«شماره تلفن مجازی»… «خط تلفن ابری»… «دفتر کار مجازی»… اینها عبارتهایی است که این روزها زیاد می شنویم، اما شاید ذهنیت روشنی نسبت به آنها نداشته باشیم. در این مقاله می خواهیم ببینیم این عبارتها به چه معنا هستند و چه طور به رشد کسب و کارمان کمک می کنند.

سیستم تلفن ابری چیست و چه تفاوتی با سیستم تلفن ثابت دارد؟

سیستم تلفن ثابت بر روی خطوط تلفنی مخابرات است. بنابراین برای این که یک شماره تلفن ثابت اینترنتی تهران داشته باشید، باید به مخابرات بروید و درخواست بدهید تا شماره ای به شما واگذار شود. شماره تلفن ثابت، همان طور که از نامش پیداست، محدود به مکان است و تنها در صورتی می توانید از آن استفاده کنید که در مکان مورد نظر حضور داشته باشید.

سیستم تلفن ابری چیست و چه تفاوتی با سیستم تلفن ثابت دارد؟

سیستم تلفن ابری چیست و چه تفاوتی با سیستم تلفن ثابت دارد؟

اما این محدودیت با ذات کسب و کارهای امروزی که مدام در حرکت و پویایی اند در تناقض است. یعنی اگر می خواهید شماره تلفن ثابتی به طور اختصاصی برای کسب و کار خود تهیه کنید، ناگزیرید که دفتر کاری نیز تهیه کنید و یک نفر را برای پاسخگویی به تماسها استخدام کنید.

اینجاست که شماره تلفن ابری یا مجازی به کمک کسب و کارهای امروزی می آید.مرکز تماس ابری بر روی بستر اینترنت است، بنابراین محدود به مکان خاصی نیست. یعنی شما با تهیه یک شماره تلفن ابری از سرویس دهنده های خدمات دفتر کار مجازی صاحب شماره تلفن ثابت می شوید که می توانید از هر نقطه گوشه دنیا از آن استفاده کنید. امکاناتی مانند فکس اینترنتی و صندوق صوتی را نیز بر روی خطوط مرکز تلفن ابری دریافت کرد. «دفتر شما» از پیشتازان عرضه خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی است.

۹ مزیت تلفن ابری نسبت به شماره تلفن ثابت

  1. سرعت:  در مرکز تماس ابری بدون سخت افزار، عملیات اجرایی سریع است و هیچ مشکلی در مراحل راه اندازی در محیط کسب و کار شما وجود ندارد.
  2.  هیچگونه سخت افزاری لازم نیست و در نهایت می تواند مشکل نگهداری تجهیزات و به روزرسانی های آن را برطرف کند.
  3. مدل کسب و کار یکپارچه مرکز تلفن ابری: به شما امکان می دهد تا با کمک یک اتصال اینترنتی به سیستم های یکپارچه دسترسی پیدا کنند و در هر زمان و مکانی بهترین پشتیبانی را ارائه دهند.
  4. سیستم های کاربرپسند: مرکز تماس ابری راه حل هایی را برای استفاده آسان و طراحی کاربر محور پیش می برد و با استفاده از فناوری پیشرفته، مزایایی را در اختیار کاربران قرار می دهد، این امر به نمایندگان مراکز تماس امکان می دهد بدون سختی های آموزش سیستم های پیش فرض در سیستم های قدیمی از عملکرد بالایی بهره مند شوند.
  5. همیشه آپدیت: بدون نیاز به، بروزرسانی، همیشه به جدیدترین به روزرسانی های نرم افزار دسترسی خواهید داشت.
  6. افزایش بهره وری: مرکز تلفن ابری فرآیند نظارت بر تماس پیشرفته را ارائه می دهند. نمایندگان می توانند با یک داشبورد یکپارچه با این فناوری کار کنند و  بهره وری افزایش می یابد.
  7. پشتیبانی دائمی: با دفترکار مجازی، مهم نیست که کارکنان در کجا مستقر هستند، برای شروع فقط به یک مرورگر وب و اتصال به اینترنت نیاز دارند. و این گونه هیچ وقت هیچ تماسی از مشتری را از دست نمی دهید.
  8. کاهش هزینه ها: از آنجا که هردو سخت افزار و نرم افزار درسیستم ابری وجود دارند، هزینه های نگهداری مداوم مرکز تلفن ابری بطور قابل توجهی کاهش می یابد و درآمدزایی افزایش می یابد.
  9. پیشرفته و دسترسی آسان: فناوری به طور مداوم در حال تکامل و پیچیده تر شدن است، انعطاف پذیری، بهینه سازی هزینه، راه اندازی تلفن گویا، سانترال مجازی، مراکز تماس با داشتن هوش دیجیتالی، فناوری ابری و هوش مصنوعی، از مزیت های بالقوه آن است.
  از پیش شماره های تهران کدام شماره تلفن به درد کسب و کارتان می‌خورد؟

دفتر کار مجازی چیست و چه تفاوتی با دفتر کار معمولی دارد؟

دفتر کار مجازی نیز مفهومی است که بر اساس سیستم تلفن مجازی شکل گرفته است. اما چرا نامش مجازی است؟ چگونه می توان دفتر کار داشت، اما آن دفتر کار واقعی نباشد؟ دفتر کار مجازی به این دلیل به این نام خوانده می شود که برای راه اندازی آن نیازی به یک مکان فیزیکی نیست.

به چه صورت؟ شرکت سرویس دهنده یک شماره تلفن ابری در اختیار شما قرار می دهد. سپس می توانید بر روی شماره تلفن خود سیستم تلفن گویا راه اندازی کنید. شما همچنین می توانید منشی داشته باشید، و همه اینها بدون نیاز به تهیه و اجاره دفتر کار است.

 چگونه برای کسب و کار خود تلفن گویا راه اندازی کنم؟

تلفن گویا

تلفن گویا

تلفن گویا

با خریداری بسته تلفن گویا از «دفتر شما» یک شماره تلفن ابری اختصاصی به شما واگذار می شود. شما می توانید برای شماره تلفن خود تا ۹ داخلی تعریف کنید. برخلاف خطوط تلفن معمولی، این داخلی ها می تواند هر شماره ای، چه ثابت و چه همراه، باشد.

بنابراین وقتی کسی با شماره تلفن ثابت اختصاصی کسب و کار شما تماس می گیرد، منویی به طراحی خود شما برایش پخش می شود و می تواند با شماره گیری هر داخلی به فرد مورد نظر وصل شود.

شما می توانید با خریداری بسته «منشی مجازی» به کسب و کار خود وجهه ای حرفه ای تر از این نیز ببخشید.

منشی مجازی

منشی مجازیبا خریداری بسته منشی مجازی که منشی تلفنی هم می گویند از «دفتر شما»، علاوه بر اینکه یک شماره تلفن ابری اختصاصی در اختیارتان قرار می گیرد، یک منشی حرفه ای و باتجربه به تماسهای کاری شما پاسخ می دهد. تنها کافی است اطلاعات مورد نیاز درباره کسب و کار خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید.

از دیگر خدمات «دفتر شما» می توان به چت آنلاین، فکس اینترنتی و اجرای طرح های نظرسنجی اشاره کرد. برای آگاهی از تمامی خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی «دفتر شما» به وبسایت ما مراجعه کنید.

اگر هنوز سؤالی ذهنتان را درگیر کرده است، در قسمت «دیدگاه شما» با ما درمیان بگذارید و یا با شماره تلفن ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.