بسیاری از کسب و کارها در مرحله توسعه نیاز یه یک مرکز تماس را احساس می‌کنند ولی هزینه بالای ایجاد این مرکز از چالش‌های این کسب و کار هاست، حالا مرکز تلفن اینترنتی این مشکل را حل کرده است و می‌توانید با هزینه‌ای بسیار پایین تماس‌های خود را مدیریت کنید.

مرکز تلفن اینترنتی

مرکز تلفن اینترنتی

مرکز تلفن اینترنتی چیست؟

اگر شرکت، فروشگاه اینترنتی یا در کل فروش اینترنتی دارید، حتماً در طول روز با مشتریان یا مشتریان احتمالی زیادی در تماس هستید و باید تعداد زیادی تماس را پاسخ دهید.

به خصوص اگر شما شرکت یا کسب و کار اینترنتی خود را تازه راه انداخته باشید، نباید اهمیت کیفیت ارتباط میان تماس گیرندگان و کسب و کار خود را دستکم بگیرید. چون کیفیت بالای ارتباط به معنای تبدیل تماس گیرنده به مشتری است. اما بعضی وقتها به دلایلی همچون مشغله زیاد یا هزینه راه اندازی مرکز تماس، امکان این ارتباطِ میان مشتری و شرکت با کیفیت مناسب فراهم نمی‌شود.

اکثر کسب و کارهای آنلاین یا افرادی که از طریق دورکاری به فعالیت مشغول هستند، به علت نداشتن دفترکار، برای ارتباطات کاری خود از شماره همراه استفاده می کنند. در این شرایط اعتماد کمتری به آنها می شود. از طرفی استفاده از تلفن ثابت منزل برای ارتباطات کاری وجهه خوبی ندارد و ممکن است بدلایل مختلف تماسهای مهم و مشتریان خود را از دست بدهند.

دفتر شما چگونه نیاز به مرکز تلفن اینترنتی را برطرف می‌کند؟

اما دفتر کار مجازی«دفتر شما» که یک شرکت دانش بنیان در حوزه دفتر کار مجازی در ایران است، این مشکل را حل کرده و یک شماره تلفن ثابت تهران، یک منشی حرفه ای که پاسخگوی تماس های شما باشد و یک تلفن گویا با پیام خوشامدگویی و منوهای متعدد، در اختیارتان قرار می دهد تا جلوه ی حرفه ای تری به کسب و کارتان ببخشید. همه این امکانات را فقط در ۵ دقیقه می توانید از پورتال آنلاین دفتر شما تهیه کنید. این امکانات در واقع مرکز تماس اینترنتی شما است.

مرکز تلفن اینترنتی به بسیاری از کسب و کارها  کمک کرده تا هم با بهترین کیفیت پاسخگوی تماس گیرندگان کسب و کارشان باشند و هم با تمرکز بر کسب و کارشان، محصولات و سرویس­های خود را بهبود بخشند.

با برونسپاری خدمات مرکز تماس، شرکتها دیگر نیازی به سرمایه گذاری سنگین برای خرید تجهیزات گران قیمت مرکز تماس و استخدام چند اپراتور ندارند بلکه می‌توانند با خرید سرویس مرکز تماس آنلاین و در واقع برونسپاری مرکز تماس خود به کال سنترهای حرفه‌ای، هزینه های خود را به شدت کاهش دهند و سرمایه خود را در جای دیگری برای توسعه کسب و کارشان هزینه کنند.

مرکز تلفن اینترنتی شما کارهای مختلفی می‌تواند انجام دهد و شما را از استخدام منشی و اجاره فضای فیزیکی بی‌نیاز کند و یک تلفن اینترنتی تهران با امکانات دفتر کار داشته باشید.

با ماهی ۱۵۰ هزار تومان برای کسب‌وکارتان منشی استخدام کنید

منشی دورکار

با ماهی ۱۵۰هزار تومان برای کسب‌وکارتان منشی استخدام کنید

یکی دیگر از خدمات دفترشما منشی مجازی (منشی دورکار) است. در سرویس منشی مجازی دفتر شما فردی حقیقی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌های شما خواهد بود. انگار که شما مرکز تماس خود را برون‌سپاری کرده‌اید.

در واقع منشی مجازی اپراتوری حرفه‌ای است و بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.

تنها کافی است که به منشی دورکار دستورالعمل بدهید که چه سوالاتی از مشتری بپرسد و چه اطلاعاتی را از او دریافت کند، حتی اگر نیاز بود منشی می‌تواند تماس‌ها را به شما یا هر فرد دیگری انتقال دهد.

شما  همچنین می‌توانید تماس رایگان داشته باشید و ۱۵ روز سرویس منشی مجازی را به‌صورت رایگان آزمایش کنید.

راه اندازی مرکز تماس همیشه دردسرها و هزینه های فراوانی دارد، به خصوص که خرید و نگهداری از تجهیزات گرانقیمت آن از نوسانات قیمت ارز تأثیر می‌پذیرد.

در شرایطی که با پیشرفت فناوریهای مخابراتی، امکان برونسپاری  مرکز تماس و استفاده از مرکز تلفن اینترنتی وجود دارد، هوشمندانه ترین راه این است که سرمایه خود را، به جای اینکه صرف راه اندازی مرکز تماس درون سازمانی کنیم، در جهت توسعه کسب و کارمان سرمایه گذاری کنیم. با برونسپاری مرکز تماس، هم از نوسانات قیمتها در امان هستیم و هم کسب و کارمان سریع تر به نتیجه می‌رسد.