کسب و کارها بدون نیاز به دفتر کار با کمترین هزینه می‌توانند تلفن ثابت دایورتی داشته باشند. تازه این دایورت تماس هم رایگان است و هزینه ای بابت آن نخواهید پرداخت! چگونه چنین چیزی ممکن است؟ با ما همراه باشید!

تلفن ثابت دایورتی با امکانات ویژه

در هر کجای ایران که باشید، فقط در ۵ دقیقه به کمک خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» یک شماره ثابت تهران از پورتال آنلاین دفترشما انتخاب کنید و بدون داشتن دفترکار از خدمات ارتباطی ما نظیر: سرویس تلفن گویا، منشی حرفه‌ای، فکس و صندوق صوتی با امکان دایورت تماسها روی موبایل و … بهره‌مند شوید.

وقتی که مشتری با این شماره ثابت تماس می‌گیرید شما تنظیمات پنل خود را طوری انجام می‌دهد تا تماس به شماره دلخوه شما، چه موبایل، چه تلفن ثابت انتقال یابد. مثلا شماره ثابت تهران شما با سرشماره ۲ زنگ میخورد ولی شما تماس را به شماره ثابت در شهرستان انتقال می‌دهید.

این خط ثابت مجازی تهران از شماره تلفن اینترنتی متفاوت است و برای استفاده از آن نیاز به اینترنت ندارید. تنها برای خرید و تنظیمات یک بار نیاز به اینترنت پیدا می‌کنید!

تلفن ثابت دایورتی

تلفن ثابت دایورتی

بیشتر بخوانید: مقایسه امکانات و قابلیت های تلفن اینترنتی و تلفن مجازی
اگر مایلید تماس را مستقیما خود یا همکاران پاسخ‌گو باشید، با استفاده از سرویس تلفن گویا می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر کجا که باشید تماس مشتریان را پاسخ دهید.
هزینه دایورت تلفن گویا دفترشما رایگان است. در واقع دفترشما خود این هزینه را که باید به مخابرات پرداخت شود متقبل شده است.
بنابراین، مشترکین سرویس تلفن گویا تنها بابت دقیقه‌های مصرفی خود هزینه پرداخت می‌کنند و مدت زمانی که تماس دایورت شده از حجم بسته مشترک کسر شده و هیچ هزینه‌ جداگانه ای بابت دایورت تماسها پرداخت نمیکند.

سرویس تلفن گویا با هزینه دایورت رایگان

در سرویس تلفن‌گویای دفتر شما، علاوه بر خط تلفن ثابت اینترنتی تهران، تمام امکانات یک سانترال حرفه‌ای با قابلیت تنظیمات آنلاین در اختیار شماست. امکاناتی نظیر پخش پیام خوش‌آمدگویی برای ساعات مختلف روز، تعریف بدون محدودیت منو و داخلی و شماره‌هایی که مایلید تماس‌ها به آن‌ها دایورت شود.

از مزایای این سرویس، امکان ایجاد اولویت تماس بصورت نامحدود می باشد و در صورت عدم پاسخگویی شما، تماسها به اشخاص دیگری که تعریف کرده اید منتقل می شود.

امکان دریافت فکس و گرفتن پیام از طریق صندوق صوتی نیز همراه این سرویس وجود دارد. بلافاصله پس از هر تماس گزارش تماس در قالب پیامک برای شما ارسال می‌شود. همچنین گزارش کامل تماس‌ها و دقایق مصرفی به‌صورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است که می‌توان از لیست تماس‌ها خروجی در قالب اکسل نیز گرفت.

برای گرفتن این سرویس نیاز به خرید هیچگونه سخت افزار یا نرم افزار یا حتی سیم کشی ندارید. هزینه بسته‌های تلفن گویا از ۳۹ هزار تومان در ماه شروع می‌شود و مشترکین براساس میزان تماس می‌توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند.همان طور که گفته شد در این سرویس هزینه دایورت برای مشترکین رایگان است.

خرید تلفن ثابت اینترنتی؛ از کجا شروع کنم؟

برای شروع و برای راه اندازی دفتر کار مجازی خود ابتدا مشخص کنید که کدام سرویس را نیاز دارید.

• اگر می‌خواهید تماسهای کسب و کارتان را خودتان پاسخ دهید سرویس تلفن گویا را انتخاب کنید.
• اگر می‌خواهید تماسهای کسب و کارتان را یک منشی پاسخ دهد، سرویس منشی مجازی را انتخاب کنید.

در مرحله بعد با توجه به نیاز کسب و کارتان، سرویس و بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. بسته‌های سرویس‌های «دفترشما» بر اساس دقایق مصرفی طراحی شده‌اند. بنابراین هر چه میزان مصرف شما بیشتر باشد، باید بسته‌های بالاتر را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: از کجا شروع کنم: صفر تا صد استفاده از دفتر کار مجازی

همچنین شما این امکان را دارید که دو هفته به صورت رایگان سرویس‌ها را آزمایش کنید و اگر امکانات آن را برای کسب و کارتان مناسب دیدید، بسته را خریداری کنید. هر گونه سوال و ابهامی اگر داشتید کارشناسان دفترشما پاسخگوی شما خواهند بود.