دفترکار تهران

راهکار جایگزین اجاره دفتر کار

«دفتر شما» دفتر کار مجازی, کسب و کار 19 Comments

راهکار جایگزین اجاره دفتر کار

آیا اجاره دفتر کار به سود کسب و کار شماست؟

اجاره دفتر کار، راه‌اندازی و چرخاندن آن یکی از پرهزینه‌ترین مراحل راه‌اندازی یک کسب و کار جدید است. این هزینه‌ها شامل اجاره ماهیانه دفتر، میز و صندلی، تهویه، تجهیزات اداری، اینترنت و غیره است. به خاطر همین هزینه‌های سرسام‌آور است که بسیاری از کارآفرینان کهنه‌کار به کارآفرینان تازه‌کار توصیه می‌کنند که در ابتدای راه‌اندازی کسب و کار زیر بار این هزینه‌ها نروند و کار خود را بدون اجاره دفتر کار آغاز کنند. اما هر کسب و کاری دستکم به یک شماره تلفن کاری و محلی برای برگزاری جلسات و ملاقات‌ها نیاز دارد.

خدمات پاسخگویی تلفن و مرکز تماس

خودمانیم، هیچ چیزی همچون یک سرویس تلفن گویا به یک شرکت وجهه حرفه‌ای نمی‌بخشد. سرویس تلفن گویا روشی کارآمد برای مدیریت تماس‌های ورودی است. اما با اشتراک در سرویس تلفن گویای «دفتر شما» دیگر نیازی به هزینه‌های بالا برای راه‌اندازی این سیستم ندارید. «دفتر شما» سرویس تلفن گویا را بر روی بستر خطوط دیجیتال مخابرات تهران به مشترکین خود ارائه می دهد و بر این اساس در اختیار هر کدام از مشترکین به انتخاب خودشان شماره منحصر به فردی را قرار می دهد. شما پس از انتخاب شماره تلفن خود از بین هزاران شماره موجود با پیش شماره ۲ شهر تهران می توانید با ضبط پیام صوتی تلفن گویای خود را را اندازی نمائید.

بیشتر بخوانید: اتاق جلسات با تخفیف ویژه برای مشترکین دفتر شما

از «دفتر شما» فضای کار اشتراکی بگیرید

جزئیات بیشتر

زمانی که مشتری‌هایتان با شماره اختصاصی شما تماس می‌گیرند، بعد از شنیدن پیام صوتی از پیش ضبط شده، به داخلی‌های شرکت شما راهنمایی می‌شوند. در این مرحله مشتریان با شماره‌گیری داخلی مورد نظرشان به موبایل و یا شماره ثابتی که شما برای آن داخلی تعریف کرده اید متصل می‌شوند. در صورتی که در آن زمان امکان پاسخگویی برای شما وجود نداشته باشد، آنها به طور خودکار به صندوق صوتی وصل خواهند شد.

«دفتر شما» علاوه بر سرویس تلفن گویا سرویس منشی حقیقی نیز عرضه می‌کند. این سرویس بدون نیاز به استخدام منشی و یا حتی خرید خط تلفن به شما این امکان را می دهد تا کلیه تماس های خود را توسط منشی های انسانی پاسخ دهید. شما پس از انتخاب شماره تلفن های خود از بین هزاران شماره موجود با پیش شماره ۲ شهر تهران و با هماهنگی با منشی خود در “دفتر شما” می توانید سرویس منشی حقیقی خود را را ه اندازی نمائید.

زمانی که تماسی با شماره اختصاصی شما گرفته می‌شود، منشی های با تجربه ما تماس را مشخصاً با عنوانی که شما انتخاب کرده اید پاسخ داده و پس از سلام و خوش آمدگویی درخواست ها و سؤالات تماس گیرنده را مطابق دستورالعملی که دراختیار منشی قرارداده اید، پاسخ می دهند. در صورت نیاز (با هماهنگی شما) تماس را به موبایل و یا شماره ثابتی که شما از قبل تعیین کرده اید دایورت می کنند. همچنین بعد از پایان تماس پیامک و ایمیلی حاوی نام، شماره تلفن و درخواست تماس گیرنده برای شما ارسال می گردد.

