[vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px”][vc_column width=”۱/۳″ fade_animation_offset=”۴۵px”][vc_column_text]
برنامه نویسان

یکی از کسب و کارهای پرکاربرد و درآمدزا است

برنامه نویسی یکی از کسب و کارهای پرکاربرد و درآمدزا است. این که «در رشته ما دست زیاد شده» به خودی خود دلیل نمی شود نتوانید از تخصصتتان درآمد خوبی داشته باشید. در هر حوزه کاری، بیشتر افراد به اصطلاح فعال در آن حوزه حکم سیاهی لشکر را دارند. معمولاً نیز این افراد مشغول غر زدن و گلایه از شرایطند.

در این میان تنها تعداد محدودی انسان موفق هستند که انرژی و وقت خود را به جای غر زدن، بر روی بالا بردن تجربه کاریشان متمرکز می کنند. تنها این برنامه نویسان هستند که در این بازار موفق می شوند و دوام می آورند.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”۱/۳″ fade_animation_offset=”۴۵px”][vc_column_text]

برای این که بتوان اعتماد مشتریان را به حرفه ای بودن کسب کرد، باید یک سری اصول اولیه را رعایت کرد.

دفترشما

جمله این اصول اولیه داشتن شماره تلفن ثابت اختصاصی کاری است

از جمله این اصول اولیه داشتن شماره تلفن ثابت اختصاصی کاری است، نه شماره تلفن همراه. این یک قانون کلی است که افراد به شماره های تلفن ثابت اعتماد بیشتری می کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”۱/۳″ fade_animation_offset=”۴۵px”][vc_column_text]

تا همین چند سال پیش، شماره تلفن ثابت را تنها در مکان خاصی می شد خریداری کرد، که امکان تهیه خط ثابت را دشوار می کرد.

«دفتر شما» این مشکل را حل کرده است. برنامه نویسان می توانند شماره تلفن ثابت دلخواه خود را از میان هزاران شماره تلفن ثابت موجود «دفتر شما» انتخاب کنند.

یکی از مزایای خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» این است که دارای کد ۲ تهران هستند که باپرستیژترین کد تلفن ثابت برای کسب و کار است. داشتن خط تلفن ثابت و فکس با کد ۲ بر روی کارت ویزیتتان وجهه کاری شما را زیر و رو می کند.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

در ۵ دقیقه صاحب دفترکار شو

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px” height=”auto”][vc_column fade_animation_offset=”۴۵px”][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px” height=”auto” css=”.vc_custom_1514205318545{padding-top: 30px !important;}”][vc_column fade_animation_offset=”۴۵px”][vc_column_text]

خدمات دفترمجازی دفترشما برای برنامه نویسان چیست؟

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

شما با خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» می توانید بر روی خط خود سیستم تلفن گویا خریداری کنید

[/vc_column_text][vc_column_text]

«دفتر شما» به دلیل برخورداری از کادر فنی و برنامه‌نویسی بسیار حرفه‌ای، و طراحی سرویسهای منحصربفرد در قالب بسته‌های متنوع و جذاب، با فاصله چشمگیری جلوتر از تمامی رقیبان خود در حرکت است. خدمات «دفتر شما» در قالب ۲ سرویس تلفن گویا و منشی مجازی به مشتریان عرضه می شود.

تلفن گویا:

شما با خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» می توانید بر روی خط خود سیستم تلفن گویا خریداری کنید و برای خط خود تا ۹ داخلی تعریف کنید.

عملکرد سرویس تلفن گویا چگونه است؟

به محض انتخاب یکی از بسته های تلفن گویا، به پرتال «دفتر شما» هدایت می شوید و تمامی مراحل انتخاب شماره تلفن ثابت دلخواه و خرید به صورت آنلاین انجام می گیرد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

دفترکار مجازی

شما با کلیک بر روی تنظیمات تلفن گویا می توانید سرویس را شخصی‌سازی کنید. از جمله مواردی که می توانید شخصی سازی کنید، زمانبندی سرویس و تعریف پیام آغازین است. در پرتال «دفتر شما» این امکان برای کاربران مهیا شده که هم پیام آغازین و هم منوهای داخلی ها را برای زمانهای گوناگون به صورت مجزا و متفاوت تعریف کرد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

تایم بندی پرتال دفترشما

مثلاً شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸ تا ۱۶ پیام این باشد:

سلام. شما با (نام شرکت/نام فرد) تماس گرفته اید. برای ارتباط با واحد فروش عدد ۱ و برای ارتباط با واحد پشتیابی عدد ۲ را شماره گیری کنید.

و از ساعت ۱۶ تا ۸ صبح:

سلام. شما در ساعات غیراداری با (نام شرکت/نام فرد) تماس گرفته اید. برای گذاشتن پیغام عدد ۱ را شماره گیری کنید.

