استارت آپ

اگر شما یک  کارآفرین و یا صاحب استارت آپ  هستید  و یا ایده های خلاقانه برای  شروع یک کسب و کار نوین دارید، اما سرمایه ی مورد نیاز برای شروع به کار را ندارید و هزینه های اولیه ای همچون اجاره ی دفتر کار، استخدام منشی، خرید خط  تلفن و غیره باعث نگرانی شما شده،  و با خود فکر میکنید که بدون داشتن امکانات اولیه،  کسب و کار شما اعتبار کافی را نخواد داشت. نباید اجازه بدهید این قسم دل مشغولی ها  مانع شروع به کار شما شود. زیرا در عصر تکنولوژی دیگر هیچ نیازی وجود ندارد که با استفاده از  تکنولوژی و اینترنت حل نشده باقی مانده باشد. دیگر در کشورهای پیشرفته کسی به علت اینگونه ترس ها و مسائل کارآفرینی خود را به تعویق نمی اندازد. به عنوان مثال کمپانی های بزرگی همچون ویرچوال افیس، لایو رسیپشنبست همواره در حال ارائه  دادن خدمات دفتری و اداری هستند.

ما و همکارانمان نیز در دفتر شما به فکر گسترش استارت آپ ها و پر و بال دادن به کسب و کارهای کوچک  هستیم، ما در صدد یاری کردن به  جوانان خلاق و نوآور هستیم تا آنها نیز به سادگی فرصت کارآفرینی و تحقق بخشیدن به رویاهای خود را داشته باشند.

شما میتوانید با استفاده از امکانات دفتر شما از خدماتی همچون دفتر کار، منشی تلفنی، شماره تلفن اختصاصی به کسب و کار خود بدون هزنیه های سرسام اور اجاره و غیره و ذلک رنگ و اعتبار ببخشید.
شما با دریافت یک شماره تلفن اختصاصی می توانید با توجه به نیاز خود از دو طریق: ۱- تلفن گویا   ویا   ۲- منشی حقیقی(اپراتور) از پاسخگویی تماس هایتان مطمئن باشید در صورتی که نیاز به برگزاری جلسه داشته باشید چه به صورت گروهی و چه به صورت خصوصی می توانید از اتاق کنفرانس و یا اتاق مدیریتی “دفتر شما” واقع در دو شعبه در شهر تهران(اقدسیه و میدان جمهوری) با هماهنگی قبلی استفاده نمایید.
در ‘دفتر شما’ شما به میزان نیاز خود از خدمات ارتباطی و مکان اداری بهرمند می شوید و به همان اندازه هزینه پرداخت می کنید.
در نتیجه با حفظ وجه حرفه ای کسب و کارتان به توسعه تجارت خود بیندیشید

استارت آپ چیست؟

 تعریف ساده از استارتاپ-مفهوم استارت آپ - استارت آپ چیست

استارتاپ یک کسب و کاری است که بیشتر  از آن مبتنی بر فناوری است. هر کسب و کار که بر پایه فناوری است، لزوما استارتاپ نیست، ولی همه استارتاپ‌ها به به طور زیاد از وب، موبایل، اینترنت،  تبلت  و تکنولوژی های جدید استفاده می‌کنند تا پیشرفت چشمگیری داشته باشند و به تعداد مطلوبی  از کاربران بالایی برسند.در واقع   استارتاپ یک شرکت موقت است که با هدفمند کردن  یک مدل کسب و کار قابل تکرار بوجود میاید.

مزایای استارتاپ

از فرصت‌های بیشماری بهره میبرید .

قادر به انجام کارهای متفاوتی میشوید.

نو آوری‌های جدیدی یاد می‌گیرید.

در یک محیط کاری رضایتمند کار می‌کنید.

یاد می‌گیرید که صرفه جو باشید.

شما بطور آهسته ، قادر به درک مالکیّت، خود پایداری، و ارزش کار سخت میشوید.

مزایای استارت آپ،کسب و کار جدید ،فواید استارت آپ

معایب استارت آپ

ممکن است حقوق نگیرید

برخی از کارکنان استارتاپ ها با این تصور مشغول به کار می شوند که در ازای در عوض کم شدن درآمد ماهیانه شان می توانند سهمی در آن کسب و کار داشته باشند.  این افراد اینگونه فکر میکنند  که دوسالی را در شرکت  مورد نظرشان  کار می کنند و سپس ازسود کلی  کار خود    سهمی را دریافت می کنند.

ممکن است در تیم مدیریتی جایگاهی نداشته باشید

دراستارتاپ  مورد  را هم باید در نظر داشته باشید که وعده   ارتقای  رتبه و رسیدن به جایگاه های شغلی مدیریتی می تواند  وعده ایی کاذب باشد برای متقاعد نمودن شما به منظور دریافت حقوق کمتر  و کار بیشتر .

