خط تلفن ثابت

خرید خط تلفن ثابت تهران

خط تلفن ثابت تهران بخرید بدون نیاز به سیم کشی

خط تلفن ثابت تهران را چگونه تهیه کنیم؟ یکی از دردسرهایی که بسیاری از کارآفرینان با آن دست به گریبان‌اند خرید خط تلفن ثابت برای کسب و کارشان است. نخست این سه موقعیت را تصور کنید:

دفتر کار ندارید
۱) کسب و کاری دارید که مکان مشخص و ثابتی ندارد، مانند طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی. اما برای دادن وجهه‌ای حرفه‌ای به فعالیتتان می‌خواهید یک خط تلفن ثابت مختص کسب و کارتان خریداری کنید. اما خرید خط تلفن ثابت از مخابرات مستلزم داشتن فضایی فیزیکی، مانند خانه یا دفتر کار است. یعنی بدون داشتن یک فضای فیزیکی و سیم کشی به آنجا نمی توان خط تلفن ثابت خریداری کرد.

دفتر کار اجاره کرده اید اما دائما جابجا می شوید
۲) شما دفتر کاری را برای شرکتتان اجاره کرده‌اید و از خط تلفن ثابت آن مکان استفاده می‌کنید و شماره آن را روی کارت ویزیت خود چاپ می‌کنید. اما با اتمام قرارداد اجاره دفترتان مجبور به جابجایی هستید. حال شما می‌مانید و مشتریان بسیاری که با تماس به شماره قبلی شما متوجه می‌شوند آن شماره دیگر به شما مربوط نمی‌شود. اگر بخت با شما یار باشد و مشتریتان پس از این اتفاق سراغ رقیبتان نرود، دستکم وجهه حرفه‌ای شما خدشه‌دار می‌شود.

در تهران نیستید اما می خواهید در بازار پایتخت رقابت کنید
۳) فرض کنید ساکن شهری غیر از تهران هستید و کسب و کارتان نیز در همان شهر است. اما اگر بتوانید خط تلفن ثابت تهران تهیه کنید، تعداد مشتریان و فروشتان به مراتب بالاتر می‌رود.

کاربرد شماره تلفن مجازیچگونه بدون اجاره دفتر کار، برای کسب و کارم شماره تلفن ثابت تهران بگیرم؟

برای تمام این موقعیت‌ها، یک راه‌حل وجود دارد. استفاده از خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی دفتر شما. امروزه در سرتاسر دنیا می توان امتیاز خط تلفن ثابت را بدون اجاره دفتر کار خریداری کرد. برای مثال، یک نفر که کسب و کاری در چین دارد، می‌تواند بدون نیاز به هیچ فضای فیزیکی، در لندن خط تلفن خریداری کند. خبر خوش این که امروزه این خدمات در ایران نیز عرضه می‌شود. از آن گذشته، از خدمات دیگری مانند تلفن گویا، صندوق صوتی، فکس اینترنتی و منشی نیز بهره مند می شوید.

سرویس تلفن گویا دفتر شما

شما با تماس با «دفتر شما» و اشتراک در یکی از دو سرویس منشی مجازی یا تلفن گویا می‌توانید با کم‌ترین هزینه خط تلفن ثابت در تهران با پیش‌شماره ۲ با کیفیت دیجیتالی داشته باشید. حتی می توانید شماره تلفن‌های ۵ رقمی یا ۶ رقمی نیز برای کسب و کار خود انتخاب کنید.  در صورت خریداری سرویس منشی مجازی، علاوه بر این خط تلفن ثابت که در اختیارتان قرار می گیرد، تمامی تماسهایتان را نیز منشی های با تجربه ما پاسخ خواهند داد.

پرسشهای خود را درباره خرید خط تلفن ثابت تهران، سرویس تلفن گویا و منشی مجازی در قسمت «دیدگاه شما» با ما در میان بگذارید یا با کارشناسان فروش به شماره ۲۸۴۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

Related Post

Comments 2

  1. مالکیت خط تلفنی که از آن در بالا صحبت شده برای کیست ؟ آیا خط تلفن برای همیشه مال سرویس گیرنده است یا فقط تا زمانی که از خدمات دفتر شما استفاده می نماید ؟

    1. با سلام.
      مالکیت خطوط به «دفتر شما» تعلق دارد و در مدت قرارداد به طور اختصاصی به مشترک واگذار می شود. پس از اتمام قرارداد شماره تلفن تا مدت سه ماه برای مشترک در حالت رزرو باقی می ماند و تماسهای دریافتی به صندوق صوتی وصل می شود. پس از سه ماه در صورت تمدید نشدن قرارداد، شماره به مشترک دیگری واگذار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.