بشم واسه شروع ی کافی شاپ

   پاسخ
   • نهال در ۱۳۹۹-۰۷-۲۵

    سلام
    من اصفهان هستم و تو کار کیک و دسر عالی ام.

    پاسخ
 50. فرناز در ۱۳۹۸-۰۷-۱۶

  سلام من کار طراحی بدلیجات دوست دارم چطور می توانم شروع کنم و در آمد داشته باشم؟

  پاسخ
 51. واحد در ۱۳۹۸-۰۹-۱۶

  سلام میشه به من یه کار خونگی بگین.

  پاسخ
 52. واحد در ۱۳۹۸-۰۹-۱۶

  اگه درامدش روزانه بالای ۳۰۰ یا ۴۰۰ باشد خیلی خوبمیشه

  پاسخ
 53. سامان در ۱۳۹۸-۱۲-۰۵

  ? سلام. تشکر بابت مطلب خوبتون، منم با شما موافقم، چندتا پروژه دورکاری داشتم که به فریلنسر های سایت خدمات یاب سپردمشون و بخوبی انجامش دادن.
  به نظرم فریلنسری هم درآمدش خوبه!
  گفتم تجربه ام رو با دوستان در میون بزارم. بازم ممنون

  پاسخ
 54. م غلامی در ۱۳۹۹-۰۲-۲۲

  سلام به همگی

  دوستان من دنبال یه کار اینترنتی به عنوان شغل دوم بودم تا درآمدم رو بالا ببرم که با این سایت آشنا شدم. ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 55. ایران کوین در ۱۳۹۹-۰۳-۰۸

  با عرض سلام و احترام
  افرادی که تمایل به کسب درآمد دلاری دارند میتوانند با ثبت نام در صندق های سرمایه گذاری شروع به فعالیت کنند و آخر ماه سود خود را بر اساس دلار(تتر) دریافت کنند،چون قیمت دلار نسبت به ریال زیاد شده در نتیجه سود شما پایان هر ماه هم زیاد هست.

  پاسخ
 56. افشین پرورش در ۱۳۹۹-۰۴-۲۳

  اگر دنبال راه اندازی کسب و کار خانگی اینترنتی با درآمد رو به رشد هستی و سرمایه زیادی برای شروع کار نداری میتونی از کارهای کوچیک شروع کنی. وبلاگ دفترشما مثال های خوبی داره

  پاسخ
 57. زهرا در ۱۳۹۹-۱۰-۱۷

  سلام ….من دوس دارن یکار خونگی شروع کنم…نمیدونم ازکجا و چجوری‌‌‌‌….راهنماییم کنید لطفا….

  پاسخ
 58. بهرامعلی در ۱۳۹۹-۱۱-۳۰

  سلام توسایت باسلام ثبت نام کن برای خودت غرفه بزن محصولات خودت رو اونجا بفروش به همین سادگی وآسانی موفق باشید

  پاسخ
 59. لیا در ۱۴۰۰-۰۳-۳۱

  سلام من لباس مجلسی ، و چند تا مانتو دارم ،بعضی هاشو که اصلا نپوشیدم بعضی هاشم یکی دو دفعه پوشیدم ، می خوام بفروشم ولی نمیدونم چطوری؟
  ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
 60. راضیه در ۱۴۰۰-۰۴-۱۲

  سلام من تو کار بازاریابی هستم ولی اصلا نمیدونم چطوری باید فروش کنم فروشم خیلی کمه خیلییی لطفا تروخدا یکی بهم کمک کنه خیلی نیاز دارم

  پاسخ
 61. فاطمه در ۱۴۰۰-۰۶-۳۰

  سلام منم میخوام کار خانگی انجام بدم ولی نمیتوانم چطوری و چکاری انجام بدم

  پاسخ
 62. فاطمه در ۱۴۰۰-۰۶-۳۰

  سلام من میخوام کار خونگی انجام بدم ولی نمتوانم چطوری و چکاری انجام بدم لطف کنید همراهی کنید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فقط 5 دقیقه زمان نیاز دارید تا ...

با استفاده از سرویس های متنوع دفتر شما

بتوانید شماره ثابت اختصاصی خودتان را 

با قابلیت تلفن گویا و منشی مجازی داشته باشید