دفتر کار مجازی چیست؟

دفتر کار مجازی چیست ؟

دفتر کار مجازی چیست و چه مزایایی دارد؟ این پدیده جایگزینی مدرن برای دفترکار به شکل سنتی آن است. دفترکار مجازی شما را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی‌نیاز می‌کند. شماره تلفن ثابت (Virtual Number)، سرویس تلفن گویا (IVR)، سرویس منشی مجازی (Virtual Secretary)، اتاق جلسات (Meeting Room) و مرکز تماس (Call Center) از جمله خدمات دفتر کار مجازی است.

«دفتر شما» عرضه‌کننده خدمات ارتباطی دفترکار مجازی در ایران است. با خدمات «دفتر شما» با خیالی آسوده و با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید و به سرعت گسترش دهید.

خدمات دفتر کار مجازی

فضای اداری برای برگزاری جلسات

با عرضه فضای اداری به مشتریان، دفتر کار مجازی نیاز به اجاره دفتر کار را از میان برمی دارد.

منشی برای مدیریت تماسها

از دیگر خدمات دفتر کار مجازی منشی مجازی است. یعنی به جای استخدام منشی و اجاره دفتر کار، یک منشی از راه دور تماسهای شما را پاسخ می‌دهد.

سیستم تلفن گویا حرفه‌ای و آنلاین

یکی از خدمات دفتر کار مجازی سیستم تلفن گویاست، که منو و داخلی های آن را خود مشتری از طریق پورتال آنلاین تعریف می‌کند.

خط تلفن ثابت و خط فکس

نخستین سرویسی که در دفتر کار مجازی دریافت می‌کنید، خط تلفن ثابت و فکس اختصاصی است.

چرا دفتر کار مجازی؟

دفتر کار مجازی چه مزیتهایی دارد؟

  • مزیت شماره یک استفاده از دفتر مجازی قیمت مناسب آن است. به حداقل رسانیدن هزینه‌ها از اصول کارآفرینی است. چرا که یک کسب و کار جدید همیشه آنطور که می‌خواهیم پیش نمی‌رود و شاید در آن زمانی که مدنظر ماست به سوددهی نرسد.
  • مزیت دیگر دفتر مجازی، سرعت و سادگی راه اندازی و استفاده از خدمات آن است. خدمات دفتر مجازی در عرض چند دقیقه به صورت آنلاین و از طریق پورتال راه اندازی و آماده استفاده می شود.
  • دفتر مجازی، علاوه بر اینکه از سنگینی بار مالی راه اندازی کسب و کار به شدت می‌کاهد، بار ذهنی صاحبان کسب و کارها را نیز بسیار سبک تر می‌کند، و افراد می‌توانند با فراغ خاطر، تمام تمرکز خود را بر کسب و کارشان معطوف کنند.
  • به علاوه، دفتر مجازی با خدماتی که عرضه می‌کند، امکان دورکاری را برای نیروهای کار ایجاد می‌کند. کارکنان می‌توانند در خارج از دفترکار مشغول کار باشند. بنابراین از اتلاف وقت و انرژی رفت و آمد می‌کاهد و فرصتی برای بکارگیری نیروهای بااستعداد در هر نقطه‌ای از جهان را فراهم می‌کند.

امکان توسعه کسب و کار

با استفاده از دفتر کار مجازی که در صرفه جویی هزینه و زمان کمک زیادی می کند، می توان بر توسعه کسب و کار متمرکز شد.

راه اندازی سریع و آسان

دفتر کار مجازی به سرعت و تنها با خریداری سرویس موردنظر بصورت آنلاین و از طریق پورتال قابل راه اندازی و قابل ارتقاء است.

قیمت مناسب

مهمترین مزیت استفاده از دفتر کار مجازی قیمت مناسب آن در مقایسه با راه اندازی دفتر کار به شکل سنتی آن است.

افزایش بهره وری

استفاده از دفتر کار مجازی با حذف رفت و آمدهای غیرضروری به محل کار نقش زیادی در صرفه جویی زمان و انرژی و افزایش بهره وری دارد.

کاهش ریسک

برای شرکت‌های تازه‌کاردفتر مجازی گزینه بسیار مناسبی است چون شما را از صرف هزینه برای تهیه زیرساخت بی نیاز می کند و ریسک راه اندازی کسب و کار را به حداقل می رساند.

برخورداری از نیروهای بااستعداد

با استفاده از یک دفتر مجازی می‌توانید نیروهای با استعداد را از نقاط مختلف دنیا به تیم کاریتان جذب کنید.