پرتال دفترشما

پرتال دفتر شما راه‌اندازی شد

pr اخبار «دفتر شما» 4 Comments

نسخه بتای پرتال دفترشما راه‌اندازی شد

دیگر نیازی نیست برای فعالسازی، تمدید و همچنین تنظیمات مربوط به سرویس‌های تلفن گویا و منشی مجازی در ساعات اداری با کارشناسان دفتر شما تماس بگیرید.

با راه اندازی نسخه آزمایشی پرتال دفتر شما از این به بعد همه کاربران می‌توانند هر روز هفته و در هر ساعت از شبانه‌روز یکی از سرویس‌های منشی مجازی یا تلفن گویا دفتر شما را خریداری کنند و خودشان در بخش تنظیمات مشخص کنند که به چه چیزهایی نیاز دارند.

کاربر می‌تواند به صورت آنلاین مشخص کند که منشی چه چیزهایی بپرسد و چه اطلاعاتی بدهد، یا آوای انتظار و محتوای پیغام خوشامدگویی را تعین کند و اولویت‌های انتقال تماس‌ را مشخص کند.

این پرتال ویژه توسط تیم برنامه نویس دفتر شما منحصراً برای این وب‌سایت راه‌اندازی شده است.

حالا همه می‌توانند با وارد کردن اطلاعات اولیه، شماره تلفن ثابت کد ۲ تهران دریافت کنند و سرویس‌های منشی مجازی و تلفن گویا را به مدت ۱۵ روز رایگان امتحان کنند.

قسمتی از پنل تنظیمات تلفن گویا

قسمتی از پنل تنظیمات تلفن گویا

نظرتان درباره پرتال دفتر شما چیست؟

در حال حاضر نسخه بتای پرتال منتشر شده است، یعنی در مرحله‌ای هستیم که پرتال با کمک شما اشکال‌زدایی می‌شود و در نهایت در مرحله نهایی که همه اشکالات مهم برطرف شد، نسخه اصلی را ارائه می‌کنیم.

پس به نظرات و پیشنهادهای شما نیاز داریم تا این بازخوردها باعث برطرف شدن ضعف‌ها شود.

راهنمای تنظیمات سرویس منشی مجازی را از اینجا دریافت کنید

راهنمای تنظیمات سرویس تلفن گویا را از اینجا دریافت کنید

اگر در هنگام استفاده از پنل با اشکال یا ابهامی مواجه شدید، حتما ما را در جریان بگذارید، برای ارائه نظرات و پیشنهادهای خود درباره پرتال اینجا کلیک کنید.

با ثبت نام آنلاین شما شماره تلفن ثابت با سرشماره ۲ در تهران می‌گیرید و دیگر نیازی نیست مکانی فیزیکی داشته باشید و یا منشی استخدام کنید. در واقع با خرید آنلاین این سرویس‌ها شما وظایف منشی را برون سپاری می‌کنید، منشی تماس‌هایتان را پاسخ می‌دهد و پیگیری می‌کند. همچنین می‌توانید مکالمات را ضبط کنید، گزارش تماس داشته باشید و فکس اینترنتی ارسال کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]