نحوه اجرای پیام آغازین را می توانید از میان سه گزینه متن خوان کامپیوتری، فایل صوتی و ضبط توسط گوینده (توسط اپراتورهای دفتر شما در اتاق مخصوص ضبط صدا) انتخاب کنید.

اکنون نوبت به تعریف و اولویت بندی شماره هایی است که می خواهید داخلی ها به آنها دایورت شوند. شماره دایورتی می تواند هم شماره ثابت و هم شماره همراه باشد. یکی دیگر از ویژگیهای منحصربفرد خدمات دفتر مجازی «دفتر شما» امکان تعریف منوهای تو در تو برای داخلی هاست. پس شما می توانید مثلاً برای داخلی ۱ (بخش فروش) یک زیرمنو تعریف کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px” height=”auto” css=”.vc_custom_1514205278028{padding-top: 30px !important;}”][vc_column fade_animation_offset=”۴۵px”][vc_column_text]

منشی مجازی:

شما با خرید سرویس منشی مجازی در بسته های متنوع، که از ماهی ۱۰۹ هزار تومان شروع می شود، مدیریت تماسهایتان را به یکی از منشی های حرفه ای ما می سپارید.

[/vc_column_text][vc_column_text]
سرویس منشی مجازی دفتر شما

در ۵دقیقه صاحب دفترکار شو

عملکرد سرویس منشی مجازی چگونه است؟

پس از انتخاب شماره و خرید سرویس نوبت به شخصی سازی می رسد. نخست، پیامد خوشامدگویی دلخواه خود را در پرتال تعریف می کنید. مثلاً: سلام، شما با نام شرکت/نام فرد تماس گرفته اید. چه طور می تونم کمکتون کنم؟» بنابراین، منشی تمامی تماسهای شما را با همین الگو پاسخ خواهد داد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

پیام خوشآمد گویی

سپس نوبت به تعیین اطلاعاتی می رسد که می خواهید منشی تان از تماس گیرنده دریافت کند، شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، همراه، فکس و هر اطلاعاتی که تمایل دارید از تماس گیرندگانتان در اختیار داشته باشید. بنابراین منشی شما تمامی این اطلاعات را از تمامی تماس گیرندگان دریافت می کند.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

خدمات منشی برای کسب و کارها

در مرحله بعد شما می توانید پرسشهای متداول به همراه پاسخهایشان را با دسته بندی های منظم مشخص کنید تا منشی تان بر اساس این اطلاعات پاسخ تماس گیرندگان را بدهد.

اگر بخواهید با شماره تلفن ثابت که خریداری کرده اید با شماره ای تماس بگیرید، منشی این کار را برایتان انجام می دهد و تماس را به شما وصل می کند. بنابراین منشی تمامی تماسهای شما را طبق دستورالعملتان پاسخ می دهد، تماسها را به افراد و شماره های تعریف شده توسط خود شما وصل می کند، فکس ها را هم ارسال و هم دریافت و برایتان ایمیل می کند، با مشتریانتان تماس می گیرد و پیگیریهای لازم را انجام می دهد و مخلص کلام این که شما یک منشی تمام وقت و حرفه ای دارید و دیگر هیچ نگرانی ای بابت مدیریت تماسهایتان نخواهید داشت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px”][vc_column fade_animation_offset=”۴۵px”][vc_row_inner padding_top=”0px” padding_bottom=”0px”][vc_column_inner fade_animation_offset=”۴۵px”][vc_column_text]

راهنمای تصویری خرید و شخصی سازی سرویس ها

ویدیوی زیر نشان می دهد چگونه سرویس رایگان آزمایشی خریداری کنید.

خرید سرویس آزمایشی رایگان

 

ویدیوی زیر نشان می دهد چگونه از طریق پورتال تنظیمات سرویس تلفن گویا را تغییر دهید.

تنظیمات سرویس تلفن گویا

 

 تنظیمات سرویس منشی

مخلص کلام

برای رونق کسب و کار لزوماً نباید هزینه زیادی بکنید. اگر کسب و کارتان را تازه راه اندازی کرده باشید، می‌توانید با ماهی ۱۰۹ هزار تومان، سرویس منشی خریداری کنید و مدیریت تماسها را به او بسپارید. البته از تاثیر تبلیغات نیز غافل نشوید. این روزها می توانید بدون صرف هیچ هزینه ای و یا با هزینه اندکی، برند خود را در شبکه های اجتماعی معرفی کنید و مشتری جدید جذب کنید.

برای اطلاع از سایر خدمات دفتر شما و تعرفه ها به سایت daftareshoma.com مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]