استارتاپ ها معمولا  به شکست (منجر میشوند)

زمانی که به یک استارتاپ  عضو   می شوید  ممکن است  شانس شکست خوردن آن برای شما وجود  داشته یاشد  . منظور از  این جمله ناامید کردن  موسسیین شرکت های  تازه وارد  نیست.
براساس گزارش وال استریت ژورنال، در سال ۲۰۱۲ میلادی از هر چهار استارتاپی که بین سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ میلادی راه اندازی شده بودند .سه تای آنها با شکست روبرو شدند که برای ارائه این گزارش مجموعا ۲۰۰۰ شرکت با بودجه ای بالغ بر ۱ میلیون دلار مورد بررسی قرار گرفتند.

سخت باید کار کنید

در چنین شرکت های استارتاپی ممکن است مجبور شوید به شکلی زیادو برای ساعت های طولانی  کار کنید چون شرکت شما در تلاش است که سریع تر به بازدهی بالا  برسد و هر چه زودتر کالا یا خدماتی را تولید کند و قبل از آنکه بودجه اش به  بایان برسد بازاری را برای آن بر پا کند .

 ممکن است مجبور به پرداخت هزینه ها شوید

از تامین مواد و وسایل مورد نیاز دفتر گرفته تا خدمات نظافتی هزینه هایی هستند که به خاطر نداشتن بودجه کافی در استارتاپ ها احتمالا از جیب کارمندان دریافت خواهند شد. ممکن است.

معایب استارت آپ، درامد نا کافی ، شکست در استارت آپ

با وجود تمامی این معایب، باید متذکر شویم که کار کردن در استارتاپ ها مزایا و شیرینی های خودش را دارد . تنها افرادی می توانند آن را درک کنند که هم در شرکت های بزرگ کار کرده اند و هم در شرکت های نوپا و تازه تاسیس.

ایده های ناب استارتاپی جهانی

استارتاپ های عالی معمولا با ایده های پیشرفت کردند که در ابتدا آنها را مسخره کردند و ایده شان را جالب نخواندند و مورد توجه خیلی ها نبوده است برای مثال چندمورد از آنها را در بایین آوردیم:

Facebook

 • شبکه اجتماعی

Drop box

 • سایت اشتراک گذاری فایل

Amazon

فروش آنلاین کتاب

LinkedIn

 • شبکه اختماعی حرفه ایی جهت کاریابی

Palantir 

 • نرم افزار آنالیز داده های  محرمانه

استارتاپ های ناب، استارت آپ موفق،ایده های استارت آپی        استارتاپ های ناب، استارت آپ موفق،ایده های استارت آپی          استارتاپ های ناب، استارت آپ موفق،ایده های استارت آپی

همانطور که در بالا  دیدید اغلب استارتاپ های بزرگ دنیا ایده های فوق العاده عالی یا شگفت انگیز نداشتند , یک ایده ساده داشتند اما به آن عمل کردند و به مرور زمان آنرا به یک استارتاپ عالی تبدیل کردند.

28 دیدگاه ها

 1. ماهان می‌گه:

  سلام، منظورتون از استارت آپ کسب و کار جدیده ؟

 2. فرهان می‌گه:

  من می خوام یک کار جدید انجام بدم و می خوام از خدمات دفتر شما استفاده استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

 3. تواب کمالی می‌گه:

  به نظرم استارت آپ شامل کسب و کارهای جدیده و تجارت های امروزی رو نیز شامل میشه

 4. فرامرز می‌گه:

  من یه ایده ی جدید دارم ولی به سرمایه نیاز داره که خودم ندارم اگه کسی میتونه راهنمایی یا کمک کنه ممنون میشم که لطف بفرمایید

 5. خاکسار می‌گه:

  اگه یه ایده ی جالب دارید و میخواید عملیش کنید و استارت بزنید بهتره همین الان با دفتر شما تماس بگیرید و ایده تون رو عملی کنید

 6. یاسر می‌گه:

  با سلام در مورد استارت آپ کسی ایده داره؟

 7. زاهد می‌گه:

  استارت آپ مرده و زنده چیه؟اگه ممکنه در این مورد توضیح بدید

 8. میبد می‌گه:

  استارت آپ یه ایده ایه که میتونه سریع رشد کنه و به موفقیت برسه

 9. شیرازی می‌گه:

  یه سوال دارم استارت آپ با استارت آپ ویکند چه تفاوتی داره؟؟

 10. هاشمی می‌گه:

  استارت زدن یه کسب و کار جدید با روش معمولش خیلی هزینه بره ولی با استفاده خدمات دفتر شما میتونیم با حداقل هزینه کسب و کارمون رو راه اندازی کنیم ،از شرکت دفتر شما به خاطر این خدمت بزرگش ممنونیم

 11. زهرابی می‌گه:

  من خارج از ایران زندگی می کنم و میخوام یه ایده جدید م رو استارت بزنم میخواستم ببینم چطور میتونم از امکانات دفتر مجازی استفاده کنم ؟

 12. رائفی پور می‌گه:

  این کلمه ی استارت آپ که روسایت زدید یعنی راه اندازی یه کسب و کار جدید .ولی میتونید بفرمایید شرکت دفتر شما چه اقداماتی در این زمینه میتونه انجام بده؟؟

 13. tarane می‌گه:

  از دوستانی که در زمینه ی راه اندازی کسب و کار و استارت آپ تجربه دارن تقاضا میکنم اگه ممکنه تجربیات خودشون رو در سایت قرار بدن که همه بتونن استفاده کنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *