تلفن ثابت تهران

ثبت نام اینترنتی خط تلفن ثابت تهران

«دفتر شما» دفتر کار مجازی 15 Comments

ثبت نام اینترنتی خط تلفن ثابت تهران

آیا می‌توان در کمتر از ۵ دقیقه صاحب یک شماره تلفن ثابت تهران با کد ۲ شد؟ پاسخ مثبت است، اکنون می‌توانید اقدام به ثبت نام اینترنتی خط تلفن ثابت کنید و خیلی ساده صاحب یک شماره تلفن ثابت تهران شوید. نکته جالب تر این که مهم نیست ساکن چه شهر یا کشوری هستید.

ثبت نام تلفن ثابت تهران

با خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» می توانید تماسهای خود را از هر گوشه این جهان بر  روی گوشی همراهتان پاسخ دهید و مدیریت کنید. به علاوه، یک شماره فکس اختصاصی نیز در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید از سرویس فکس اینترنتی بهره مند شوید و فکسهای دریافتی را در ایمیل خود دریافت کنید.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

تا همین چند سال پیش که هنوز دفتر کار مجازی در ایران وجود نداشت، برای اجاره خط تلفن ثابت باید شال و کلاه می‌کردید و با مراجعه به اداره مخابرات در صف و نوبت می‌ماندید تا به توجه به آدرس و محل سکونت خود یک خط تلفن ثابت به شما تعلق می‌گرفت. در نهایت هم باید مأمور مخابرات خط را در ورودی ساختمان به شما تحویل می‌داد و مسئولیت کشیدن خط تا داخل واحد هم بر دوش خودتان بود. اما این روزها دیگر نه نیازی به انتظار است و نه سیم کشی تنها با ثبت نام اینترنتی خط تلفن می‌توانید صاحب شماره تلفن ثابت تهران شوید.

همین الان می‌توانید از طریق فعال کردن سرویس تلفن گویا یا منشی مجازی «دفتر شما» صاحب یک خط تلفن ثابت و فکس اینترنتی شوید. برای این که به شما اطمینان دهیم خدمات ما تا چه اندازه به کارتان می آید، یک فرصت ۱۵ روزه برای آزمایش کردن این سرویس در اختیار شما قرار داده ایم. برای ۱۵ روز می‌توانید رایگان از این سرویس استفاده کنید و اگر مورد پسندتان واقع شد با اطلاع به کارشناسان فروش ما خط را به نام خود اجاره کنید.

با ثبت نام اینترنتی خط تلفن ثابت «دفتر شما» دیگر نه نیاز به مراجعه به مخابرات و سیم کشی دارید، و نه مجبورید برای استفاده از خط تلفن ثابت خود همیشه در یک مکان حضور داشته باشید. می توانید هم شماره تلفن ثابت با کد ۲ داشته باشید، و هم تمامی تماسهای خود را روی تلفن همراهتان پاسخ دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خرید خرید تلفن ثابت تهران و فکس اینترنتی با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایت «دفتر شما» مراجعه کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
ثبت نام اینترنتی خط تلفن ثابت تهران
Author Rating
51star1star1star1star1star

Comments 15

 1. لطفا توضیح بیشتری دهید که این تلفن به چه شکل است؟ آیا روی خط سیم کارت متصل می‌شود. مزایای تلفن ثابت را ندارد یعنی خط مجازی است و با دستگاه تلفن ثابت قابل اتصال نیست؟

  1. سیستم تلفن مجازی بر روی بستر اینترنت است، بنابراین محدود به مکان خاصی نیست. یعنی شما با تهیه یک شماره تلفن ابری از سرویس دهنده های خدمات دفتر کار مجازی صاحب شماره ای شبیه به شماره تلفن ثابت می شوید که می توانید از هر نقطه گوشه دنیا از آن استفاده کنید.

   شما یک شماره تلفن با کد ۲ تهران میگیرید و کسی که با این شماره تماس میگیرد به شماره هایی که شما تعریف کرده اید ارجاع داده می‌شود.

   بیشتر بخوانید: شماره تلفن ابری یا مجازی چیست و چه مزیتهایی نسبت به شماره تلفن ثابت دارد؟

 2. Pingback: ۷ روش کاربردی برای فروش صنایع دستی در ایران | دفترشما

 3. Pingback: خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی «دفتر شما» | دفترشما

 4. Pingback: سیستم تلفن گویا: راهکاری حرفه ای برای اینکه شما را جدی بگیرند|«دفترشما» | دفترشما

 5. Pingback: رونق کسب و کار با سرویس منشی مجازی | دفترشما

 6. Pingback: کار آفرینی | دفترشما | دفتر کار مجازی

 7. Pingback: خرید خط تلفن ثابت در ۵ دقیقه برای کسب و کار جدید شما | دفترشما

 8. Pingback: ایده های عالی برای راه اندازی کسب و کار کوچک | دفترشما

  1. Post
   Author

   سلام وقت بخیر
   با اینکه از نظر فنی «دفترشما» این امکان را داراست، اما چون هنوز مجوز شماره گیری با خطوط تلفن مجازی توسط خود مشترکین از سوی مخابرات صادر نشده از عرضه مستقیم این امکان معذوریم.
   اما شما با گرفتن سرویس تماس خروجی از ما، می توانید تماسها را به منشی های ما بسپارید تا آنها شماره گیری کنند و پس از برقراری ارتباط به شما وصل کنند که این سرویس وجهه خیلی بهتری هم به کسب و کار شما می دهد.
   جهت ملاحظه تعرفه خدمات تماس خروجی اینجا کلیک نمایید.
   ممنون

 9. Pingback: خرید شماره تلفن مجازی تهران در ۵ دقیقه | شماره تلن اینترنتی تهران |دفترشما

 10. سلام من مورخه ۱۳۹۸/۴/۱۶ برای خرید تلفن ثابت حضوری ثبت نام کردم.رسیدی هم به من ندادند.گفتند.ده روز دیگه بیایید اینجا
  .من چگونه می توانم از ثبت نام خود مطمئن شوم.

  1. شما احتمالا به مخابرات مراجعه کرده اید. برای استفاده از سرویس های ما مراجعه حضوری نیاز نیست و اتفاقا این هم از مزایای دفتر کار مجازی است.

 11. Pingback: شماره تلفن مجازی چیست؟ | خط تلفن مجازی | خط تلفن ثابت مجازی | خط اینترنتی | دفترشما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.