خرید خط تلفن ثابت تهران

«دفتر شما» دفتر کار مجازی 13 Comments

خط تلفن ثابت تهران بخرید بدون نیاز به سیم کشی

خط تلفن ثابت تهران را چگونه تهیه کنیم؟ یکی از دردسرهایی که بسیاری از کارآفرینان با آن دست به گریبان‌اند خرید خط تلفن ثابت برای کسب و کارشان است. نخست این سه موقعیت را تصور کنید:

دفتر کار ندارید
۱) کسب و کاری دارید که مکان مشخص و ثابتی ندارد، مانند طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی. اما برای دادن وجهه‌ای حرفه‌ای به فعالیتتان می‌خواهید یک خط تلفن ثابت تهران مختص کسب و کارتان خریداری کنید. اما خرید خط تلفن ثابت تهران از مخابرات مستلزم داشتن فضایی فیزیکی، مانند خانه یا دفتر کار است. یعنی بدون داشتن یک فضای فیزیکی و سیم کشی به آنجا نمی توان خط تلفن ثابت خریداری کرد.

دفتر کار اجاره کرده اید اما دائما جابجا می شوید
۲) شما دفتر کاری را برای شرکتتان اجاره کرده‌اید و از خط تلفن ثابت تهران آن مکان استفاده می‌کنید و شماره آن را روی کارت ویزیت خود چاپ می‌کنید. اما با اتمام قرارداد اجاره دفترتان مجبور به جابجایی هستید. حال شما می‌مانید و مشتریان بسیاری که با تماس به شماره قبلی شما متوجه می‌شوند آن شماره دیگر به شما مربوط نمی‌شود. اگر بخت با شما یار باشد و مشتریتان پس از این اتفاق سراغ رقیبتان نرود، دستکم وجهه حرفه‌ای شما خدشه‌دار می‌شود.

در تهران نیستید اما می خواهید در بازار پایتخت رقابت کنید
۳) فرض کنید ساکن شهری غیر از تهران هستید و کسب و کارتان نیز در همان شهر است. اما اگر بتوانید خط تلفن ثابت تهران تهیه کنید، تعداد مشتریان و فروشتان به مراتب بالاتر می‌رود.

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه بدون اجاره دفتر کار، برای کسب و کارم شماره تلفن ثابت تهران بگیرم؟

برای تمام این موقعیت‌ها، یک راه‌حل وجود دارد. استفاده از خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی دفتر شما. امروزه در سرتاسر دنیا می توان امتیاز خط تلفن ثابت تهران را بدون اجاره دفتر کار خریداری کرد. برای مثال، یک نفر که کسب و کاری در چین دارد، می‌تواند بدون نیاز به هیچ فضای فیزیکی، در لندن خط تلفن خریداری کند. خبر خوش این که امروزه این خدمات در ایران نیز عرضه می‌شود. از آن گذشته، از خدمات دیگری مانند تلفن گویا، صندوق صوتی، فکس اینترنتی و منشی نیز بهره مند می شوید.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

خرید اینترنتی خط تلفن ثابت تهران از «دفترشما» بصورت گام به گام

اگر مایل هستید تماس ها را خود یا همکاران تان پاسخ دهید، سرویس تلفن گویا را انتخاب کنید و اگر مایلید پاسخگویی اولیه به تماس ها را به منشی مجرب واگذار کنید، سرویس منشی مجازی مناسب شماست. شما با مراجعه به این لینک می‌توانید بسته دلخواه تلفن گویا و یا منشی مجازی خود را انتخاب کنید و سپس از بین هزاران شماره تلفن ثابت تهران، شماره دلخواه خود را انتخاب کنید و از امکانات بی نظیر سرویس های «دفتر شما» بهره مند شوید.

ویدیوی زیر مراحل خرید اینترنتی تلفن را گام به گام به شما نشان می‌دهد:

 

پرسشهای خود را درباره خرید خط تلفن ثابت تهران،  و ثبت نام تلفن ثابت تهران سرویس تلفن گویا و منشی مجازی در قسمت «دیدگاه ها» با ما در میان بگذارید یا با کارشناسان فروش به شماره ۲۸۴۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

Comments 13

 1. مالکیت خط تلفنی که از آن در بالا صحبت شده برای کیست ؟ آیا خط تلفن برای همیشه مال سرویس گیرنده است یا فقط تا زمانی که از خدمات دفتر شما استفاده می نماید ؟

  1. با سلام.
   مالکیت خطوط به «دفتر شما» تعلق دارد و در مدت قرارداد به طور اختصاصی به مشترک واگذار می شود. پس از اتمام قرارداد شماره تلفن تا مدت سه ماه برای مشترک در حالت رزرو باقی می ماند و تماسهای دریافتی به صندوق صوتی وصل می شود. پس از سه ماه در صورت تمدید نشدن قرارداد، شماره به مشترک دیگری واگذار می شود.

 2. فقط ی ضعف داره این سیستم دفتر مجازی اونم.ساعت کار یه حالا در مورد تعرفه قیمت هم به نظر من زیاده ولی با همه این حال کار جالبه ممنونم از شما که. همچین خدمتی ارائه میدید

  1. Post
   Author

   سلام.
   خیر. با اینکه «دفترشما» امکان عرضه چنین سرویسی را دارد، چون هنوز مخابرات مجوز این گونه سرویس را به دفاتر کار مجازی نداده است، فعلاً از عرضه آن به مشترکین معذوریم.
   به محض صدور مجوز مخابرات، این سرویس را به مشترکین عزیز عرضه خواهیم کرد.

 3. ایا امکانش هست بجز پیش شماره تهران پیش شماره یک شهر دیگر داشته باشیم؟

  1. در حال حاضر تنها سرشماره تهران وجود داره که شما می‌تونید ۴ رقم آخر رو خودتون انتخاب کنید و مثلا ۴ رقم آخر شماره موبایل تون رو بگذارید.
   با وجود اینکه این شماره برای تهران است ولی هر جای ایران که باشید می توانید از اون استفاده کنید و نیاز به مستقر بودن یا سکونت در تهران نداره.

 4. سلام چرا با این که خط خریداری شده بازهم موقع تماس میگن خط به صورت ازمایشی در اختیارمون قرار داره

  1. چون شما سرویس رایگان آزمایشی را انتخاب کرده اید، پس از بارگذاری مدارک و پرداخت میتوانید متن دلخواه خود را به عنوان پیغام خوشامدگویی قرار دهید.

  2. شما هنوز مدارک خود را بارگذاری نکرده اید یا مدارک ارسالی به تایید کارشناسان نرسیده است. پس از ثبت نام و فعالسازی خط بایستی مدارک هویتی خود را در پنل بارگذاری نمایید تا قابلیت ویرایش پیام پیش فرض برای شما فعال شود و بتوانید پیام مورد نظرتان را جایگزین کنید.

 5. درود و وقت خوش آیا با درخواست خط منشی رو هم حتما اون موقع باید گرفت یا نه بعدا هم میشه گزینه ی داشتن منشی و رو فعال کرد؟

  1. سلام
   میتونید که تنها خط رو رزور کنید و بعد سرویس منشی و یا تلفن گویا را فعال کنید.

   برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس بگیرید:
   ۰۲۱۲۸۴۲۰۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.