آیا می‌توان در کمتر از ۵ دقیقه صاحب یک شماره تلفن ثابت تهران با کد ۲ شد؟ پاسخ مثبت است، اکنون می‌توانید اقدام به ثبت نام اینترنتی خط تلفن ثابت کنید و خیلی ساده صاحب یک شماره تلفن ثابت دایورتی تهران شوید. نکته جالب تر این که مهم نیست ساکن چه شهر یا کشوری هستید.

دفترشما

ثبت نام تلفن ثابت تهران

با خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» می توانید تماسهای خود را از هر گوشه این جهان بر  روی گوشی همراهتان پاسخ دهید و مدیریت کنید. به علاوه، یک شماره فکس اختصاصی نیز در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید از سرویس فکس اینترنتی بهره مند شوید و فکسهای دریافتی را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت نام اینترنتی تلفن ثابت تهرانتا همین چند سال پیش که هنوز دفتر کار مجازی در ایران وجود نداشت، برای اجاره خط تلفن ثابت باید شال و کلاه می‌کردید و با مراجعه به اداره مخابرات در صف و نوبت می‌ماندید تا به توجه به آدرس و محل سکونت خود یک خط تلفن ثابت به شما تعلق می‌گرفت.

در نهایت هم باید مأمور مخابرات خط را در ورودی ساختمان به شما تحویل می‌داد و مسئولیت کشیدن خط تا داخل واحد هم بر دوش خودتان بود. اما این روزها دیگر نه نیازی به انتظار است و نه سیم کشی تنها با ثبت نام اینترنتی خط تلفن می‌توانید صاحب شماره تلفن ثابت تهران شوید.

۱۵ روز رایگان امتحان کنید

همین الان می‌توانید از طریق فعال کردن سرویس تلفن گویا یا منشی مجازی «دفتر شما» صاحب یک خط تلفن ثابت و فکس اینترنتی شوید.

برای این که به شما اطمینان دهیم خدمات ما تا چه اندازه به کارتان می آید، یک فرصت ۱۵ روزه برای آزمایش کردن این سرویس در اختیار شما قرار داده ایم. برای ۱۵ روز می‌توانید رایگان از این سرویس استفاده کنید و اگر مورد پسندتان واقع شد با اطلاع به کارشناسان فروش ما خط را به نام خود اجاره کنید.

با ثبت نام اینترنتی خط تلفن ثابت «دفتر شما» دیگر نه نیاز به مراجعه به مخابرات و سیم کشی دارید، و نه مجبورید برای استفاده از خط تلفن ثابت خود همیشه در یک مکان حضور داشته باشید. می توانید هم شماره تلفن ثابت با کد ۲ داشته باشید، و هم تمامی تماسهای خود را روی تلفن همراهتان پاسخ دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت خط تلفن ثابت تهران و فکس اینترنتی با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایت «دفتر شما» مراجعه کنید.