چگونه منشی تلفنی «دفتر شما» به کسب و کارتان کمک می‌کند؟

نخستین برخورد مشتری با هر کسب و کاری اصولاً در بخش خدمات مشتریان صورت می‌گیرد. متأسفانه کسب و کارهای کوچک و فریلنسرها قادر به پرداخت حقوق منشی برای این بخش نیستند. اینجاست که سرویس منشی تلفنی یا تلفن گویا وارد عمل می‌شود.

استفاده از سرویس منشی تلفنی دارای پنج مزیت عمده برای شرکت‌هاست:

 سرویس منشی تلفنی چگونه عمل می کند؟

با داشتن سرویس منشی تلفنی یا تلفن گویا دیگر جای نگرانی بابت زمانهایی که نمی توانید به تماسهایتان پاسخ دهید نیست. با خریداری سرویس منشی تلفنی «دفتر شما»، یک خط تلفن ثابت تهران با پیش شماره ۲ و یک خط فکس اختصاصی در اختیارتان قرار می گیرد. برای تهیه این شماره تلفن ثابت نیازی به داشتن دفتر کار و یا هر مکان فیزیکی دیگری نیست. برخلاف خطوط تلفن ثابت مخابراتی، این خطوط تلفن بر بستر اینترنت هستند، بنابراین از هر جایی می توانید از خط ثابت خود استفاده کنید.

شما این شماره تلفن ثابت را به عنوان شماره تلفن ثابت کسب و کار خود در اختیار مشتریانتان قرار می دهید. حالا می توانید برای خط ثابت خود تا ۹ داخلی شماره تعریف کنید. برای داخلی ها می توانید هم خط تلفن ثابت و هم خط تلفن همراه تعریف کنید. وقتی مشتری با شماره تلفن ثابت اختصاصی شما تماس می گیرد، پیامی از پیش ضبط شده تماس را به نام کسب و کار شما پاسخ می دهد. سپس منوی داخلی که توسط خود شما برنامه ریزی شده برای وی شرح داده می شود. مشتری بسته به این که با چه بخشی از کسب و کار شما کار داشته باشد، یکی از داخلیها را می گیرد و به فرد مورد نظر وصل می شود. در صورت پاسخگو نبودن داخلی مورد نظر نیز تماس به صندوق صوتی وصل می شود.

منشی تلفنی «دفتر شما» چه ویژگی های دارد؟

۱.مدیریت ۲۴ ساعته تماسها

با خریداری سرویس منشی تلفنی «دفتر شما» دیگر هیچ نگرانی ای بابت از دست رفتن تماسهایتان ندارید. چون هر زمان از شبانه روز که مشتری با شما تماس بگیرد، تماس به فرد مربوطه وصل می شود. شما می توانید برای ساعات غیراداری برنامه ریزی دیگری برای سرویس منشی تلفنی خود بکنید و تمامی تماسها مستقیم به صندوق صوتی وصل شوند.

۲. زمانتان را بهتر می‌توانید مدیریت کنید

چنان چه یک منشی ثابت ندارید، سرویس منشی تلفنی می‌تواند در استفاده بهینه از زمانتان کمک بزرگی به شما بکند. به جای این که مجبور باشید تمام وقت پشت میز بنشینید یا درگیر گوشی تلفن باشید، می‌توانید به امور دیگر رسیدگی کنید و منشی تلفنی تماسها را به داخلی های مربوطه وصل می کند.

۳. وجهه حرفه‌ای‌تان را حفظ کنید

با خریداری سرویس منشی تلفنی یا تلفن گویا از «دفتر شما»، بلافاصله یک خط تلفن ثابت با پیش شماره ۲ به طور اختصاصی به شما واگذار می شود. برای کسب و کار، داشتن شماره تلفن ثابت وجهه به مراتب حرفه ای تری نسبت به تلفن همراه است. وقتی تماس‌ها بدون معطلی و به شکلی حرفه‌ای پاسخ داده می‌شوند، تأثیر خوبی بر روی مشتری می‌گذارد. از شما تصویری حرفه‌ای در ذهن مشتری نقش می‌بندد که برای مشتریان بسیار مهم است. سرویس منشی تلفنی تماس‌های شما را به نام شرکتتان پاسخ می‌دهد، پیغام تماس‌گیرنده را دریافت می‌کند و یا تماس را به فرد مورد نظر در کسب و کارتان وصل می‌کند.

۴. در هزینه‌های خدمات مشتریان صرفه‌جویی کنید.

به جای استخدام منشی برای رسیدگی به تماس‌های کاریتان، می‌توانید با بخشی از این هزینه از سرویس منشی تلفنی بهره ببرید. چرا سرمایه خود را در جایی هزینه کنید وقتی می‌توانید از آن برای توسعه کسب و کارتان استفاده کنید؟ حتی در طول شلوغ‌ترین زمان‌ها هم می‌توانید از سرویس منشی تلفنی بهره ببرید.

همین چهار مزیت نشان می‌دهد که استفاده از سرویس منشی تلفنی برای کسب و کارها، بزرگ و کوچک، تا چه اندازه سودمند است. سرویس منشی تلفنی در بسته های گوناگون با قیمت‌های متنوع عرضه می‌شوند. چه یک استارت آپ داشته باشید یا یک کسب و کار کوچک با سرمایه اندک، شما هم می‌توانید از این سرویس و مزایای آن استفاده کنید.