[text_output]

وکلای مهاجرتی که به طور تخصصی در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند، برای تعامل با مراجعان خود نیازهای ارتباطی گوناگونی دارند. بنابراین همیشه باید یک نفر  با مراجعان در ارتباط باشد، امور آنها را پیگیری کند و پاسخ پرسش‌ها و نگرانی‌هایشان را بدهد.

[/text_output]

مشکل چیست؟

وکلا، طبق روال رایج برای شروع فعالیت در زمینه وکالت، باید اقدام به اجاره دفتر کار و استخدام منشی کنند. اگر تازه‌کار باشند، هزینه اجاره دفتر کار، خرید تجهیزات اداری و استخدام منشی برایشان توجیه اقتصادی ندارد. اگر هم بخواهند خودشان به تماسهای مراجعان خود رسیدگی کنند وقت زیادی از آنها می‌گیرد.

از یک طرف نمی‌توانند تماسهای مراجعان و یا مراجعان احتمالی خود را بی‌پاسخ بگذارند و از طرف دیگر، پاسخگویی به تمامی این تماسها زمان و تمرکزشان را از بین می‌برد.

مشکل دیگر تهیه خط تلفن ثابت است. یک قانون کلی برای موفقیت کسب و کارهای جدید این است که مشتریان به شماره های تلفن ثابت اعتماد بیشتری می کنند. اما بدون امکان اجاره دفتر کار چگونه می‌توان شماره تلفن ثابت تهیه کرد؟

 

راه حل چیست؟

راه حل استفاده از خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» است. خدمات دفترکار مجازی به مجموعه‌ای از خدمات مبتنی بر اینترنت گفته می‌شود که نیازهای کسب وکارهای جدید را، مانند خط تلفن ثابت، پاسخگویی به تماسها، دریافت و ارسال فکس برطرف می‌کند و جایگزین مدرن اجاره دفتر کار است.

«دفتر شما» عرضه‌کننده خدمات دفتر کار مجازی است که مشکل اجاره دفتر کار و استخدام منشی را برای وکلای مهاجرتی حل کرده است.

شما می‌توانید بدون هیچ گونه مکان فیزیکی، شماره تلفن ثابت دلخواهتان را از میان هزاران شماره تلفن موجود «دفتر شما» انتخاب کنید.

[text_output]

یکی از مزایای اصلی خرید خط تلفن ثابت از «دفترشما» کد ۲ این شماره است که باپرستیژترین کد تلفن ثابت برای کسب و کار است. داشتن خط تلفن ثابت و خط فکس با کد ۲ بر روی کارت ویزیتتان وجهه کاری شما را یکباره زیر و رو می کند.

خدمات تلفن گویا و منشی مجازی دو سرویس اصلی هستند که بر روی خطوط «دفتر شما» عرضه می‌شوند که در ادامه به تفصیل شرح داده شده‌اند. برای خرید و استفاده از خدمات «دفتر شما» نیاز به هیچ سخت افزار و نرم افزاری ندارید و تمامی مراحل بی‌دردسر و بصورت آنلاین انجام می‌گیرد.

[/text_output]

سرویس تلفن گویا دفتر شما

مزایای خدمات دفتر مجازی «دفتر شما» برای وکلای مهاجرتی

حرفه‌ای

به هر تعداد که بخواهید می‌توانید شماره تلفن ثابت تهران با کد ۲ خریداری کنید. کلیه تماسهایتان را نیز منشی‌های حرفه‌ای ما پاسخ می‌دهند که به کسب و کار شما وجهه خاصی می‌بخشد.

کاهش هزینه‌ها

با خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما»، دیگر نیازی به اجاره دفتر کار، خرید تجهیزات اداری و استخدام منشی ندارید. بنابراین بخش زیادی از هزینه‌ اولیه و جاری شما حذف می‌شود.

افزایش رضایت

با سرویس های «دفتر شما» هیچ تماس بی‌پاسخی نخواهید داشت و امور مراجعانتان بسیار منظم و حرفه‌ای رسیدگی می‌شود. بنابراین سطح رضایت مراجعانتان از شما افزایش می‌یابد.

افزایش بهره‌وری

به جای صرف وقت، انرژی و تمرکزتان برای پاسخگویی به تماسهای مراجعان، با خرید سرویس‌های «دفتر شما» این وظایف را به منشی‌های ما بسپارید و خودتان بر انجام کار اصلی و توسعه کسب و کارتان تمرکز کنید.

خدمات «دفتر شما» برای وکلای مهاجرتی چیست؟

تلفن گویا:

وکلای مهاجرتی

 با خرید سرویس تلفن گویا، که شروع قیمت بسته‌های آن از ماهی ۳۹ هزار تومان است، دیگر نیاز به خریداری و نصب نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن ثابت و اجاره دفتر کار ندارید. «دفتر شما» یک خط ثابت تهران به همراه کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می کند.

