در ایران شرکتهای مختلفی راهکارهای CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری عرضه می‌کنند. هدف تمامی شرکتها از خریداری سیستم‌ها و راهکارهای CRM در نهایت افزایش فروش است.

از میان تمامی گزینه‌های عرضه‌کننده سیستم‌های CRM در بازار، مشتریان جذب سیستمی می‌شوند که ارزش افزوده‌ای داشته باشد و  آنها را با قابلیتی ورای قابلیتهای متداول این قبیل سیستم‌ها به سمت فروش بیشتر هدایت کند.

بنا بر مطالعات انجام شده توسط گوگل و CEB، مشتریانی که از نظر عاطفی به برندی پیوند یافته‌اند، احتمال خریدشان از آن برند ۲ برابر و احتمال اینکه از خرید خود دفاع کنند ۴ برابر بیش از دیگر مشتریان است. بنابراین تمرکز بیشتر بر ایجاد پیوند عاطفی میان مشتریان قدیمی و برند، سرمایه‌گذاری منطفی‌ای است.

عرضه کنندگان راهکارهای CRM

CRM یا مدیریت روابط مشتری فناوری ای است که دقیقاً به همین منظور شکل گرفته و به کسب و کارهای بزرگ و کوچک امکان می دهد تعاملات خود را با مشتریان سازماندهی، اتوماسیون و همگام سازی (synchronize) کنند.

شرکتها می‌توانند با ثبت داده‌های مشتریانشان در سیستم CRM و تحلیل و استفاده از این داده‌های ثبت شده به گروه هدف خود دسترسی دقیق‌تری پیدا کنند و در محصولات و خدمات خود با توجه به نیازهای مشتریانشان اصلاحاتی ایجاد کنند.

همچنین این امکان را خواهند داشت تا با هدفمند کردن روشهای بازاریابی‌شان بر اساس داده‌های گردآوری‌شده، اثرگذاری بازاریابی خود را افزایش و هزینه‌هایشان را کاهش دهند.

بنا بر پیش بینی Gartner Research، تا سال ۲۰۱۷، مدیریت روابط مشتری به قدری رشد می کند که بازاری به وسعت کل کره زمین به ارزش ۳۶ میلیارد دلار خواهد داشت. شرکتهای عرضه‌کننده خدمات CRM برای بقا در این بازار، باید هدف خود را بر موفقیت شرکتهای مشتری خود قرار دهند.

[pullquote cite=”” id=”” class=”” style=””]برای شرکتهای عرضه‌کننده راهکارهای CRM، افزایش فروش مشتری به معنای افزایش فروش خود آنهاست. پس باید با ایجاد ارزش افزوده برای محصولاتشان به افزایش فروش مشتریانشان کمک کنند.[/pullquote]

سرویس تلفن گویا دفتر شما

پیگیری مشتریان قدیمی: کم هزینه و مؤثر

برخی از کسب و کارها به قدری خود را درگیر گسترش بازار و جذب مشتریان جدید می کنند که از اصلی ترین سرمایه خود که همان مشتریان قدیمی و وفادارشان است بازمی مانند و یا فرصت و نیروی کافی برای این کار را ندارند.

 یکی از مهمترین اقداماتی که به شرکتها کمک می کند مشتریان قدیمی خود را حفظ کنند و به عبارتی وفاداری مشتریان خود را بالا ببرند، پیگیری آنها و برقراری ارتباط با آنها به مناسبتهای گوناگون است. در عالم بازاریابی این تماسها به اصطلاح هپی کال (happy call) نامیده می شوند.

استفاده از منشی مجازی خانم حسینی
[pullquote cite=”” id=”” class=”” style=””]تماس با مشتریان قدیمی یکی از اثرگذارترین اقدامات کسب و کارها برای افزایش محبوبیت برند است. در عالم بازاریابی این تماسها به اصطلاح هپی کال (happy call) نامیده می شوند.[/pullquote]

هدف از هپی‌کال
چیست؟

انجام هپی کال به چند هدف صورت می‌گیرد:

  • بررسی میزان رضایت مشتریان و اطلاع یافتن از تجربه ای که از برند ما داشته اند
  • دادن پیشنهاد خرید محصولاتی که بر اساس داده‌های ثبت‌شده در سیستم CRM می‌دانیم آن مشتری به آن علاقمند است.
  • تماس به مناسبتهایی مانند سالگرد تولد، ازدواج و مناسبتهای ملی و مذهبی با مشتریان و دادن آفرهای جذاب به عنوان هدیه و ترغیبشان به خرید محصولات یا خدمات جدید

دفتر شما عرضه کننده راهکارهای دفتر کار مجازی برای شرکتهای CRM پیشنهادی منحصربفرد و جذاب دارد تا ارتباط مستحکم تری میان شرکتهای مشتری خود با مشتریانشان برقرار کنند.

