اگر به تازگی کسب و کاری راه اندازی کرده‌اید، و یا به فکر توسعه کسب و کار خود افتاده‌اید، بدون شک به خط تلفن ثابت نیاز دارید. با خدمات «دفتر شما» خرید اینترنتی تلفن ثابت تنها در ۵ دقیقه ممکن شده است!

تلفن ثابت اینترنتی چیست؟

تلفن ثابت اینترنتی تلفنی است که از طریق اینترنت تماس را برقرار می‌کند و صدای شما را از آنالوگ به داده‌های دیجیتال تبدیل می‌کند و به گوش مخاطب می‌رساند. برای راه اندازی تلفن ثابت نیاز به خرید تجهیزات، خط تلفن، و … دارید ولی با تلفن اینترنتی نیازی به سیم کشی و خرید تجهیزاتی نظیر دستگاه سانترال، تلفن سانترال و … نیست.

در واقع می‌توانید همان شماره‌های تلفن ثابت سنتی را به صورت اینترنتی داشته باشید و صرفا هزینه‌ی اشتراک خط را به صورت ماهیانه یا سالیانه به شرکت خدمات دهنده پرداخت کنید.

 

چرا خرید اینترنتی تلفن ثابت از «دفترشما» به نفع شماست؟

 

۱. تنها ۵ دقیقه از شما زمان می‌برد!خرید اینترنتی تلفن ثابت

پیش از این خرید خط تلفن ثابت دردسرهای خودش را داشت و باید حداقل دو سه ساعت از کار خود می‌زدید تا با مراجعه به مخابرات منطقه، خط تلفن ثابت بگیرید.

خریدن خط تلفن یک طرف، انتظار برای کشیدن خط از طرف مخابرات به در ساختمان یک طرف. گاهی این پروسه تا یک هفته زمان می‌برد. وقتی هم که خط به محل مورد نظر شما کشیده شد، باید خودتان برقکار می‌آورید تا خط را به واحدتان وصل کند.

اکنون از هر کجا با اینترنت در عرض ۵ دقیقه خط تلفن ثابت خود را خریداری کنید.

۲. هر کجای ایران که بروید، این خط مال شماست!خرید تلفن ثابت

بسیاری از کسب و کارها نیز به دلیل اجاره دفتر کار مجبورند به هر دلیلی (مانند افزایش بیش از حد اجاره، کوچک بودن فضا برای توسعه کسب و کارشان) پس از یکی دو سال دفتر کار خود را عوض کنند. با جابجایی دفتر کار، بسیاری از مشتریان قدیمی تان را ممکن است به دلیل تغییر خط تلفن ثابت خود از دست بدهید.

اتلاف این همه وقت و انرژی در عصر فناوری اصلاً به صرفه و هوشمندانه نیست.
با «دفترشما»، فرقی نمی‌کند محل کارتان کجاست. چون این خط بر روی گوشی تلفن همراهتان در هر نقطه از ایران قابل استفاده است.

۳. خدمات حرفه ای مدیریت تماس دریافت می‌کنید.خرید تلفن ثابت اینترنتی

با خرید اینترنتی تلفن ثابت از «دفترشما»، نه تنها به هر تعداد که بخواهید خط تلفن ثابت به شما واگذار می‌شود، بلکه می‌توانید خدمات حرفه‌ای تلفن گویا، صندوق صوتی، فکس اینترنتی و منشی مجازی نیز بر روی خط خود دریافت کنید.

تمامی این امکانات بدون نیاز به اجاره دفتر کار و استخدام منشی بر روی خط تلفن شما عرضه می‌شود.

 

امکانات تلفن ثابت اینترنتی دفترشما

امکانات سرویس تلفن گویا 

 • انتقال تماس
 • تعریف داخلی‌های متعدد
 • دریافت فکس اینترنتی
 • صندوق صوتی
 • ارسال گزارشی از تماسها
 • مدیریت آنلاین

خرید تلفن گویا اینترنتی

بنابراین با خرید اینترنتی تلفن ثابت از «دفترشما»، می‌توانید برای تمامی اعضای تیم خود یک داخلی تعریف کنید تا تماس‌گیرنده به طور مستقیم به فرد موردنظر وصل شود.

امکان هر گونه شخصی سازی این سرویس از نظر زمانبندی، پیغام خوشامدگویی، آوای انتظار، اولویت بندی شماره ها برای وصل شدن و گزینه های متنوع دیگر در پورتال آنلاین «دفترشما» وجود دارد.