سرویس تلفن گویا «دفتر شما» چه کارهایی برای وکلای مهاجرتی انجام می‌دهد؟
 • انتقال تماس
 • تعریف داخلی‌های متعدد
 • دریافت فکس اینترنتی
 • صندوق صوتی
 • ارسال گزارشی از تماسها
 • مدیریت آنلاین
عملکرد سرویس تلفن گویا چگونه است؟

نخست به صفحه تلفن گویا مراجعه کنید و بسته‌ای را متناسب با نیازهای کسب و کار خود انتخاب کنید. به محض انتخاب یکی از بسته های تلفن گویا، به پرتال «دفتر شما» هدایت می شوید و تمامی مراحل انتخاب شماره تلفن ثابت دلخواه و خرید به صورت آنلاین انجام می گیرد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

با کلیک بر روی تنظیمات تلفن گویا می توانید سرویس را شخصی‌سازی کنید. از جمله مواردی که می توانید شخصی سازی کنید، زمانبندی سرویس و تعریف پیام آغازین است. در پرتال «دفتر شما» این امکان برای کاربران مهیا شده که هم پیام آغازین و هم منوهای داخلی ها را برای زمانهای گوناگون به صورت مجزا و متفاوت تعریف کرد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

مثلاً شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸ تا ۱۶ پیام این باشد:

سلام. شما با دفتر حقوقی… تماس گرفته اید. برای ارتباط با واحد مشاوره عدد ۱، برای ارسال مدارک عدد ۲ و برای ارتباط با اپراتور عدد ۳ را شماره گیری کنید.

و از ساعت ۱۶ تا ۸ صبح:

سلام. شما در ساعات غیراداری با دفتر حقوقی… تماس گرفته اید. برای گذاشتن پیغام عدد ۱ را شماره گیری کنید.

نحوه اجرای پیام آغازین را می توانید از میان سه گزینه متن خوان کامپیوتری، فایل صوتی و ضبط توسط گوینده (توسط اپراتورهای دفتر شما در اتاق مخصوص ضبط صدا) انتخاب کنید.

اکنون نوبت به تعریف و اولویت بندی شماره هایی است که می خواهید داخلی ها به آنها دایورت شوند. شماره دایورتی می تواند هم شماره ثابت و هم شماره همراه باشد.

برای آشنایی بیشتر با تنظیمات سرویس تلفن گویا در پرتال، راهنمای تلفن گویا «دفتر شما» را دانلود کنید یا برای اطلاعات بیشتر به سایت «دفتر شما» مراجعه کنید.

منشی مجازی:

شما با خرید سرویس منشی مجازی در بسته های متنوع، که از ماهی ۶۹ هزار تومان شروع می شود، مدیریت تماسهایتان را به یکی از منشی های حرفه ای ما می سپارید.

سرویس منشی مجازی دفتر شما

منشی‌های «دفتر شما» چه کارهایی برای وکلای مهاجرتی انجام می‌دهند؟
 • پاسخگویی به تماسها
 • تعیین وقت ملاقات
 • پیگیری امور مراجعان
 • گرفتن تماس خروجی و وصل کردن به شما
 • دریافت و ارسال فکس به صورت اینترنتی
 • ارائه گزارشی از تماسها به شما
وکلای مهاجرتی
عملکرد سرویس منشی مجازی چگونه است؟

با مراجعه به صفحه سرویس منشی مجازی، بسته‌ای را متناسب با نیازهای کسب و کار خود انتخاب کنید. پس از انتخاب شماره و خرید سرویس نوبت به شخصی سازی می رسد. نخست، پیامد خوشامدگویی دلخواه خود را در پرتال تعریف می کنید. مثلاً:

سلام، شما با دفتر وکالت … تماس گرفته اید. چه طور می تونم کمکتون کنم؟»

بنابراین، منشی تمامی تماسهای شما را با همین الگو پاسخ خواهد داد.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویسان

سپس نوبت به تعیین اطلاعاتی می رسد که می خواهید منشی تان از تماس گیرنده دریافت کند، شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، همراه، فکس و هر اطلاعاتی که تمایل دارید از تماس گیرندگانتان در اختیار داشته باشید. بنابراین منشی شما تمامی این اطلاعات را از تمامی تماس گیرندگان دریافت می کند.

خدمات دفتر مجازی برای برنامه نویساندر مرحله بعد شما می توانید پرسشهای متداول به همراه پاسخهایشان را با دسته بندی های منظم مشخص کنید تا منشی تان بر اساس این اطلاعات پاسخ تماس گیرندگان را بدهد.

اگر بخواهید با شماره تلفن ثابت که خریداری کرده اید با شماره ای تماس بگیرید، منشی این کار را برایتان انجام می دهد و تماس را به شما وصل می کند. بنابراین منشی تمامی تماسهای شما را طبق دستورالعملتان پاسخ می دهد، تماسها را به افراد و شماره های تعریف شده توسط خود شما وصل می کند، فکس ها را هم ارسال و هم دریافت و برایتان ایمیل می کند، با مشتریانتان تماس می گیرد و پیگیریهای لازم را انجام می دهد و مخلص کلام این که شما یک منشی تمام وقت و حرفه ای دارید و دیگر هیچ نگرانی ای بابت مدیریت تماسهایتان نخواهید داشت.

برای آشنایی بیشتر با تنظیمات سرویس منشی مجازی در پرتال، راهنمای منشی مجازی «دفتر شما» را دانلود کنید یا برای اطلاعات بیشتر به سایت «دفتر شما» مراجعه کنید.

با خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما»، وکلای مهاجرتی می‌توانند فعالیت حرفه‌ای خود را بدون هیچ نگرانی بابت هزینه‌ها شروع کنند. شماره تلفن ثابت اختصاصی تهران با کد ۲، شماره فکس اختصاصی، سیستم سانترال، امکان دریافت و ارسال فکس اینترنتی، منشی حرفه‌ای و باتجربه و امکانات متنوع دیگر «دفتر شما»، کسب و کار شما را در میان رقیبانتان متمایز می‌سازد.

برای دریافت مشاوره و ارتباط با بخش فروش با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.