اگر به تازگی کسب و کاری راه اندازی کرده‌اید، و یا به فکر توسعه کسب و کار خود افتاده‌اید، بدون شک به خط تلفن ثابت نیاز دارید. با خدمات «دفتر شما» خرید اینترنتی تلفن ثابت تنها در ۵ دقیقه ممکن شده است!

چرا خرید اینترنتی تلفن ثابت از «دفترشما» به نفع شماست؟

خرید اینترنتی تلفن ثابت

تنها ۵ دقیقه از شما زمان می‌برد

۱. تنها ۵ دقیقه از شما زمان می‌برد!خرید اینترنتی تلفن ثابت

پیش از این خرید خط تلفن ثابت دردسرهای خودش را داشت و باید حداقل دو سه ساعت از کار خود می‌زدید تا با مراجعه به مخابرات منطقه، خط تلفن ثابت بگیرید.

خریدن خط تلفن یک طرف، انتظار برای کشیدن خط از طرف مخابرات به در ساختمان یک طرف. گاهی این پروسه تا یک هفته زمان می‌برد. وقتی هم که خط به محل مورد نظر شما کشیده شد، باید خودتان برقکار می‌آورید تا خط را به واحدتان وصل کند.

اکنون از هر کجا با اینترنت در عرض ۵ دقیقه خط تلفن ثابت خود را خریداری کنید.

۲. هر کجای ایران که بروید، این خط مال شماست!خرید اینترنتی تلفن ثابت

بسیاری از کسب و کارها نیز به دلیل اجاره دفتر کار مجبورند به هر دلیلی (مانند افزایش بیش از حد اجاره، کوچک بودن فضا برای توسعه کسب و کارشان) پس از یکی دو سال دفتر کار خود را عوض کنند. با جابجایی دفتر کار، بسیاری از مشتریان قدیمی تان را ممکن است به دلیل تغییر خط تلفن ثابت خود از دست بدهید.

اتلاف این همه وقت و انرژی در عصر فناوری اصلاً به صرفه و هوشمندانه نیست.
با «دفترشما»، فرقی نمی‌کند محل کارتان کجاست. چون این خط بر روی گوشی تلفن همراهتان در هر نقطه از ایران قابل استفاده است.

۳. خدمات حرفه ای مدیریت تماس دریافت می‌کنید.خرید اینترنتی تلفن ثابت

با خرید اینترنتی تلفن ثابت از «دفترشما»، نه تنها به هر تعداد که بخواهید خط تلفن ثابت به شما واگذار می‌شود، بلکه می‌توانید خدمات حرفه‌ای تلفن گویا، صندوق صوتی، فکس اینترنتی و منشی مجازی نیز بر روی خط خود دریافت کنید.

  داستان دفتر کار مجازی از زبان مدیر عامل دفترشما

و تمامی این امکانات بدون نیاز به اجاره دفتر کار و استخدام منشی بر روی خط تلفن شما عرضه می‌شود:

امکانات سرویس تلفن گویا 
 • انتقال تماس
 • تعریف داخلی‌های متعدد
 • دریافت فکس اینترنتی
 • صندوق صوتی
 • ارسال گزارشی از تماسها
 • مدیریت آنلاین
خرید اینترنتی تلفن

تلفن گویا

 

مزایا و امکانات

بنابراین با خرید اینترنتی تلفن ثابت از «دفترشما»، می‌توانید برای تمامی اعضای تیم خود یک داخلی تعریف کنید تا تماس‌گیرنده به طور مستقیم به فرد موردنظر وصل شود.

امکان هر گونه شخصی سازی این سرویس از نظر زمانبندی، پیغام خوشامدگویی، آوای انتظار، اولویت بندی شماره ها برای وصل شدن و گزینه های متنوع دیگر در پورتال آنلاین «دفترشما» وجود دارد.

امکانات منشی مجازی
 • پاسخگویی به تماسها
 • تعیین وقت ملاقات
 • پیگیری امور مراجعان
 • گرفتن تماس خروجی و وصل کردن به شما
 • دریافت و ارسال فکس به صورت اینترنتی
 • ارائه گزارشی از تماسها به شما
خرید تلفنی تلفن

منشی های مجازی

بسته‌های متنوع منشی مجازی را خریداری کنید. از این پس، هر کس با شماره تلفن ثابت کسب و کار شما تماس می‌گیرد، یک منشی حرفه‌ای و باتجربه تماسها را پاسخ می‌دهد و با توجه به دستورالعملی که شما در پورتال آنلاین برای منشی خود تعریف کرده‌اید، او را راهنمایی می‌کند و یا به شخص موردنظر وصل می‌کند.

برای خرید اینترنتی تلفن ثابت از «دفترشما» چه کار باید بکنیم؟

شما با مراجعه به این لینک می‌توانید بسته دلخواه تلفن گویا و یا منشی مجازی خود را انتخاب کنید و سپس از لیست هزاران شماره تلفن، شماره دلخواه خود را انتخاب کنید.

ویدیوی زیر نیز گام به گام مراحل خرید اینترنتی تلفن را به شما نشان می‌دهد:

نتیجه گیری

این روزها کسب و کارها نیازهای متفاوتی در مقایسه با گذشته دارند. در نتیجه، نمی‌توان با روشهای قدیمی این نیازهای جدید را مرتفع کرد. «دفترشما» با ایجاد امکان خرید تلفن ثابت اینترنتی تهران و عرضه سرویسهای تلفن گویا و منشی مجازی روزانه نیازهای بیش از هزار کسب و کار را پاسخ می‌دهد. شما نیز با خرید خدمات دفترشما به جمع کسب و کارهای حرفه‌ای بپیوندید.