امکانات منشی مجازی

 • پاسخگویی به تماسها
 • تعیین وقت ملاقات
 • پیگیری امور مراجعان
 • گرفتن تماس خروجی و وصل کردن به شما
 • دریافت و ارسال فکس به صورت اینترنتی
 • ارائه گزارشی از تماسها به شما

خرید تلفن ثابت اینترنتی مخابرات

بسته‌های متنوع منشی مجازی را خریداری کنید. از این پس، هر کس با شماره تلفن ثابت کسب و کار شما تماس می‌گیرد، یک منشی حرفه‌ای و باتجربه تماسها را پاسخ می‌دهد و با توجه به دستورالعملی که شما در پورتال آنلاین برای منشی خود تعریف کرده‌اید، او را راهنمایی می‌کند و یا به شخص موردنظر وصل می‌کند.

منشی مجازی دقیقا چیست؟

منشی مجازی فردی است که برای برقراری تماس یا پاسخگویی به تماس های مشتریان آموزش دیده است و طبق دستورالعملی که کاربر برای او تعریف کرده و در اختیار او قرار می دهد پاسخگوی مشتریان است و در صورت نیاز تماس های مشتریان را به کاربر وصل می کند.

مزایای استفاده از منشی مجازی

با خدمات منشی مجازی در زمان و هزینه ها صرفه جویی کنید. با منشی مجازی نیازی به دفتر کار یا حضور خود یا نیروی مربوطه در دفتر ندارید.  با استفاده از کارشناسان دفتر شما دیگر نیازی به صرفه وقت و انرژی برای استخدام و حفظ نیرو نخواهید داشت. می توانید در اسرع وقت به نیروی حرفه ای و کارآمد و البته با هزینه ای غیر قابل مقایسه دسترسی داشته باشید. ضمنا نیاز به پرداخت هزینه برای حفظ و نگه داری زیرساخت ها نخواهید داشت.

مرکز تماس مجازی چیست؟

در مرکز تماس مجازی همه ارتباطات تلفنی بدون نیاز به نصب سخت افزار و نرم افزار و در بستر اینترنت صورت می گیرد. مرکز تماس مجازی به جای نصب و راه اندازی در محل، روی بستر اینترنت راه اندازی  می شود و  از طریق آن می توان بدون نصب سخت افزار از هر جای ایران تماس ورودی و خروجی برقرار کرد.

در مرکز تماس مجازی ارتباط با مشتریان به صورت دورکاری انجام شود و این کار از هر مکان و در هر زمانی امکان پذیر است. شرکت ها می توانند برای پاسخگویی به مشتریان از شرکت ها و سازمان های دیگر خارج از سازمان خود استفاده کنند. ارائه دهندگان مرکز تماس مجازی با دریافت هزینه ای بسیار مقرون به صرفه پاسخگوی مشتریان کاربران هستند.

مزایای مرکز تماس مجازی

 • مقرون به صرفه بودن
 • عدم نیاز به زیرساخت و ساده بودن راه اندازی
 • اینترنت محور بودن
 • پاسخگویی حرفه ای تر و بالا بردن سطح رضایت مشتری
 • انعطاف در ساعات کاری

برای خرید اینترنتی تلفن ثابت از «دفترشما» چه کار باید بکنیم؟

شما با مراجعه به این لینک می‌توانید بسته دلخواه تلفن گویا و یا منشی مجازی خود را انتخاب کنید و سپس از لیست هزاران شماره تلفن، شماره دلخواه خود را انتخاب کنید.

ویدیوی زیر نیز گام به گام مراحل خرید اینترنتی تلفن را به شما نشان می‌دهد:

نتیجه گیری

این روزها کسب و کارها نیازهای متفاوتی در مقایسه با گذشته دارند. در نتیجه، نمی‌توان با روشهای قدیمی این نیازهای جدید را مرتفع کرد. «دفترشما» با ایجاد امکان خرید تلفن ثابت اینترنتی تهران و عرضه سرویسهای تلفن گویا و منشی مجازی روزانه نیازهای بیش از هزار کسب و کار را پاسخ می‌دهد. شما نیز با خرید خدمات دفترشما به جمع کسب و کارهای حرفه‌ای بپیوندید.

خطوط ثابت تهران با پیش شماره‌های 2، 7 و 9 را می‌توانید در عرض 5 دقیقه از ما خریداری کنید. در صورتی که قصد دارید به صورت آزمایشی از سرویس‌های تلفن گویا و منشی مجازی ما استفاده کنید می‌توانید 15 روز به صورت کاملا رایگان از آن بهره ببرید.