اجاره دفتر کار به صورت ساعتی

شاید نیاز داشته باشید با اعضای تیم خود دور هم جمع شوید. اما از یک سو مدت زمانی که می‌خواهید از یک فضای اداری استفاده کنید به قدری نیست که اجاره دفتر کار ثابت را توجیه کند، و از سوی دیگر، برگزاری جلسات در منزل و یا رستوران نیز آن را از حالت رسمی و حرفه‌ای خارج می‌کند. بسیاری از شرکتها هستند که برای پاسخ به این نیاز کسب و کارها شکل گرفته اند و به کسب و کارها فضای کاری و اداری عرضه می‌کنند.

بنابراین با بهره‌مندی از خدمات دفتر مجازی «دفتر شما» علاوه بر صرفه‌جویی بسیار زیاد در هزینه‌ها، به خصوص هزینه اجاره دفتر کار، در واقع بسیاری از مسئولیت‌ها، همچون پاسخگویی تلفن، دریافت و ارسال ایمیل، پاسخگویی به سوالات متداول، دریافت فکس و غیره را از روی دوش خود برمی‌دارید و به نیروهای آموزش‌دیده ما می‌سپارید. بنابراین می‌تواند با تمرکز بیش‌تر به توسعه کسب و کار خود بپردازید.

برای اطلاع از خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» به آدرس وبسایت daftareshoma.com مراجعه کنید و یا با مشاوران ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

Comments 19

 1. میشه در مورد قسمت های ظاهری اجاره دفتر کار مجاز ی توضیح بدین؟

  1. برای اجاره فضای کار ما با برخی از مراکز ارائه دهنده فضای کار اشتراکی قرارداد همکاری داریم و اگر شما مشترک دفترشما باشید تا ۵۰ درصد تخفیف برای گرفتن اتاق جلسات شامل حالتان می شود.

   برای اطلاعات بیشتر به این لینک بروید:

   https://daftareshoma.com/%d9%81%d8%b6%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%b1%d8%a7%da%a9%db%8c-%d8%a7%d8%aa%d8%a7%d9%82-%d8%ac%d9%84%d8%b3%d9%87/

 2. ببخشید میشه در مورد شرایط اجاره دفتر کار بیشتر توضیح بدین؟

 3. اجاره دفتر کار سایت دفتر شما بسیار عالی بود
  به همه پیشنهاد میدم

 4. Pingback: خدمات دفتر کار مجازی برای وکلای مهاجرتی | دفترشما

 5. Pingback: حضور دفتر شما در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال | دفترشما

 6. Pingback: دفتر شما | شماره تلفن مجازی | خرید و فروش شماره مجازی | فروش خط تلفن کد 2 تهران

 7. Pingback: خرید شماره تلفن مجازی تهران در ۵ دقیقه | دفترشما

 8. Pingback: ثبت شرکت و انواع آن: چگونه شرکت خود را تأسیس کنم؟ | دفترشما

 9. Pingback: خرید خط تلفن ثابت تهران | خط تلفن تهران | خط تلفن اینترنتی | دفترشما

 10. Pingback: خرید اینترنتی تلفن ثابت در ۵ دقیقه | دفترشما

  1. سلام وقتتون بخیر، شما می توانید فقط در ۵دقیقه برای کسب و کار خودتون، شماره تلفن تهران، سرویس تلفن گویا و حتی منشی اختصاصی بگیرید و فقط با ماهانه کمتر از ۱۰۰هزار تومان و براساس دقیقه از خدمات دفترشما استفاده کنید. برای اینکه سرویسها را امتحان کنید می توانید روی سرویس رایگان کلیک کنید و یا با واحد فروش ما تماس بگیرید: ۰۲۱۲۸۴۲۰

 11. Pingback: شماره تلفن ثابت تهران چه کمکی به کسب و کارها در شهرستان ها می کند؟ | دفترشما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.