کاربرد شماره تلفن مجازیدفتر کار مجازی چیست؟

سرویس منشی مجازی دفتر شما

دفتر شما چیست؟

دفتر شما به مدت ۴ سال است که به کسب و کارهای ایرانی خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی عرضه می کند و به زودی خدمات ویژه ای برای شرکتهای خارجی در ایران نیز عرضه خواهد کرد. خدمات دفتر شما از این قرارند: تلفن گویا، منشی مجازی و مرکز تماس آنلاین

پیشنهاد دفترشما
برای
شرکتهای CRM

دفتر شما با پیشرفته ترین تجهیزات و اپراتورهای حرفه‌ای و با تجربه انجام هپی کال برای مشتریان شرکتهای CRM را به حرفه‌ای ترین شکل ممکن انجام می‌دهد. شرکتهای عرضه‌کننده سیستم‌ها و راهکارهای CRM می‌توانند با عرضه سرویس هپی کال بر روی محصولات خود، نوعی ارزش افزوده برای محصول و برند خود ایجاد کنند.

منشی مجازی
یا
مرکز تماس؟

تفاوت بین سرویس منشی مجازی و مرکز تماس آنلاین از این قرار است:
سرویس منشی مجازی پاسخگوی نیازهای پیگیری مشتریان شرکتهای کوچکتر است که مشتریان کمتری نیز دارند. حال آنکه برای شرکتهای بزرگتر با تعداد مشتریان بیشتر سرویس مرکز تماس آنلاین مقرون به صرفه تر خواهد بود. بنابراین این دو سرویس ماهیت یکسانی دارند و صرفاً از نظر حجم تماسها با هم تفاوت دارند.

عرضه‌کنندگان CRM
باید چه کار کنند؟

لطفاً با کارشناسان دفتر شما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و پس از بستن تفاهم نامه، به عنوان همکار فروش دفتر شما سرویسهای منشی مجازی و مرکز تماس آنلاین دفتر شما را بعنوان ارزش افزوده به خدمات خود اضافه کنید. با عرضه سرویس هپی کال به شرکتهای مشتری خود، ارتباط میان آنها و مشتریانشان را تقویت و فروششان را افزایش می‌دهید، اتفاقی که در نهایت به افزایش  رضایت مشتریان از ابزارهای CRM شما منتهی خواهد شد.

یک نگرانی و راهکار دفترشما برای برطرف کردن آن

پرسشی که احتمالاً برای شما پیش می‌آید و باعث نگرانی شما می‌شود این است که: دسترسی اپراتورهای دفتر شما به داده های مشتریان تا چه اندازه است؟

پاسخ مختصر و مفید ما این است که «هر اندازه شما تمایل داشته باشید.» و اما توضیح آن: مشتریان شرکتهای CRM می‌توانند از طریق وب سرویس دسترسی محدودی به آن دسته از اطلاعاتی که اپراتورها برای برقراری تماس و انجام پیگیریها نیاز دارند ایجاد کنند. محدودیت دسترسی را نیز خود مشتریان تعیین می‌کنند. اگر همچنان اندکی نگرانی باقی مانده است، ما راه دیگری هم داریم. مشتریان می‌توانند بدون ایجاد دسترسی برای اپراتورها، با ورود به پورتال دفتر شما، تنها اطلاعاتی را که تمایل دارند اپراتورها داشته باشند وارد کنند.

دفتر شما این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا از طریق پورتال:

  • تمامی مراحل انتخاب سرویس و انجام خرید را به صورت آنلاین انجام دهند،
  • هر زمان که بخواهند بصورت آنلاین در سرویس خود تغییرات انجام دهند
  • از میزان استفاده خود و باقیمانده اعتبارشان اطلاع کسب کنند
  • با اپراتورها در تعامل باشند
  • اطلاعاتی را که می‌خواهند اپراتورها از کسب و کار آنها داشته باشند بصورت آنلاین در اختیارشان قرار دهند

و بسیاری قابلیتهای دیگر که هنگام مراجعه به پرتال خواهید دید.

بنابراین در یک کلام می‌توان گفت که شرکتهای عرضه‌کننده سیستمها و راهکارهای CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری اکنون این امکان را دارند تا برای خدمات خود ارزش افزوده ایجاد کنند و قابلیت انجام هپی کال و پیگیری مشتریان قدیمی را به خدمات خود بیفزایند تا با تشویق آنها به خرید محصولات و خدمات دیگر موجب افزایش فروش شرکتهای مشتری خود شوند.

اگر پرسشی دارید لطفاً در بخش نظرها با ما در میان بگذارید و یا با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.